Kaprařina

3195 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NPindˇa - Profil | Ne 28.6.2026 13:31:29

Pvl >> 😁

    NPvl - Profil | Ne 28.6.2026 13:12:28

    Pindˇa >> To užbude pozdě 😁

      NPindˇa - Profil | Ne 28.6.2026 13:01:27

      Pvl >> Musíš měsíc vydržet😆😆https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=779589

        NPvl - Profil | So 27.6.2026 19:45:53

        Dotaz , nevíte jak to jde na Štítě ?

          NFilla - Profil | Pá 26.6.2026 20:17:56

          Pindˇa >> dík za doplnění, super že se na to myslí .)

            NPindˇa - Profil | Pá 26.6.2026 15:37:00

            drvoštěp >> Se nedivím, ani kolegovi ani rybám. To se kuwa nedá vydržet. Teď si mne ruky tady v hospodě jen jeden, co fouká v místní pohřebance do trmpety, prý ,,parádní počasí, budou padat jako muchy" 😁

              Ndrvoštěp - Profil | Pá 26.6.2026 15:02:47

              Pindˇa >> Stejně neberou...Kolega včera vzdal Letiny..😰

                NPindˇa - Profil | Pá 26.6.2026 13:52:11

                Filla >> 👍

                  NFilla - Profil | Pá 26.6.2026 13:39:47

                  zdar chlapi, něco bych na vás měl. Nejspíš to každýho napadne, ale kdyby ne, dovolím si jednu nevyžádanou radu.. kdo teď přes víkend lapne dobrou rybu a bude se chtít zabývat vážením, měřením, focením s nějakou přípravou stativu a podobnýma zbytečnýma úkonama, dbejte na bezpečí ryb (primárně amurů, kdyby náhodou).

                  - pokud je možno, vše probíhá ve stínu
                  - po zdolání ryba spočně ve vodě v síti podběráku
                  - do vědra na polívání nabereme čerstvou vodu, odstátá bude vařící
                  - hodně polívat rybu i podložku, kterou před kontaktem s rybou schladíme ve vodě
                  - pokud vám to hlava dovolí, fakt není důležitý mít fotku ryby v rukách. Vzpomínka se dá uchovat i jinak

                  Nechci házet moudra, ale asi sem chodí i začínající lovci a tak. Ať se daří

                    NPoušťák - Profil | Pá 12.6.2026 18:39:55

                    drvoštěp >> ty jsi koktal už jako sprmije ☝🏻🤣🤣

                      Ndrvoštěp - Profil | Pá 12.6.2026 13:37:57

                      Modrý šílenec >> Od tý doby co ho znám tak koktám😂😂

                        NModrý šílenec - Profil | Pá 12.6.2026 13:27:43

                        drvoštěp >> Ještě že toho důchodce v zadu neznám moc dobře ;-)

                          NPindˇa - Profil | St 10.6.2026 9:44:36

                          rybomil >> Jo lepší je QP

                            Nrybomil - Profil | St 10.6.2026 9:29:56

                            Pindˇa >> bez toho PB to není echt káčkový...

                              Ndrvoštěp - Profil | Po 8.6.2026 22:15:44

                              čolkař,zloch >> To ví jen Fenca. Ale peníze dostal hned jak klesla cena bitcoinu🤔🤫😄

                                Nčolkař,zloch - Profil | Po 8.6.2026 21:54:47

                                drvoštěp >> Václav funguje, to je foto před tím, než došlo na placení tvé střechy?

                                  Ndrvoštěp - Profil | Po 8.6.2026 20:49:34

                                  sasan111 >> 😄👏😄👏😄👍😄👏😄

                                    Nsasan111 - Profil | Po 8.6.2026 20:20:15

                                    drvoštěp >> :-))))))))

                                      Nsasan111 - Profil | Po 8.6.2026 15:37:35

                                      otoš >> Tá šiltofka by mosela mět přísavky a lebo jim ju přitlůct stofků hřebíkem k lebeni :-)))))))))

                                        Ndrvoštěp - Profil | Čt 4.6.2026 8:41:57

                                        otoš >> 😄😄😄

                                          Notoš - Profil | Čt 4.6.2026 8:39:00

                                          drvoštěp >> Proč si nenasadíte na hlavu alespoň kšiltovku?? Na monitoru se mě dělaj prasátka, málem mě to oslepilo...

