MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Označení rybářských revírů v Zpč.ÚS Plzeň

Kategorie: Všeobecné

současnosti probíhá označení rybářských revírů. Nové cedule jsou umísťovány na místa, kde je stávající označení revírů nedostatečně čitelné nebo zcela chybí. Označení, v rámci kontrol revíru, provádí profesionální RS a dobrovolníci z řad místních organizací. Nové cedule k označení jsou vyrobeny z materiálu Starbond, což je plast oboustranně potažený hliníkovou folií. Samotný popis revíru je na fólii odolné ÚV záření se zárukou 7 let. Celkem bylo pořízeno 1130 ks těchto cedulí. Další novinkou u našich revírů budou cedule označující místa vhodná pro handicapované rybáře s možností navigace dle souřadnic GPS.

Info a foto zde: http://www.crsplzen.cz/cz/novinky/51.html

 

foxxx - ®, 29.7.2011

Diskuse k bleskovce

N Chlebyk - ® Pá 29.7.2011 22:29:06
To je dobře kolikrát na řece člověk neví kde vlastně je a študuje to v řádu aby nebyl prušvih....Záruka je sice krásná věc ale hlavně at to nezlikvidujou nějací pubertální vandali,záruka se uplatnuje blbě když je cedule tři metry pod hladinou:-((

[ Vstoupit do diskuse - 1 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniČerstvé a levné Coppens halibut pelety - 20 kg za vynikající cenu!

Za 1.099
Vynikající pelety od firmy Coppens jsou nabity vysoce kvalitními přísadami jako maso mořských ryb, rybí olej a krevní proteiny. Coppens - přední evropský výrobce pelet! V Ravenu vždy čerstvé a přímo od výrobce!

akce, rybareniNash Bunda Packaway Waterproof | SLEVA 38%

Za 1.049
Packaway Waterproof Jacket Velmi lehká a skladná dvoudílná pláštěnka pro letní období. Rychle a jednoduše se dá sbalit do jedné ze svých kapes.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
SAF SAF

Nabízíme pronájem chat a lodí v atraktivních lokalitách středního Norska. Naše destinace jsou vhodné pro rybáře, aktivní sportovce i rodiny...