MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Mistrovství České republiky s mezinárodní účastí handicapovaných rybářů v plavané

Kategorie: Plavaná

Dovolujeme si Vás tímto informovat o pravidelné akci pořádané Českým rybářským svazem, zastoupeným místní organizací těžce tělesně postižených rybářů Kladruby u Vlašimi.

Mistrovství České republiky s mezinárodní účastí handicapovaných rybářů v plavané, se v letošním roce pořádá na rybářském revíru Sázava 7 ve středočeském městysu Kácov. Mistrovství republiky bude probíhat ve dnech 30.5. - 31.5.2014.

Mistrovství republiky je zároveň nominačním závodem pro účast na Mistrovství světa handicapovaných rybářů. V loňském roce naši borci zvítězili na MS v Bosně a Hercegovině ve všech kategoriích (http://kitlab.pef.czu.cz/1314zs/etei1e/06/?p=479).

Budeme Vám zavázáni za jakoukoli pomoc handicapovaným rybářům, které jako jediná organizace v ČR sdružujeme a pro které se snažíme vytvořit ideální podmínky v jejich sportovní činnosti. V případě bližšího zájmu o spolupráci a aktivity naší organizace nás neváhejte kontaktovat. Bližší informace jsou uvedeny na pomalu se rodících www stránkách. Přijímáme nové členy z řad TP, ZTP a ZTP/P.

http://handicap-rybari-kladruby.wz.cz

 
 

 

handicapovanirybari@gmail.com, 22.5.2014

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - plavaná + obecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniESP Barrel Bobbin

Za 359
Špičkový řetízkový indikátor záběru -balení obsahuje řetízky dvou délek ,které je možné kombinovat spolu se závažím a tak získáte indikátor o váze 3g,6g a 9g -uchycení je pevné nebo průběžné pro různé možnosti indikace záběru -výborné zpracování za super cenu

akce, rybareniKORUM River tripod

Za 2.500
Firma Korum přichází s novým extrémně stabilním říčním tripodem! Tento produkt byl vyvinut pro maximální stabilitu a variabilitu v terénu. Největší z jeho předností je velmi rychlé složení i rozložení, váha 1,6 kg včetně hrazdiček. Více info a promo video na www.chytiljsem.cz

Oznámení - plavaná
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - plavaná
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
RYBÁŘSKÉ POTŘEBY U ZLATÉ ŠTIKY RYBÁŘSKÉ POTŘEBY U ZLATÉ ŠTIKY

Uherské Hradiště, Nádražní 26