Palotás v září.

Dobrý den, nejede někdo od 18. do 25.září na Palotás?
Poraďte jaké boilí a pelety vzít sebou, je nutná rezervace?
Díky za každou radu.
Autor diskuse: Carpi - Profil , 28.8.2011 kaprařina - revíry, cestování
11 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NLabacan - Profil | St 4.1.2012 20:48:09

Sem vykopal jednoho krasavce z Palotáse pro zahřátí.

    NModrý šílenec - Profil | St 4.1.2012 21:41:25

    Taky něco přihodím :-))

      NDida - Profil | St 4.1.2012 21:13:28

      taktéž přihodím jednoho krásného lysouna ...

        Natika - Profil | Po 4.6.2012 18:08:48

        Erva >>
        Tak povolenka boilie chyt a pust na tyden 30.000 HUF.
        Rybarsky listek 1000 HUF.
        tak bo by melo byt cca +/- 2650 kč dle dnešniho kurzu.

          Natika - Profil | Po 4.6.2012 12:20:37

          Erva >> Listek stoji 1000 HUF cca ,plati se osobitne.Me bylo receno ze si ji mám vyzvednout na urade co vydava listky asi mestky urad nebo urad tím povereny cos sem ostal zaskocen jaky to ze postup.Nasledne mi rekli ze me to tedy daju na miste...tak snád..

            Nviceroy - Profil | Po 4.6.2012 8:31:16

            Erva >> na palotas zadne rezervace neexistuji je to normalne madarska svazovka , prijedes a sednes kde chces ale s rizikem ze muze byt i narvano a ficis hledat jiny revir

              Natika - Profil | Po 4.6.2012 8:14:39

              Jo a nicmene je treba mat rybarsky listek vydany uradem v madarsku.Jako taky u nas rocny listek.Stim prichodem na vodu jen tak to by sem se asi báll i kdyz to rekli..mozna ten co to domluval spatne pochopil?,prijet tam muzes hockdy ale ne jako s podminkami co maji boilisaci....inac protoze tam funguje i klasicky lov jak na svazovkach prides chytnes odjedeš.....boilisaci maji vyhodu v rezervaci/ne konktretniho mista ale povolenky na dany tyden/,pak pouzití clnu,zavazeni,vnadeni.zbytek to má pouze lov ze brehu.podninky co pisu me osobne rikal p.Komaromi správce.

                Nharvej - Profil | St 4.1.2012 21:28:03

                Labacan >> Nevím nevim , běžná ryba jo, možná tak před 7 roky :-(

                  Nharvej - Profil | St 4.1.2012 21:23:49

                  Nazdar. Jezdím na Palotas každé jaro,tak nějak tam zahajujem s parťákem sezonu. Každej rok tam funguje něco jiného,určitě to chce zkoušet. Ale pokud tam jedeš za vidinou velkých kaprů a mraky záběrů tak se raději drž hodně při zemi. Rok od roku je to tam horší a horší. Jinak je hodně důležitý vítr,na Palotasi musí foukat. Rezervace místa není nutna akorát termín je nutný si rezervovat. Pokud budeš chtít poradit tak písni na SZ.Posílam kousek z Dubna 2011 18.20kg

                    Nvalach45 - Profil | St 4.1.2012 20:46:34

                    Erva >> 28 jen pěkne? tyyyy vole!

                      NLabacan - Profil | St 4.1.2012 20:41:05

                      valach45 >> z Rainbow jsem viděl několik videí poslední ze začátku prosince 2011 od kluků co tam teď byli. za 14.dní ve dvou lidech 3.ryby nej 28,3kg

                        NErva - Profil | St 4.1.2012 20:16:08

                        Amurek2 -Letos jaro ještě nebylo:-)))

                          Ndevro - Profil | St 4.1.2012 20:12:18

                          V časáku psal jeden rybář,který tento revír navštěvuje,že hodně velkých ryb prošlo komínem díky moc tolerantní stráži

                            NErva - Profil | St 4.1.2012 19:29:22

                            valach45 - Si mně předběhl:-)))

                              NLucciano - Profil | Út 30.8.2011 14:24:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              jojcko >> Ide o vaňu, t.j. vodu bez zlomov či hrán. Je to v podstate zatopené pole. Pokiaľ máte prsačky, určite si ich zoberte, na tejto vode sú k nezaplateniu. Rákos totiž konči často pár metrov od brehu a častokrát sa chytá vo výseku v rákose. Pokiaľ si to kapor namieri do strany, musíte na čln. Vyváža sa tu spravidla max. do 200m. Priemerná hĺbka je niekde okolo 2m, pri hrádzi sú necelé 4m vody... Veľký vplyv na rybu tu má smer vetra. A ak ste bez záberu 3dni, určite sa oplatí zbaliť a vyskúšať šťastie inde. Častokrát sme boli odmenení pekným úlovkom. S autom je možný prístup až k vode bez problémov. Cesta je ale nespevnená a tak v prípade výdatnejších dažďov, môže nastať problém - zapadnete. Stojan je tú zbytočný, praktickejšie je tu použitie vidličiek. Zapichovanie(zavrtávanie) je bezproblémové.
                              Hádam pomohlo....

                              A jedna foto...