Královský rybářský 10tiboj

Kategorie: Všeobecné

Nejdelší závod 365 dní !!! 10 druhů ryb ! Jen na svazových vodách !
RYBÁŘSKÝ ZÁVOD
1.Ročník 2021 Začínáme !!! Kdo se přidá ???
Královský rybářský 10tiboj
Jsi Král českých rybářů ? Miluješ rybaření a zvládneš chytit každou rybu, která u nás žije? Máš chuť se zúčastnit rybářského závodu, který je jedinečný, náročný a prověří tvé rybářské zkušenosti? Máš na to stát se korunovaným Králem rybářů, českých svazových vod ?
O závodu : Závod probíhá pouze na svazových vodách. Je potřeba ulovit 10 druhů vybraných ryb, co největší velikosti. Závod bude trvat 365 dní. Všechny úlovky budou on line zveřejněny na Facebooku, ovšem tak aby se nezveřejnilo lovné místo. Závodí se stylem chyť a pusť.
Jak fotit a dokumentovat ryby do závodu: ( Bod 1) : Po zaplacení startovného obdrží každý závodník speciální metr, na který přiloží ulovenou rybu a rybářský lístek s datem a číslem revíru , udělá pár fotografií. ( Bod 2) : dále rybu zdokumentuje tak, že udělá krátké video, kde rybu pouští zpět do revíru,na videu musí být poznat revír kam rybu pouští, ideální natočit 180 - 360 stupňový pohled na revír z jednoho břehu na druhý nebo kolem dokola. (Bod 3) : Po puštění ryby v telefonu najede na mapy, tam zmáčkne bod kde rybaří, udělá snímek obrazovky . Tyto 3 kontrolní dokumenty zašle pouze pořadateli závodu !!! Nikde jinde je nebude zveřejňovat!!! Tato dokumentace bude sloužit jen pořadateli k vyhodnocení a schválení úlovků a nebudou se nikdy nikde zveřejňovat. Základem závodu je, aby se neukazovalo a neprozradilo místo lovu a zůstalo tak nadále utajeno pro závodící rybáře. Za porušení tohoto pravidla závodníkem bude nekompromisní diskvalifikace !!!!
Fotky veřejné : Musí schválit pořadatel závodu, je zakázáno kamkoliv cokoliv vkládat bez souhlasu pořadatele, za nedodržení tohoto zásadního pravidla bude závodník bezmilosti diskvalifikován, bez nároku na vrácení startovného. Závodník pořídí pár hezkých fotografií, kde bude aspoň na jedné jasně vidět délka úlovků na metru, a druhá bude se závodníkem a úlovkem. Fotky nejprve zašle pořadateli závodu, který je musí schválit, popřípadě upravit. Až poté je může závodník vložit na Facebook do skupiny závodu - královský rybářský 10tiboj .
Teď to hlavní, nejmenší lovná míra k započtení do závodu, a co se vlastně bude lovit : Kapr obecný 55cm, Amur bílý 55cm, Parma obecná 50cm , Lín obecný 30cm, Cejn velký 40cm, Štika obecná 60cm, Candát obecný 55cm, Sumec velký 70cm, Bolen dravý 55cm, Jelec tloušť 40cm.
Bodování Ryb :1cm =1 bod , jen u Sumce velkého bude 1cm = 0,5 cm , dalších 33 bodů získáte ulovením všech 10ti bodovaných druhů a dosažení 10tiboje.
Ceny do závodu : Obstarají naši partneři, kteří podporují i náš další závod Český Sumec. Jelikož se jedná o první ročník, vše se bude odvíjet od počtu účastníků. První cena bude koruna a žezlo pro krále rybářů, který bude korunován a bude hrdě oslovován Králi celý následující rok, kdy předá nebo obhájí své Kralování . Další hodnotné ceny od našich partnerů můžeme očekávat v hodnotě vybraného startovného ( V cenách můžete očekávat různé rybářské pobyty v zahraničí ale i České republice, pruty, navijáky, šňůry, nástrahy, návnady a další vybavení na rybolov) v průběhu roku budeme doplňovat informace o dalších partnerech a cenách do závodu. Věřím, že tento závod bude opět jedinečný a originální, stejně tak jako je závod Český Sumec, který rovněž pořádáme. A budeme moci sledovat, jak vznikají nová přátelství, opět doufáme, že se dá dohromady parta nadšených rybářů, kteří rádi ukáží svůj um a bude zde panovat přátelská rivalita, ale stále za předpokladu slušného chování a přátelského jednání a ducha fair play.
Dlouholetí přátelé a partneři našeho dalšího závodu Český sumec nám již slíbili podporu a někteří už darovali ceny do závodu 👌 Závodníci se tak mohou těšit na spousty krásných cen. Pavel Straka nám slíbil podporu závodu, jedná se o pobyt pro dvě osoby ve Španělsku v kempu Sumci.com . Další je Generální partner Martin Mráz , který do závodu věnoval pobyt pro 4 osoby ve Francii www.ffa.cz a druhý pobyt pro 4 osoby na sumčáku www.sumcak.cz , další kdo již dnes podporuje závod je David Koloušek, kde můžeme očekávat také mhoho krásných cen od značek Seanger , Uni-cat , Anaconda , www.dkfishing.cz další z přátel, kdo podporuje závod je Ing Pavel Petr a značka WFT opět se můžete těšit na krásné ceny (pruty, navijáky, atd) www.adler-wft.cz ....... František Čáha asi nemusím představovat tohoto úžasného rybáře Mistra světa a značky jako je Favorite a crazy fish a spoustu dalšího na přívlač www.ftfishing.cz .
Jak už je známo v našich závodech si ceny vybírají závodníci sami podle pořadí umístění. Takže první si jde vybrat jako první ze všech cen, kdo se umístí jako druhý si jde vybírat jako druhý z cen a tak až do poslední ceny. Jelikož je to první ročník, tak nemohu slíbit, zda bude 10-20-30 nebo víc cen do závodu, vše se bude odvíjet od počtu závodníků. Ale nemusíte se bát že první cena bude šiška salámu.
Pro větší motivaci Král vylosuje závodníka ze všech ostatních kteří se neumístili na oceněných místech a ten dostane speciální cenu.
Při zjištění jakéhokoliv podvodu bude dotyčný závodník diskvalifikován a nemá nárok na vrácení startovného. Jelikož celý závod bude probíhat veřejně na Facebooku a budou zveřejňovány fotografie přihlášením do závodu souhlasí se zveřejněním Fotografií a všemi těmi věcmi kolem GDPR. Závod není žádným způsobem sponzorován, podporován ani spravován společností Facebook a nijak s ní nesouvisí. Společnost Facebook je kompletně osvobozena od závazků se závodem souvisejících.
Termín závodu :15.6.2021 - 15.6.2022.
Přihlásit se můžete celý rok, ale čím dřív, tím větší šance splnit celý 10tiboj.
Startovné : 2500,-
Kontakt a přihlášky :
Pořadatel závodu: Filip Dušák
Tel: +420 605 545 669
E-mail : 10boj@seznam.cz
Facebook : Královský rybářský 10tiboj
Instagram : Královský rybářský 10tiboj
Jakékoli dotazy volejte, rád vysvětlím a upřesním. Filip.
Doufám, že nás čeká krásný závod plný zvratů a překvapení, přeji všem krásné úlovky a nádherné chvíle strávené u vody a Petrův zdar.

