MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Rozřezal kapra motorovou pilou

Kategorie: Všeobecné

Rozřezat kapra či cokoliv živého motorovou pilou, nasvědčuje, že něco u dotyčného není v pořádku!!!!!!!!!!!!

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/246197-mada​rsky-herec-na-podiu-rozrezal-kapra-motorovou-pilou-​hrozi-mu-tri-roky-vezeni.html

 

tomfisherman - ®, 3.10.2011

Diskuse k bleskovce

N meteor - ® Pá 7.10.2011 15:01:40
Butchi >> chyba lávky, "umělcem" se zove kdejaký debil :-) musel bys to trošku procedit, samozřejmě objektivně podle svého :-)
N Butchi - ® Pá 7.10.2011 14:42:50
XAXAP >>
Taky bych řekl. Ale zase by se to s tím mírotvořením nesmělo přehánět, protože už by nebylo z koho si utahovat. A o tu legraci jde především.

Je zcela pochopitelné, že veškeré patologické reakce musí být v rámci terapie důkladně zaznamenávany a analyzovány. Nejlépe konstruktivně kriticky tak, aby pacient zároveň získal alespoň minimální povědomí o umění argumentace.

Pokud bychom chtěli být opravdu oldskůloví, tyto výlevy by museli psát za test husím brkem na pergamen, nejlépe 500-1000x.

N XAXAP - ® Pá 7.10.2011 14:32:21
Butchi >> za mír by nám slušela!

jdeš na to terapeuticky oldskůlově ... k sebereflexi patologie nejlíp funguje vyprovokovat patologickou reakci, zaznamenat ji a v období útlumu prezentovat dotčené osobě

a pak už jenom dril, kázeň, týmový duch, pravidelná večerka i budíček
N Butchi - ® Pá 7.10.2011 14:28:26
XAXAP >>
Případně něco jako léčebna civilizačních chorob se zaměřením na závislost na dipech apod..
Nejsložitější by byl stejně první krok, tedy přiznání si problému. Moje terapeutické pokusy na tomto serveru se setkaly převážně s okázalým, někdy až obscénním nezájmem.

Podat přihlášku bychom zvládli, ale až na příští rok. Mrtvá čára je 31.1, letos už se bude jenom vyhlašovat.
Tu za mír už jsme taky provařili.
N XAXAP - ® Pá 7.10.2011 14:22:16
Butchi >> Sociální repatriace moderních kaprařů? Hmmmm. Šlo by to možná uhrát jako u vojáků z misí. Postbojlízový syndrom.

Sakrapráce, stihnem se ještě letos nominovat na Nobelovku?
N Butchi - ® Pá 7.10.2011 14:09:20
XAXAP >>
Že bychom pod coverem neziskové organizace tahali škváru z psychicky zlomených Carp loverů?
N XAXAP - ® Pá 7.10.2011 14:07:14
Butchi >> založíme občanské sdružení Carp Alarm?
N XAXAP - ® Pá 7.10.2011 14:06:32
Netipa - poslední hrdina MRKu >> mohli bychom si zahrát distanční šachy a při tom hrubě urážet myšlenky na tři tahy dopředu

ale teď navrhuji pověnovat se diskusi o potápeči umrlém, což?
N LeMa - ® Pá 7.10.2011 13:57:37
Vložil jsem do "Bleskovek" - "Potápěč zahynul při čištění potrubí rybníka".... Reakce ani jedna... Nepřirozená smrt člověka nikoho nezarmoutí, ale jak se jedná o kapra .... :c)
N Butchi - ® Pá 7.10.2011 13:43:53
XAXAP >>
Jsem přesvědčen o tom, že například sklony k alkoholismu, agresi, frustraci, schizofrenii, paranoie a dehonestaci názorových oponentů by se daly u některých skupin prokázat velice lehce, a to na základě analýzy průměrného představitele této části populace.

Rybu bych z toho neobviňoval, ta jen plave ve vodě a hledá něco k jídlu. Pokud by toho však byla schopna, dalo by se takové zjištění považovat za alarmující.
N Netipa - poslední hrdina MRKu - ® Pá 7.10.2011 13:41:14
XAXAP >> Já měl za to, že přiblblo je pro Mrk nejmenší přínos a tedy nejhorší slovo. Pamatuju si, že za to měl Pepa-č tahanice s MM.

Tak nic, máš očividně hroší kůži, takže se vleklé diskuse okořeněné peprným výrazivem, nadávkami, hysterickými výstupy a vyhrožováním fyzickým násilím, či demonstrativní sebevraždou nedočkám :-)
N XAXAP - ® Pá 7.10.2011 13:37:37
Butchi >> jsme na rybářském serveru, chtělo by to zjistit, jestli lov konkrétní ryby ve statistických číslech znamená větší transformaci k psychopatologickým jevům. A jestli za to může ta ryba nebo způsob provádění jejího lovu.
N XAXAP - ® Pá 7.10.2011 13:35:43
Netipa - poslední hrdina MRKu >> Přiblblo je málo. Prolez MRK a uvidíš slova, který MRK ani nechce, protože ohrožují mravní výchovu mladého rybáře. Dokonce tu najdeš i závažná obvinění z mravních či legálních deliktů. Pak taky teze reflektující můj mentální a psychosomatický vývoj, obvykle značně kritické. Občas používané slovo "chudák" asi též nemohu překládat jako altruismus, empatii a chuť mi pomoci od těch, kteří ho užili. Jsou zde i tací, kteří byli osvíceni, zlomili nade mnou hůl, nechtějí mít se mnou nic, šoupli mě do ignorace a neustále mě komentují na základě příspěvků jiných. Musíš uznat, že trénink odolnosti mám multifázový :-)
N Netipa - poslední hrdina MRKu - ® Pá 7.10.2011 13:21:09
XAXAP >> takže tedy jediná cesta je vytáhnout nějaký pádný protiargument? Nestačilo by tě jenom nasrat? Například tě nazvat přiblblem? To je pro mě jednodušší
N Butchi - ® Pá 7.10.2011 13:19:03
XAXAP >>
Rozhodně by bylo zajímavé, zjistit si k tomu více informací. On bude asi i rozdíl v tom, jak se to vyjádří.
Číselně bude nepochybně více běžných lidí, stále však procentuálně méně, než umělců. Což samozřejmě vychází ze skutečnosti, že umělců je v rámci populace jen malá část.

Teď jen doufám, že jsem to podal stravitelně.

[ Vstoupit do diskuse - 435 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniFOR JOB Komplet Walis Camou

Za 295
Nepromokavý komplet uložený ve skladné tašce, určený pro splynutí s okolím za deštivého počasí, v límci je integrovaná nepromokavá kapuce, ve velikosti XL, XXL

akce, rybareniSavage Gear Čepice Hairy Hat (Sleva 70%)

Za 199
Velice kvalitní a teplá čepice ideální jak pro udržení tepla při rybolovu v chladném počasí, tak pro denní nošení do města. Nyní s neuvěřitelnou slevou 70%!

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
Agency INTERBOHEMIA Agency INTERBOHEMIA

Nabízíme pronájem chat a chalup v oblíbených rybářských revírech (Lipno, Třeboň atd.) - prověřené objekty, rozsáhlý katalog, nízké ceny.