Půda zavalila dva karavany u Věstonic, dvacet lidí evakuovali

Kategorie: Všeobecné

Desítky kubíků podmáčené půdy se sesunuly na silnici 42117 mezi Dolními Věstonicemi a Pavlovem. Zavalily přitom dva karavany v přilehlém kempu. Policisté odsud evakuovali dvacet lidí a deset automobilů, ke zranění naštěstí nedošlo.


http://brno.idnes.cz/evakuace-kempu-v-dolnich-vestonicich-dsk-/brno-zpravy.aspx?c=A140914_113909_brno-zpravy_eb

reload, 14.9.2014

Diskuse k bleskovce

4 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nreload - Profil | Ne 14.9.2014 19:48:21

Ten hrůzoslum se mohl pročistit klidně aj víc...

    Ndvorák - Profil | Ne 14.9.2014 18:51:18

    Na Seznamu píšou,že je zasypanej kemp. Ve skutečnosti jen dvě boudy...

      NDarcy - Profil | Ne 14.9.2014 15:55:08

      Když vidím ty různé "kempy" a "osady" kolem obou přehrad, kvůli kterým jsem tam přestal jezdit, mohu pouze suše konstatovat: "Chce se mi blejt velebnosti!"

        NBušák - Profil | Ne 14.9.2014 15:34:20

        a bude hůř,loupe mě v zádech