                                            NFugasm - Profil | St 3.6.2026 20:56:23

                                            Poušťák >> 😂😂😂

                                              NPoušťák - Profil | St 3.6.2026 20:39:52

                                              Fugasm >> jj to jsem dělal kavku a u kasy zaplatil drvoše nákup,měl prázdnou kartu 🤣🤣🤣🤣
                                              Letos si dám pozor,než vyrazíme od jeho brlohu ☝🏻☝🏻

                                                Ndrvoštěp - Profil | St 3.6.2026 14:44:45

                                                Fugasm >> 😄🤫

                                                  NFugasm - Profil | St 3.6.2026 14:17:23

                                                  drvoštěp >> To znám, to je jak Venca čaroval v Kauflandu.🤣🤣🤣

                                                    Ndrvoštěp - Profil | St 3.6.2026 12:15:39

                                                    Kocháč >> Origo je tohle😄😄😄 Letos opět bude stejná akce.🤫🤫🤫

                                                      NKocháč - Profil | St 3.6.2026 11:28:47

                                                      drvoštěp >> Suchánek a Genzer.

                                                        Ndrvoštěp - Profil | Po 1.6.2026 17:43:00

                                                        Martin M. >> 😄😄

                                                          NMartin M. - Profil | Po 1.6.2026 17:15:19

                                                          drvoštěp >> podoba tam je... https://www.mrk.cz/clen.php3?id=78737

                                                            Ndrvoštěp - Profil | Po 1.6.2026 17:07:00

                                                            Poušťák >> Fenco, byli jsme Maťákem odhaleni😄😄😄😄

                                                              N$ - Profil | Ne 31.5.2026 20:11:01

                                                              berlinan >> je to tak, špulka 1 km šla pořídit i za cenu kolem 200,- Kč a není co vytknout

                                                                Nberlinan - Profil | Ne 31.5.2026 18:09:24

                                                                Dojak134 >> osobně můžu doporučit tu Trilene Big Game, několik let používám v 10ti, 12ti a 17ti lb. Velká špulka za málo peněz, nikdy žádný problém.
                                                                Od Gardner GT 80+ v temně zeleném provedení také jen pozitiva, ale jejich fialový Sure Pro hrůza, nedoporučuji.

                                                                  NDojak134 - Profil | Ne 31.5.2026 10:54:17

                                                                  Ďakujem pozriem sa

                                                                    NPindˇa - Profil | Ne 31.5.2026 9:13:34

                                                                    drvoštěp >> Ostrej😁

                                                                      Ndrvoštěp - Profil | Ne 31.5.2026 8:59:03

                                                                      Pindˇa >> A háček, háček jakej ?😄😄

                                                                        NPindˇa - Profil | Ne 31.5.2026 8:54:54

                                                                        Dojak134 >> Projeď si to tady, je to sice trochu starší, ale u těch známějšich to plati pořád stejně. https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=750388 Možná teď trochu víc začal vystupovat Korda to se tady rozebiralo nedávno https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=773656

                                                                          NPoušťák - Profil | Ne 31.5.2026 8:08:29

                                                                          Pindˇa >> jj ten je krutej 🤣

                                                                            NPindˇa - Profil | Ne 31.5.2026 8:06:04

                                                                            Poušťák >> já vím, já vím, bylo to pod nátlakem Captaina Morgana 😆

                                                                              NDojak134 - Profil | Ne 31.5.2026 3:23:31

                                                                              Martin M. >> v pohode chápem 😁😁😁 mám zle vyplnený profil mám 32 rokov a chytám od 6 rokov 😁😁😁

                                                                                NPoušťák - Profil | So 30.5.2026 22:31:30

                                                                                Pindˇa >> nedělej Žilkovou 🤣

                                                                                  NPindˇa - Profil | So 30.5.2026 22:11:24

                                                                                  Medusa >> A co když v tom označeni vlasce nebude to PB bude to taky ok ?

                                                                                    NMedusa - Profil | So 30.5.2026 21:28:28

                                                                                    Dojak134 >> ahoj pokud chces kvalitni ja chytam na shimano technium pb v 0,302mm

                                                                                      Ndrvoštěp - Profil | So 30.5.2026 21:02:44

                                                                                      Martin M. >> Fenca je vyšší. Tak je to Genzer😄😄😄

                                                                                        NMartin M. - Profil | So 30.5.2026 20:52:08

                                                                                        Dojak134 >> jsou to takovy Genzer a Suchanek MRKu, z toho si nic nedelej ... mas v profilu rocnik narozeni 2020. Ted se budou hadat, kdo je kdo.

