MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Mistrovství ČR v LRU – přívlačí

Kategorie: Všeobecné

Letošní mistrovství ČR v LRU – přívlačí (Lovu Ryb Udicí) padlo, podle předem daného klíče, na Západočechy. Znalost roku pořádání, nám umožnila precizní naplánování celé akce. Realizační tým, složený ze západočeských závodníků, vybíral nejvhodnější lokalitu, kde by se dal takto prestižní závod uskutečnit. Jelikož jsme chtěli, aby se o námi pořádané republice hovořilo v superlativech, a zároveň aby to bylo pro závodníky něco jiného, než na co jsou zvyklí, co by prověřilo jejich um a zkušenosti. Když jsme si dali výčet všeho, co bychom od závodní vody očekávali, bylo takříkajíc nevyhnutelné, aby naše pozornost skončila na ÚN Hracholusky. Závody jsme záměrně pořádali až v říjnu, protože přehrada je v tuto dobu upuštěná a dalo se pohodlně chodit po břehu a také se zde vyskytuje méně rybářů.

Bližší info a foto zde: http://www.crsplzen.cz/cz/novinky/70.html

 

foxxx - ®, 19.11.2011

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNash Magnetický držák do bivaku Magnetic Bivvy Hook

Za 297
Praktická pomůcka, díky které si snadno vytvoříte věšák na různé věci uvnitř bivaku. Můžete ho upevnit kamkoli do bivaku. Magnet je dost silný na to, aby udržel i mokré oblečení, které tak bude rychleji schnout. Karabina není součástí balení.

akce, rybareniNOVINKA 2017 Bivak Thunder 2 Man + lehátko + spací pytel!

Za 7.990
Dodáme za zaváděcí cenu do 24 hodin bez poštovného a balného pokud se přihlásíte dosáhnete na další bonus v podobě 3%.Cenová bomba, která se nemusí již nikdy opakovat! Prostorný a velmi promyšlený bivak pro dva rybáře a jejich výbavu, navržený samotnými rybáři co tráví většinu roku na rybách..

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Rybářské potřeby- SWEETFISH Rybářské potřeby- SWEETFISH

Břeclav, Lidická 3461/9B