Shimano SM light

Zdravím , vím ,že je tady na to milion otázek,ale chi si pořídit nový feeder a to Shimano Speed master Light (vlastním technium df L, a beast L vše se sklolaminát. špicemi ) a proto se chci zetpat kdo vlastní tento prut SM ale jen ve verzi L ,(nepotřebuju vvědět jak je to s M a H ) s uhlíkovýma špice ,jakej to má vliv na jemnost tohoto proudku atd. Děkuji za odpovědí lidí kteří maj eLko. :)))
Autor diskuse: Dopy - Profil , 29.7.2011 feeder - náčiní, doplňky
5 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NButchi - Profil | Ne 7.8.2011 19:38:31

Dopy >>
Fakt tě nechápu, že nedáš na vlastní úsudek. Pan Tychler pochopitelně propaguje Shimano, ale s Antaresem podle mě pěkně kecá.. Zkoušel jsi i jiné pruty? Třeba něco od Trabucca, Garbolina?
Jakou preferuješ akci?

    NRytíř - Profil | Po 8.8.2011 16:16:17

    Petr Havlíček >> jako zahradni hadice:-))

      NButchi - Profil | Ne 7.8.2011 21:39:57

      Dopy >>
      Podle mě vyhodíš peníze navíc, protože se zbytečně bráníš jiným značkám, jejichž výrobky by ti mohly sednout víc. Nebudu vůbec mluvit o tom, že jsou lehčí, rychlejší, tenčí.. Už samotný light je prut stavěný na slabé vlasce, nepotřebuješ kravský ocas, třepající se ještě půl hodiny po náhozu.
      Shimana jsou podle mě předražené a tlusté žvejky - toť můj názor.
      Mimochodem - můžu tě ubezpečit, že jestli přijde nový antares, beastmaster nebo cokoliv, bude to úplně to samé, jen k tomu dají jinou nálepku a o pětinu vyšší cenu.

      Edit: Býval jsem zarytý shimanista, což se změnilo nedávno, když jsem jejich výrobky porovnal s jinými firmami.

        Nmeteor - Profil | Ne 7.8.2011 21:22:22

        Dopy >> OT: tak to taky určitě víš, že každý prodejce chce prodat to nejdražší - respektive to, na čem má největší zisk :-)
        Jinak souhlas s "Butchim". A prut za dvojnásobek ceny, než který jsi měl původně v merku, ti 2x víc ryb nevytáhne :-)

          NPetr Havlíček - Profil | Út 2.8.2011 12:21:38

          Dopy - >> ty SM "lajty" mám dva, na nich Twin Powery 2500 na jednom dokonce špici 0,25 oz. Jsou super na hodně jemný chytání. Po jaru (v zimě) na ně tahám kapry i přes 60 cm na 0,10 forpasy.
          Uhlíková špice podle mě vliv na jemnost nemá žádnou. Moc rád na ně chytám na stojákách, nebo menších řekách jako je Sázava apod.
          Kdo není úplně jelito, tak na nich se nedá utrhnout skoro žádná ryba i na hodně slabý fousy.