                                                                                          NDojak134 - Profil | So 30.5.2026 20:40:02

                                                                                          Nechápem o čo ide chcel som sa opýtať na názor aký vlasec

                                                                                            Ndrvoštěp - Profil | So 30.5.2026 20:05:15

                                                                                            Poušťák >> Chytá od roku 2005😄😄😄

                                                                                              NPoušťák - Profil | So 30.5.2026 19:56:42

                                                                                              Dojak134 >> v šesti letech nesmíš chytat kapry,jsou strašně chytří

                                                                                                Ndrvoštěp - Profil | So 30.5.2026 13:21:15

                                                                                                Dojak134 >> Nahoře v pravo máš lupu. Hledej.

                                                                                                  NDojak134 - Profil | So 30.5.2026 13:19:34

                                                                                                  Ahojte kaprari aký vlasec odporúčate na kapre

                                                                                                    NOuťa 27 - Profil | Pá 22.5.2026 12:22:38

                                                                                                    Jettys >> Neboj se, je to tak👍

                                                                                                      NJettys - Profil | Pá 22.5.2026 11:06:27

                                                                                                      syny >> dík, mě přišlo že to je jeden odlitek

                                                                                                        Nsyny - Profil | Pá 22.5.2026 10:56:19

                                                                                                        Jettys >> muásis vytahnout ty cerny spuntiky co jsou v tech dirach, pod nima je krizovy sroubek ...

                                                                                                          NJettys - Profil | Čt 21.5.2026 17:39:26

                                                                                                          Má někdo tušení jak tohle rozebrat?

                                                                                                            NMedusa - Profil | Čt 21.5.2026 14:47:29

                                                                                                            drvoštěp >> ahoj nahodou v pohode to lita jsem s tim spokojenej jen pisu co jsem odzkousel velky oka na prute a 14000ky navi a neni problem svihem hodit ted uz tolik nemuzu kvuli zdravi ale jako v pohode to lita fakt daleko

                                                                                                              Ndrvoštěp - Profil | Čt 21.5.2026 12:46:51

                                                                                                              Medusa >> Lukáši, uber😄😄

                                                                                                                NMedusa - Profil | Čt 21.5.2026 12:34:18

                                                                                                                Rostak37 >> ahoj ja pouzivam shimano technium pb a vydrzi fakt dost hazu kolem 100m

                                                                                                                  NRostak37 - Profil | Čt 21.5.2026 0:04:46

                                                                                                                  Zdravím, jaký by jste mi poradili vlasec místo odhozove šňůry.Diky

                                                                                                                    NRybkin - Profil | St 13.5.2026 15:24:09

                                                                                                                    Ondra (tloušťák) >> Možná bych zkusil Batík Loška v Husinecký na Žižkově.Nevim jak dnes ale dělal tam velice dobrej stavěč prutů

                                                                                                                      NFRANK71 - Profil | St 13.5.2026 15:00:37

                                                                                                                      Ondra (tloušťák) >> vysral se na to, už to tam není.

                                                                                                                        NOndra (tloušťák) - Profil | St 13.5.2026 9:33:13

                                                                                                                        Ondra.L >> Po tom co to má nového majitele mě to vůbec nenapadlo. Díky :)

                                                                                                                          NOndra (tloušťák) - Profil | St 13.5.2026 9:32:24

                                                                                                                          Pindˇa >> Dobrej tip. Děkovat nebudu, to už udělali jiní za mě :-D

                                                                                                                            NOndra.L - Profil | St 13.5.2026 8:47:14

                                                                                                                            Ondra (tloušťák) >> Nejsem si jistý, jestli ještě funguje JSA servis - p. Masner, Na Maninách 46, P7 - tel. +420 734 177 664, ale můžeš zkusit. Já už si tam nechával dělat v minulosti několikrát převázání prutů, opravy, výměny oček atd. Vše proběhlo ke spokojenosti.

                                                                                                                              NFilla - Profil | Út 12.5.2026 20:00:36

                                                                                                                              Pvl >> víš jak, rodina.. 😜

                                                                                                                                NPvl - Profil | Út 12.5.2026 19:54:14

                                                                                                                                Filla >> Á áááááááá pán má dokonce mluvčího 😁😁

                                                                                                                                  Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole