Berkley Fireflex Spin 4-12g

Ahoj kupuju prut na ultrajemnou přívlač. Máte ho někdo? Jste s ním spokojeni? Chtěl bych něco měkčího aby se ohýbal celej kvůli zážitku ze zdolávání. Cílová ryba pstruh, jelec, okoun. Malé říčky a příbřežní oblasti na rybníkách. Vyhledal jsem tohle a nebo co jiného by jste doporučili? Dík :-)
Autor diskuse: hanyking - Profil , 6.4.2018 dravci - náčiní, doplňky

Jarda Š. - Profil | So 7.4.2018 12:57:50

hanyking - >> Osobně bych si ho pro tebou udávaný účel klidně vzal (mám v těchto parametrech jeho předchůdce - Tactix, používám ho hlavně na tlouště na potoce na malé woblery), ale není to ultrajemný proutek, spíše standardní L než UL.

    rosticz 23 - Profil | So 7.4.2018 9:08:23

    Mrkni na Favorite Balance,starši model třeba tady https://blackbass.cz/index.php?route=product/catego​ry&path=1487_82_83_85 mám 2,13m , 2-7g a ohýba se jak luk :) tědkom sou i na trhu nové modely tohoto prutu,ale stim nemam skušenosti...pišou tam že mají rychly blank což u starého modelu určitě neni

      Bachy - Profil | So 7.4.2018 8:53:09

      Tak tenhle se ti celý ohýbat nebude na 100%. To bys musel něco max do 5g, v měkkém provedení a ani to se neohne celé.