MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Kamion sjel z dálnice D5 do řeky a převrátil se

Kategorie: Všeobecné

Na boku v řece Litavce skončil v pátek odpoledne kamion, který vyjel z dálnice D5 na Berounsku. Řidiče s lehkým zraněním převezla sanitka do nemocnice. Vyprošťování kamionu bude náročné a řidiči musejí počítat s komplikacemi.

Nehoda se stala kolem jedné hodiny odpoledne na 25. kilometru ve směru na Prahu.

„Kamion prorazil svodidla, vyjel z dálnice a asi ze dvou metrů spadl do řeky, kde se převrátil na bok. Bude nutné přeložit náklad ovoce a pak jej vyprostit,“ řekla Novinkám mluvčí policie Marcela Pučelíková s tím, že dechová zkouška byla u řidiče cizí národnosti negativní.

Podle ní vyprošťování zabere několik hodin a bude muset přijet také jeřáb. Tahač kamionu je v řece a došlo k úniku nafty. „Jednotky provádí přečerpání nafty, vyproštění kamionu bude provádět specializovaná firma,“ doplnila mluvčí hasičů Tereza Fliegerová.

Podle serveru dopravních informací jsou omezení hlavně v odstavném a pravém jízdním pruhu. Při vyprošťování však lze očekávat, že bude dočasně uzavřena celá dálnice. Komplikace budou trvat podle serveru do páteční půlnoci.

Zdroj: https://www.novinky.cz/krimi/496838-kamion-sjel-z-d​alnice-d5-do-reky-a-prevratil-se.html

 

