MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Označení rybářských revírů v Zpč.ÚS Plzeň

Kategorie: Všeobecné

současnosti probíhá označení rybářských revírů. Nové cedule jsou umísťovány na místa, kde je stávající označení revírů nedostatečně čitelné nebo zcela chybí. Označení, v rámci kontrol revíru, provádí profesionální RS a dobrovolníci z řad místních organizací. Nové cedule k označení jsou vyrobeny z materiálu Starbond, což je plast oboustranně potažený hliníkovou folií. Samotný popis revíru je na fólii odolné ÚV záření se zárukou 7 let. Celkem bylo pořízeno 1130 ks těchto cedulí. Další novinkou u našich revírů budou cedule označující místa vhodná pro handicapované rybáře s možností navigace dle souřadnic GPS.

Info a foto zde: http://www.crsplzen.cz/cz/novinky/51.html

 

foxxx - ®, 29.7.2011

Diskuse k bleskovce

N Chlebyk - ® Pá 29.7.2011 22:29:06
To je dobře kolikrát na řece člověk neví kde vlastně je a študuje to v řádu aby nebyl prušvih....Záruka je sice krásná věc ale hlavně at to nezlikvidujou nějací pubertální vandali,záruka se uplatnuje blbě když je cedule tři metry pod hladinou:-((

[ Vstoupit do diskuse - 1 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniBestseller | Target rc 3,66 m 1+1 (Sleva 50%)

Za 999
Kvalitní a spolehlivý dvojdílný prut pro lov kaprů. Díky parabolické akci si vychutnáte zdolávání každé ryby. Tento kaprový prut Je kombinací kvality a výhodné ceny. Prut je dvoudílný, má štíhlý blank a dělenou EVA rukojeť. (12 ft, 3 lb). Sleva 50 %.


akce, rybareniPrologic Podložka Primus Unhooking Mat (SLEVA 49%)

Za 1359
Inovativní design, extrémně kompaktní na transport. Tato podložka vypadá jako tradiční podložka, ale jakmile ji jednou použijete, poznáte rozdíl.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
ML SPORT ML SPORT

Brno, Bohunická 67