MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Rybí legendy Jakuba Vágnera dnes na ČT1

Kategorie: Všeobecné

Dnes ve 21,45 hod. ČT 1 vysílá 55 minutový výběr z Rybích legend Jakuba Vágnera, z expedic do Konga, Francie, Amazonie, Indie a Mongolska.

Diváci se setkají s tygří rybou, za kterou se expedice vydala do Konga, uvidí lov sumců ve Francii na řece Rhoně a budou účastníky slavnostní pouti v Saintes Maries de la Mer. V Amazonii bude Jakub bojovat s arapaimou gigas a sumcem piraíba, cílem expedice v Indii bude sumec goonch. Poslední záběry výběru Rybí legendy budou patřit souboji s největší lososovitou rybou, s tajmenem i krásné přírodě Mongolska.

 

Martin M. - ®, 28.6.2012

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniZfish Prut Signum LD Carp 12ft/3,25lb/2pc

Délka: 12ft (3,60m) Testovací křivka 3,25 lb Počet dílů: 2 Počet oček: 6 Velikost špičkového očka 16 mm Velikost naváděcího očka: 50 mm Transportní délka: 186 cm Hmotnost: 350 g

akce, rybareniPreston Monster Feeder case

Za 1.670
aška navržená pro všechny milovníku lovu na feeder. Je dodávána se 3-mi krabičkami s možností nastavení velikosti jednotlivých přihrádek, které slouží zejména pro různé typy krmítek. Horní oddělenou část tašky lze použít např. na navijáky, zásobníky na návazce nebo jiné příslušenství.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Rybolov24.cz Rybolov24.cz

Vše pro ryby, rybáře a rybolov 24 hodin denně. Navazujeme na úspěšnou tradici 1.on-line obchodu s rybářskými potřebami na českém internetu....