MAXXSKATER - ®, 9.2.2019

Diskuse k bleskovce

N Poušťák - ® Ne 10.2.2019 16:56:14
drvoštěp >> o)))))))) velmi rád dochtore
N drvoštěp - ® Ne 10.2.2019 16:53:56
Poušťák >> Příští týden mi to řekneš z očí do huby😂
N Poušťák - ® Ne 10.2.2019 16:51:36
drvoštěp >> tel.z tý tvojí Avie musí být hotovej i hmyz ve vzduchu 200 m od cesty....o))))
N dzandys - ® Ne 10.2.2019 14:20:52
No tak tahle diskuse tady fakt chyběla... Co kdyby jste šli nakládat kamiony na vagóny třeba na Novinky? Tam je takových možností hafo a máte tam i spoustu podobných odborníků , s kterými se můžete kolektivně uspokojovat. Jinak řešení je úplně jednoduchý - viz.foto
N drvoštěp - ® Ne 10.2.2019 14:05:11
nofish >> Musím zaklepat, zatím vše OK.
N nofish - ® Ne 10.2.2019 14:01:57
drvoštěp >> Srážka s blbcem se stát může, ale když trefíš blbce, co si myslí, že je nesmrtelný, to už je pak konec.
N drvoštěp - ® Ne 10.2.2019 13:59:12
nofish >> Kluk se hrozně divil když jsem přijel vzteklej z práce. Pak semnou byl parkrát jako závozník. Dal mi za pravdu. Teď jezdí denně ve špičce do práce a je vyřízen. Hlavně mu kladu na srdce že nejhorší je srážka s blbcem a ať to zkousne než se někde prát na kruháči.
N Willow - ® Ne 10.2.2019 13:57:19
Tak já vám s tou železnicí nevím.🤔
Tady se dohodlo 6!!! stavebníků a objednali všechno co potřebují na stavbu RD dopravou po železnici.
Všichni to jedou za svoje prachy, žádná hypo. No a vyšlo je to kvůli najímání ostatní mechanizace, vykládka+složení,o dost tisíc levněji než to postupně navážet kamiony a schánět jeřáb, velký vysokozdvih,nebo nedej bože skládat to JCB s vidlema při sazbě 800+DPH/hod.Takhle to odvozili malí soukromníci a byla oboustranná spokojenost.Ono to jde,jen se musí přemýšlet a to logisticky.Viz budování druhé koleje na trase Častolovice -Kvasiny firmou VW.Po silnici to už prostě nejde.
N Polčis - ® Ne 10.2.2019 13:54:29
Malab >> Nemáš něco z očima?Kdybys totiž viděl dobře,ty tvoje procenta by byli přesně naopak.Stačí mi k tomu jedna páteční cesta z Prahy na moravu a to procento debilů v osobáku daleko převyšuje volanty kamiónu... Jezdím osobákem a něco jsem si odtočil i volantem kamiónu...
N baitruner2 - ® Ne 10.2.2019 13:54:13
drvoštěp >> No právě a o tom to je a i to píšu dole to by nikdo tu přepravu po kolejích nezaplatil....na dráze je to všechno jinak.Bohužel.....
Jsem tam sice jenom 5rok,ale myslím si o tom své........jedu k vodě se juknout je upuštěna přehrada tak si jdu zmapovat flek na big mamu na jaro kam se chystám lovit.-)
N nofish - ® Ne 10.2.2019 13:51:27
drvoštěp >> tvl, mě může dojmout, když se rozjíždím trošku naložený s malým autem, z připojovacího pruhu. Snažíš se to rozjet a v tu chvíli se zpoza tebe vyřítí fabia htp a musí tě zkusit předjet. A takových blbců mám denně deset. Předjíždění na horizontu kde nevidím ani já, natož osobák. předjíždění na kruháčích.... můžeme pokračovat. Mi to připadá, že hromada lidí v osobáku si myslí, že všechno v klidu stihne, všechno mají pod kontrolou....U nás bylo nedávno na jednom místě zúžení ze dvou do jednoho pruhu, do pravého. Nechci vědět, kolik předjížděčů to nestihlo a to už 500m předem tam byla padesátka. Prostě vletěli do značení. Každou chvíli tam byla nová poklice, nový kus nárazníku, kusy plastů atd.... On ten kamion to kvůli nim na fleku fakt nezašlápne.
Všichni někam spěchají... .
N drvoštěp - ® Ne 10.2.2019 13:47:17
baitruner2 >> Vše je o penězích a logistice. Pokud má firma kamiony na přepravu dřeva tak si umí spočítat vlak versus kamion a pak vytěžovačku pro kamion po republice než aby mu stál na dvoře. Když jsem expedoval vagony se dřevem tak dráhy nebyl moc dobrej obchodní partner...
N baitruner2 - ® Ne 10.2.2019 13:38:47
drvoštěp >> Jasně tady u nás většinou taky,ale když dělám v Praze na koridoru tak většinou vidím tahat náklady se dřevem,autama hodně.
Kousek vedle ve vesnici má dřevodopravu týpek má asi 20 souprav vozí to většinou do Německa na pilu vyváží skoro všechno v okolí+ na manipulák na Dobříši tam to vozí i nákladní vlak 2x v týdnu.
N drvoštěp - ® Ne 10.2.2019 13:34:38
nofish >> Nejradši mám ale ty notorické předjížděče... Těm bych prokopl někdy prdel. Né kvůli mě, ale kvůli důsledkům který si nepřipouštějí neboť si myslí že jezdí jak😇
N nofish - ® Ne 10.2.2019 13:28:47
Malab >> tak věř tomu, že na kamionu potřebuješ ruce, hlavu taky. A to co popisuješ, mi denně dělají lidé v osobácích. Nejradši mám ale ty notorické předjížděče... U těch vidím, jak je kamioňáci ignorují. A nedivím se jim. Všude se musí nacpat, každého předjet, nejlépe po krajnici, nebo přd plnou čárou...
Takovouhle blbost může napsat jedině člověk, co nejel ani liazkou, natož soupravou, nebo s návěsem.
N drvoštěp - ® Ne 10.2.2019 13:21:33
baitruner2 >> U nás ( lesy) se dřevo vozí 60% kamiony zbytek železnice.
N baitruner2 - ® Ne 10.2.2019 11:45:13
Petr.J >> Tohle nevymyslime to musí někdo nahoře(jak píšeš nechce se),ale asi je fakt jednodušší posadit někoho za volant a on to někam doveze.
Já jen vím,že se po kolejích vozí dřevo,auta,kamení a kontejnery to sviští kolem mě furt.....

[ Vstoupit do diskuse - 37 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniCHUB - Podložka UNHOOKING MAT velikost L

Za 509
Výprodej - sleva 40% na vše! ( do vyprodání skladových zásob )

akce, rybareniJRC - Pouzdro six box wallet

Za 299
Výprodej - sleva 40% na vše! ( do vyprodání skladových zásob )

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
Penzion Soroya Penzion Soroya

Poskytujeme ubytovanie a člny pre morsky a sladkovodny rybolov, turistiku na ostrove Soroya v mestečku Sorvaer v severnom Norsku. Jedna sa o...