MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Zpráva z konání územního kola Zlaté udice 2014

Kategorie: Všeobecné

Uspořádání závodu se ujala MO ČRS Nýrsko, soutěž proběhla ve dnech 30. 5. - 1. 6. 2014. Zúčastnilo se 42 dětí ze sedmi okresů doprovázených 14 vedoucími družstev. Účastníci přijeli v pátek 30. 5. a po ubytování v chatkách nýrského autokempu následovalo slavnostní zahájení za přítomnosti starosty Nýrska pana Rubáše, předsedy Rady ČRS JUDr. A. Šímy a předsedy MO Nýrsko Ing. Petra Votípky. V podvečer byla na programu soutěž v rybářských znalostech. K poznávačkám byly připraveny živé exponáty ryb, rostlin i vodních živočichů.

Akce splnila svůj účel - vychovávat z malých rybářů slušné lidi a časem snad i naše nástupce. Vytvoření pocitu sounáležitosti a potřeby práce v rybářském spolku je nám odměnou.

Celý článek-bližší info a foto zde: http://www.crsplzen.cz/novinky/175.html

 

foxxx - ®, 16.6.2014

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Poděkovani

Timto chci moc poděkovat uživateli s nickem jova12- Josefu Vašinovi,ktery mě a synovi pujčil na jarni Toačovske 24cte uzavřeny deštnik,protože jsem podcenil matku přirodu,Ještě jednou velke dik,Pepa...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPrologic Set hrazd a vidliček (SLEVA 53%)

Za 999
Skvělý set od firmy Prologic ve kterém získáte čtyři vidličky a dvě hrazdy na tři pruty! Dali jsme dohromady naše vidličky a hrazdy a vytvořili tak perfektní lehký a kompaktní set, který je dodáván v elegantním pevném přepravním obalu. Tato verze pojme tři pruty.


akce, rybareniNavijáky Shimano Speedcast 14000

Za 3384
Naviják Speedcast XS-A nabízí mimořádné parametry odhozu díky kombinaci za studena kované hliníkové cívky AR-C a pokládky vlasce Aerowrap II a Slow Speed Oscillation.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
ML SPORT ML SPORT

Brno, Bohunická 67