Dva roky za jednu rybu

Kategorie: Všeobecné

Spišská Nová Ves - Silvester(17) z Richnavy pytliačil na brehu rieky Hornád pri svojej obci bez rybárskeho lístka či povolenia. Hliadka polície však neváhala a prichytila ho.

http://www.topky.sk/cl/1000073/1314528/Dva-roky-za-jednu-rybu--Silvester-17--z-Richnavy-si-udicu-vyrobil-po-domacky

Domino222, 29.6.2012

Diskuse k bleskovce

12 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NDulf - Profil | So 30.6.2012 9:19:53

kranex >> jen nech na hlavě,to tam určitě mít nebude. http://www.youtube.com/watch?v=C0D7PPQqZFw

    Nkranex - Profil | So 30.6.2012 9:10:26

    pre cigana z osady je basa odmena a ne trest...

      NHrdobec - Profil | So 30.6.2012 0:52:01

      arnošt >> Souhlas,jsou to paradoxy. Ostatně jako vše ostatní v tomto státě)

        Narnošt - Profil | So 30.6.2012 0:31:37

        Hrdobec >> Dobře mu tak.Takovej člověk by měl dostávat do držky snad preventivně! A pak někdo chytne jednu mřenku,ještě se nechá chytit a dostane flastr jak za zpronevěru pěti míčů...

          NHrdobec - Profil | So 30.6.2012 0:22:37

          arnošt >> Trpišovský posledně vybrždoval auto a týpek ho následně načapal u benzínky a přerazil mu chobot,to je lepší trest než od soudu:-) V tomto případě bych byl osobně určitě mírnější)

            Nvokounek - Profil | Pá 29.6.2012 23:48:24

            novinársky blbci. to by musel loviť vo velkom rozsahu, hájené ryby a zakázaným spôsobom. takto odíde s podmienkou. škoda že radšej nerieša naších pomaďarčených južanov čo sieťujú žiabrovkami na ramenách dunaja a zásobujú rybie reštiky (Čardy)

              Nfotojakes - Profil | Pá 29.6.2012 23:33:08

              arnošt >> ale i tak? Ještě nedávno to platilo i u nás, pokud se nepletu a dnes je tam jen rozdíl, že se musí prokázat škoda nad 5000, aby to byl trestný čin.

                NHugo Fisher - Profil | Pá 29.6.2012 23:11:37

                Hodne zavadejici titulek.

                Aneb bulvarni zurnalistika v praxi.

                  Narnošt - Profil | Pá 29.6.2012 23:10:27

                  fotojakes >> Jo,jo,koukal jsem.Ale i tak...

                    NSprachys - Profil | Pá 29.6.2012 23:05:27

                    kdyby toho policajta zabil a plotici zahodil, tak dostane třeba taky jen podmínku.... :-D

                      Nfotojakes - Profil | Pá 29.6.2012 23:03:37

                      arnošt >> novinář tam jen napsal horní sazbu, která hrozí za pytláctví:-)

                        Narnošt - Profil | Pá 29.6.2012 23:00:36

                        Tak to je hodně tvrdý.Když si to člověk srovná např. s p. Trpišovským,který teď jen tak mimoděk dostal podmínku...