https://www.facebook.com/groups/280627820473046/permalink/280788727123622/

http://rybarfilip.cz/

Filip Dušák / dizlektik fídža - https://www.mrk.cz/clen.php3?id=65687

Martin M., 26.7.2021

Diskuse k bleskovce

NPedro1 - Profil | Pá 3.9.2021 18:01:36

medvěd >> Počkej až udělá Fidza stejný závod v muskareni, to bude teprve taškařice.

NSharry - Profil | Pá 3.9.2021 16:02:17

medvěd >> 🤣

Nmedvěd - Profil | Pá 3.9.2021 14:29:42

Pedro1 >> já tu hlubší myšlenku v jakýchkoliv závodech v lovu ryb nikdy nenašel,ale král může být jen jeden a to je Kuba Vágnerovic.Chytil vše největší
minimálně dvakrát a vytrpěl u toho nepočítaně

NPedro1 - Profil | Pá 3.9.2021 12:53:46

medvěd >> Má to mnohem hlubší myšlenku, je to vlastně celé dělané pro dobro ryb.

Nmedvěd - Profil | Čt 2.9.2021 22:10:52

Král českých rýbářů.Ty krávo.Kaviárový tousty

Nrybomil - Profil | St 1.9.2021 16:06:00

Martin M. >> no tak to je potom asi jiná?
ale beru to jakože tohle určitě není standard závod. celkově myslím až jsem přesvědčen, že všelijakých závodů je už přespříliš a omezit jejich počet a rozsah by vůbec neškodilo. jenže to se nikomu asi nechce a nechce o tom slyšet.
jedny závody na revíru/ rok max., jsou až až.
tu sekci trofeje ani moc nesleduju, ani nijak zvlášť neprožívám, rozhodně nějakou honičku za osobáky už mám dávno pořešenou, vlastně u mě ani nikdy nezačala

NLÁDÍK - Profil | Út 31.8.2021 11:47:09

_Karel_ >> :-)))))) Trapné je chování dislektika, nikoliv moje. Pokud někomu udělím tu možnost, aby moderoval mnou založenou věc, nesu za něj a jeho chování částečně zodpovědnost. Toť vše.

