MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Další vodní elektrárna v Žatci? Rozhodnutí se zatím odsouvá

Kategorie: Všeobecné

Žatec - Zastupitelé zatím o žádosti firmy nemluvili, dál se jedná. Zvažuje se i majetkový podíl města.
Rozhodnutí, zda v Žatci na pravém břehu řeky Ohře vyroste další malá vodní elektrárna, se prozatím odkládá. Vedení města chce dále jednat, zastupitelé se záměrem v pondělí 18. ledna v podvečer ani nezabývali. Elektrárnu chce stavět společnost Landreal, své plány už před časem představila.

Zdroj: http://www.denik.cz/ustecky-kraj/vodni_elektrarna_z​atec_20160120-naln.html

 

Bláža - ®, 22.1.2016

Diskuse k bleskovce

N Tom - Tuk - ® Ne 24.1.2016 1:15:46
čolkař,zloch >> Ale jo, může a bude, protože úřednické prase atd... Vonizatovolenemůžou, jinak by žili jako cikáni. Jinak se neuživí, tenhle lidský sajrajt. Dnes mohou úředničit pro tzv. "stát" nebo "pomáhat a chránit".

Za normálních časů tihle sráči okopávali městský záhonek nebo vozili popelnici...

Jj, jiná doba!

T
N čolkař,zloch - ® So 23.1.2016 15:35:44
Tom - Tuk >> i když to u nás na Labi vidím dnes a denně-v parném létě MVE jede na plno a jez přes celé Labe vedle ní je suchý,jsem optimista a říkám si,že to šmejdům co zatím stojí nemůže procházet pořád.mezi muškaři je spousta chytrých a schopných lidí a snad si tenhle kus vody nenechají vzít partou lumpů,kterým jde jen o prachy.Když se podíváš na lidi,kteří jsou ve společnostech provozujících MVE a vlastníky pozemků,od kterých je získali,dostaneš se až k šíbrům jako je Janoušek a spol. a to je jiná liga než obyčejní rybáři a lidi v samosprávě Žatce.
N Tom - Tuk - ® So 23.1.2016 14:56:42
čolkař,zloch >> Ahoj. Nechci Ti kazit náladu, ale Tvoje naděje je marná. Nechá se uplatit, protože jinak přijde o práci. Co státní úředník to špinavá mrd.a, už z podstaty věci,. Je to podobné jako s fízlákama. Žijeme svět fašistickokomoušskožlutohvězdý a v takovém není prostor pro slušného člověka.
N čolkař,zloch - ® So 23.1.2016 12:33:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
Jasný,prachatí Pepíci zase zmrvěj krásnej úsek pstruhový vody,nadojej si pár mega ročně na úkor rybářů,nebudou zachovávat minimální průtok,ryby to bude tlačit přes nefunkční plašičku na česla a v turbínách mlít nadrobno,k tomu udělají nějaký jakoby rybí prosmyk, z podjezí se stane stoják tak jako na Pátku či v Libochovicích a všichni budou spokojeni....tohle je svinstvo první třídy,snad tam někdo bude mít rozum a nenechá se uplatit.
N AC/DC - ® So 23.1.2016 9:12:45
Už vloni o tom snad nějaký zmínky padly, ale vypadalo to, že poslali ten nesmysl k ledu...bohužel asi ne dost důkladně...:-(
N martcv - ® Pá 22.1.2016 22:48:09
Pro prachy uděláme vše......:-(......místo kde prospívá solidně potočák začíná se objevovat lipan zas necháme zku.vit......krásné místo na procházky i běžce.....nerozumím tomu jak jsou lidi zabedněný

[ Vstoupit do diskuse - 6 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Poděkovani

Timto chci moc poděkovat uživateli s nickem jova12- Josefu Vašinovi,ktery mě a synovi pujčil na jarni Toačovske 24cte uzavřeny deštnik,protože jsem podcenil matku přirodu,Ještě jednou velke dik,Pepa...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniKompletní řada novinek SUPRA FISH od Jet Fish skladem

Nová řada SUPRA FISH od firmy jet Fish o sobě začala dávat vědět již koncem minulého roku. Nyní se konečně dočkala kompletní rodiny produktů. Kvalitní krmení za rozumnou cenu ocení jistě každý kaprař.


akce, rybareniSmáček Nomura AKI

Za 99
Novinka!!! Tito malí smáčci s kopýtkem a kuličkou na konci jsou velmi účinnou nástrahou na pstruhy. Top nástraha na letošní pstruhovu zahájenou.


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
SUMCI.COM SUMCI.COM

Pojeďte s námi na Ebro na sumce!