Soukromé revíry Figura a Heřmanak

Chodíte někdo na soukromé revíry Figura nebo Heřmanak? Máte nějaké zajímavosti z těchto revíru? Jaká je vaše nejúspěšnější návnada na tomto revíru. FOTO POTĚŠÍ :)
Autor diskuse: Microb - Profil , 11.3.2012 všeobecné - ostatní

Vaš styl rybaření ?

A) Feeder11%

B) Plavaná4%

C) Kaprařina41%

D) Dravci 15%

E) Muškaření 15%

F) Střídám to .15%

Od 11.3.2012 hlasovalo 27 čtenářů.

4 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NPašo - Profil | Pá 16.3.2012 15:10:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Microb >> Čau, oba dva revíry znám dost dobře. Figura to je pro mě nejlepší revír široko daleko v okolí. Super chytání, super ryby. Chytit tam kapra 70 a více není vůbec problém. Amuři tam jsou taky hodně pěkní a o jeseterech ani nemluvím - neskutečně pěkná ryba jak jsem ji vytáhl. Navíc, jak jsme mluvili s majitelem, tak má dost velké plány s rybníkem, tak jsem zvědav jak to dopadne, každopádně by to bylo dobré, kdyby je dodržel. Heřmanický rybník to je taky super rybník, ale tam je třeba si na nějakou pěknou rybu třeba hodně dlouho počkat a hlavně je třeba hodně krmit. Sice to je každým rokem horší a horší, ale pořád se to dá. Takže asi tak moje poznatky

    NHenryk - Profil | Čt 29.3.2012 17:58:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Figura je velice pěkný revír na dobré zachytání.Je tam klid a pohoda.Ma velice slušného a příjemného majitele, ale pozor jak se říká ze šelmy hravé může být i šelma dravá ale to platí pro ty návštěvníky co nedodržují to co je předepsané v ryb.řádu pro tento revír.Jsou tam krásné a zdravé ryby,mohlo jich tam být více ale nájezdy masářek udělal své.Rozumné gesto udělal nový majitel že výdej povolenek zredukoval pouze na ty skalní a rozumné rybáře,kteří jsou s timto revírem nějakým způsobem svázání.Dobrý počin!!Proto vřele návštěvu na tomto revíru doporučuji.Carp ODRA.

      NFigos - Profil | Čt 29.3.2012 17:11:30

      Microb >> Jen teď sehnat druhého a mít volno na ty dva dny.

        NSharpeR1 - Profil | Ne 11.3.2012 16:07:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Heřmaňáček nejlepší rybník !!