MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Vodní nádrž Drahotuše na Hranicku čekají opravy

Kategorie: Všeobecné

Drahotuše, Hranice – Výlov rybí obsádky, transfer vodních živočichů do jiných revírů a úplné vypuštění nádrže – to vše má již v tuto chvíli vodní nádrž Drahotuše za sebou. Po zaměření množství sedimentů a zpracování projektové dokumentace Povodí Moravy z nádrže odtěží nánosy, opraví spodní výpusť, bezpečnostní přepad i samotnou hráz. Oprav se dočkají i poškozené břehy.

Zdroj: http://www.pmo.cz/cz/media/tiskove-zpravy/vodni-nad​rz-drahotuse-na-hranicku-cekaji-opravy/

 

MAXXSKATER - ®, 20.4.2017

Diskuse k bleskovce

N fishfishing - ® Út 25.4.2017 13:06:30
Zvlastni,ze v této jarni době se nekteri Hranicti ,,rybari'' chlubi i několika tolstolobiky kolem metru v jeden den? Kde se asi a jak dalo nachytat cca 50 kg ryb ve 3 kusech za jednu vycházku? Kdybych nevidel foto,tak asi neuverim.

[ Vstoupit do diskuse - 1 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Elektronický sumář úlovků

Pro zájemce byl zkušebně spuštěn projekt "Esumář". Slouží k internetové elektronické evidenci úlovků a závěrečnému vytvoření sumáře úlovků a jeho odevzdání. Esumář nezbavuje rybáře povinnosti...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniVyberte si u nás pruty bolognese-match-plavačky

Vyberte si u nás pruty bolognese, match, plavačku již od 724Kč, světových značek. Při nákupu nad 1000Kč poštovné ZDARMA! Všechny produkty jsou SKLADEM!


akce, rybareniDaiwa Ninja feeder - 2 díl 12 stop

Za 2080
Feeder pruty Ninja jsou spíše pruty učené pro začínající rybáře, jedná se ale o velice jemný feeder a určitě si v něm najde zalíbení každý. K dispozici ve čtyřech délkách existuje volba 10 ', 11' a 12 sto. Jedná se o dvoudílný prut a jsou k němu 2 špičky.


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
CA Worldfishing CA Worldfishing

Specializujeme se na rybářské zájezdy do atraktivních destinací! Cestovní agentura World Fishing se zabývá zprostředkováním rybářských...