Vědci Zemana nepotěšili: Kanál Dunaj–Odra–Labe nemá vůbec žádný smysl
Kategorie: VšeobecnéT-Mc, 27.2.2014
Diskuse k bleskovce
69 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)
Njaa1959 - Profil | Čt 27.2.2014 22:11:43
No vrátíme se k tématu. ....Jaké nástrahy na fídr na kanálu Dunaj Labe?
NSven - Profil | Čt 27.2.2014 22:07:50
Chosé 2 >> tak ok :-))) jo, tam budou jednou olověné doly :-))
NT-Mc - Profil | Čt 27.2.2014 22:07:03
Myšlenka na výstavbu tohoto díla se absolutně nehodí do této doby...Zapadala by do doby svého vzniku, kde se příliš na přírodu nehledělo...Ekonomický profit by to by z tohoto díla však postupem času byl značný, ale za jakou cenu a je to vůbec reálné?
Nyní by to byla samozřejmě pohroma pro už tak zbídačený říční systém a navíc je to věc, při letních průtocích takřka neproveditelná.
A to, že to opět vytáhl na svět Miloš...No comment:-)
Nyní by to byla samozřejmě pohroma pro už tak zbídačený říční systém a navíc je to věc, při letních průtocích takřka neproveditelná.
A to, že to opět vytáhl na svět Miloš...No comment:-)
NSven - Profil | Čt 27.2.2014 22:06:06
jaa1959 >> určitě zadavateli nějaká ta provizička ukápne...si myslím..
NChosé 2 - Profil | Čt 27.2.2014 22:02:00
Sven >> Bože, to se to mění. Cestou z Hradčan už také frfňám a jsem vyklepanej. Po odchodu vojsk si asi někdo myslí, že se cyklostezka nemusí opravovat.Nikdo tam nesmí, ale Lesní závod tam s těmi Bělorusy najede, jak na tankodrom. Jsou tam už celé úseky vykacené jak na měsíční krajině.
Mám hodně aktivní ženu, ona běhá, jezdí, nestaví. No ale třeba někdy na Metudu, když budu chtít něco utrhat :-))
Mám hodně aktivní ženu, ona běhá, jezdí, nestaví. No ale třeba někdy na Metudu, když budu chtít něco utrhat :-))
Njaa1959 - Profil | Čt 27.2.2014 22:00:48
Sven >> Cyklostezky také nechápu, co to je za lobby. Třeba spojit dvě prdele jako jsou Beřkovice a Štětí cyklostezkou za kolik milionů. Jedině že se na tom nažerou stavebí firmy spřízněné se zadavateli.
NSven - Profil | Čt 27.2.2014 22:00:12
jaa1959 >> to máš pravdu. Někdy jsem rád, že mi je tolik, kolik mi už je...
Za chvíli budou všechny břehy oplocené a my budem na vodu jen mlsně čumět ...
Za chvíli budou všechny břehy oplocené a my budem na vodu jen mlsně čumět ...
Njaa1959 - Profil | Čt 27.2.2014 21:53:06
Sven >> Jo doba je zlá, Kamile zaplať(Belmondo). Já třeba pamatuji Žernoseky když se ještě těžil písek. Dnes "Hnus velebnosti". Ale napadá mne jedna komunistická. Teď když máme co jsme chtěli..... Já jsem zvědav kdy někdo to Labe zprivatizuje.
NSven - Profil | Čt 27.2.2014 21:52:47
Chosé 2 >> teď vede k Průrvě super cyklosteska.... :-) Ukrojili 2m z 5m silnice a udělali si červený puntík...
Tak až tam zas vyrazíš, tak dej vědět :-) Bicykl sice nevlastním ale zajedu tě pozdravit :-)
Tak až tam zas vyrazíš, tak dej vědět :-) Bicykl sice nevlastním ale zajedu tě pozdravit :-)
NSven - Profil | Čt 27.2.2014 21:46:23
jaa1959 >> Kolem jezera ne ale jinak jsou všechny na svém místě... :-(
Moloch žere až až mlaská ale na sanaci se jaksi stále nedostává.....
Moloch žere až až mlaská ale na sanaci se jaksi stále nedostává.....
NChosé 2 - Profil | Čt 27.2.2014 21:45:02
Sven >> Krásné fotky:-) Jezdíme tam na kole střední trasu : Průrva, Stráž, Hamr, Hradčany, Vlčí důl ...
No a u té hráze se občas vykoupáme :-)
No a u té hráze se občas vykoupáme :-)
Njaa1959 - Profil | Čt 27.2.2014 21:40:30
Sven >> Ještě tam všude okolo vedou ty roury po těžbě uranu?
NChosé 2 - Profil | Čt 27.2.2014 21:31:46
Sven >> Ve Stráži už chybí kapacity, za chvíli to tam máte i se zmrzlinou :-(
Tak nějak přemýšlím o té fotce, jak jsi to udělal, že na ní nejsou vidět pláže a chaty. Bude asi fakt historická.
Tak nějak přemýšlím o té fotce, jak jsi to udělal, že na ní nejsou vidět pláže a chaty. Bude asi fakt historická.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
14:22NRybáři vs ochránci přirody 84
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
13:13NDivoký potočák nebo granulák? 61
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....