NLÁDÍK - Profil | Út 31.8.2021 11:44:19

Martin M. >> Sorry, úplně jsem se ztratil v těch rozepřích. Nemám potřebu si někde stěžovat. Mě osobně nikdo nic nesmazal nebo neskryl. Šlo jen o jádro pudla a to, že mnohdy se mažou zcela běžné a normální věci, redku udělí za prkotiny. Uvědomuji si, že Ty si v úplné pohodě!!! Omlouvám se. Udělal jsem chybu.

NMartin M. - Profil | Út 31.8.2021 9:40:31

LÁDÍK >> nehodlam obhajovat cizi rozhodnuti, do toho mne nezatahuj. Zkus si stezovat na youtube nebo facebooku ze ti moderator diskuse neco smazal. A ze by to meli sami prehodnotit ci zverejnit proti jeho vuli.

N_Karel_ - Profil | Út 31.8.2021 8:16:49

LÁDÍK >> A proč by ho měl Martin ukazovat? Diskuzi si moderuje dislektik, červenou udělil dislektik a právě ti bylo vysvětleno, že Martin jen založil bleskovku a dál se o to nestará.
Kecy o dnu společnosti jsou trapnej ubohej žvást.

NLÁDÍK - Profil | Út 31.8.2021 7:39:25

Martin M. >> Chlape, chlape. Nemám slov. Zápis neukážeš, což mnohé naznačuje. Joo, ješitnost a pýcha je hrozná věc. Někdo musí mít velmi silný žaludek, aby za takové hovadiny udělil žluté nebo dokonce červené karty... :-( P. S. Po technické stránce možná OK, po morální samotné dno společnosti... Njn, klasika dnešní doby. Petrův Zdar.

NMartin M. - Profil | Út 31.8.2021 1:21:41

rybomil >> a nevadi ti, ze zde mame pres 20 let soutez "Trofeje", kde se take uvadi nazev reviru? Nebo podobne souteze v casopisech po mnoho desitek let zpet? Ono to vadi, jen kdyz to je nove?

S Filipem se znam osobne jen z ForFishingu, nemam s nim zadne ksefty. Jeho soutez mne v podstate nezajima, ja jsem zde jen udelal bleskovku, nijak to neprozivam a temer ani nesleduji, tak nerozumim, co mi naznacujes ze jsou pod nejakym jeho vlivem. Ruzne rybarske souteze a zavody zde dlouhodobe podporujeme zdarma. Prislo mi to jako dalsi jeho soutez, stejne jako dela svuj zavod v lovu sumcu, kde k tomu mel take diskuse na MRKu.

Nrybomil - Profil | Po 30.8.2021 21:47:18

Martin M. >> no mám ten dojem, že jsi pod vlivem těch fídžů, strakošů atp asi víc než by se čekalo. samo můžu se mýlit. ty tlaky jistě budou co si budeme povídat různé a odolat jim taky ne zrovna jednoduché. hold všude se nacpala komerce a tak to je.
tady si organizátor jen poněkud usnadnil práci a nechal odpovědnost na zúčastněných... bingo.

mi celý tento " královský 10tiboj " přijde jako total kokotina, co možná ani ničemu neprospěje. rybám v revírech určitě ne.
všechny tyto podivné aktivity s nej pravděpodobností povedou k větší všímavosti nejen veřejnosti, tam budiž, ale i těch ochranohoničů a zelenomozků. takže se pak nedivme že podobný aktivizátoři jak fídža zavedou tuhle naší zálibu někam za roh, neřkuli rovnou doprdele.
jo a podívejte se taky trochu jinam, taky třeba na to, že např. mezi muškaři by se něco takovýho asi neurodilo?

NMartin M. - Profil | Po 30.8.2021 15:49:35

Uzivatel zde ma jeden zapis, za nej dostal kartu a zapis byl skryt. Po technicke strance v poradku.

NMartin M. - Profil | Po 30.8.2021 15:47:19

rybomil >> nevim kdo, povidej.

N1Mara - Profil | Po 30.8.2021 10:47:20

LÁDÍK >> dal jsem u tebe v diskusi nelíbí. Děj mě tam červenou. 👍

NLÁDÍK - Profil | Po 30.8.2021 10:17:09

b.gun >> ... Jak jsem psal dříve. Zkus u mě ve vlákně udělit líbí/ nelíbí.. Já pak zkusím udělit kartu. A budu se opakovat. Pokud je vše v pořádku, může autor diskuze zveřejnit údajný pohoršující příspěvek. Proč příspěvek skrýval?! Z jakého důvodu nereaguje? Něco na tom smrdí...