Národní kolo Zlaté udice 2021

Kategorie: Všeobecné

Ve dnech 18. – 20. 6. 2021 proběhlo Národní kolo Zlaté udice (více o soutěži zde: https://www.rybsvaz.cz/beta/index.php/o-crs/deti-a-mladez/zlata-udice ), které bylo odloženo z minulého roku z důvodu protipandemických opatření. Do Hradce Králové přijelo v letošním roce bojovat o vítězství 7 družstev. Východočeský územní svaz ČRS, který byl v letošním roce pořadatelem, připravil velmi dobře zorganizovaný závod. Přestože byly tropické teploty, na výkonech děti se to neprojevilo.

Po součtu pořadí disciplín (znalosti, lov ryb udicí, rybolovná technika) si vítězství odneslo družstvo MRS, 2. místo obsadilo družstvo Východočeského územního svazu a 3. místo získal Moravskoslezský územní svaz. Celkovými vítězi v kategorii žáků byl Jan Bombera (MRS), v kategorii žákyň si vítězství odnáší Markéta Šimůnková (VČ ÚS) a v kategorii juniorů zvítězil Jan Linhart (SÚS). Ceny vítězům předal předseda ČRS Dr. Mach a předseda Odboru mládeže při Radě ČRS Jiří Marek.

Úplné výsledky naleznete zde: https://www.rybsvaz.cz/beta/images/obrazky_clanky/2021_ZU/N%C3%A1rodn%C3%AD_kolo_ZU_2021_-_v%C3%BDsledky.xlsx

Velké poděkování patří všem organizátorům a dobrovolníkům, kteří soutěž připravili.

Odd. sportu a mládeže

Zdroj: https://www.rybsvaz.cz/beta/index.php/aktuality/sport/772-narodni-kolo-zlata-udice

MAXXSKATER, 25.6.2021

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.