MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Suť a zemina hyzdí rybník v Bořeticích

Kategorie: Všeobecné

Bořetice – Firma Izo navezla k bořetickému rybníku zeminu. Jeho břehy jsou totiž podmáčené. Některým lidem se to nelíbí.

Je to hrůza. Byl to takový pěkný rybník a to, co se z něj stalo teď, je příšerné. Takovými slovy začal vyprávění o tom, jak se od listopadu loňského roku změnilo okolí bořetického rybníka jeden z tamních obyvatel, který si z důvodu možné odvety nepřál zveřejnit své jméno. Podle jeho vyjádření se o navezení suti a zeminy postarala bořetická firma Izo. Ta to také nepopírá. Brání se však nařčení, že se tak stalo bez vědomí vedení obce.

http://breclavsky.denik.cz/zpravy_region/sut-a-zemi​na-hyzdi-rybnik-v-boreticich20110406.html

 

foxxx - ®, 12.4.2011

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Odcizení?

Zdravím. chtěl jsem se zeptat jestli někomu z Pardubic nebo okolí, nebylo odcizeno rybářské pouzdro na pruty, značky :SEMA RAPTOR...

Poděkovani

Timto chci moc poděkovat uživateli s nickem jova12- Josefu Vašinovi,ktery mě a synovi pujčil na jarni Toačovske 24cte uzavřeny deštnik,protože jsem podcenil matku přirodu,Ještě jednou velke dik,Pepa...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniMinimálně 15% sleva na bivaky a přístřešky!

Čas, kdy budete vyrážet na ryby na několik dní už je tady! K tomu, abyste měli na rybách pohodlí je třeba kvalitní bivak. Proto přicházíme s novou akcí a zlevnili jsme všechny bivaky a přístřešky minimálně o 15%!


akce, rybareniKaprařský podběrák Delphin IKONA 36

Za 1999
IKONA je zástupcem nejvyšší série podběráků od značky Delphin. Přesvědčí vás o tom každým centimetrem svého dokonale vypracovaného designu. Delphin IKONA je postavená na celokarbonové rukojeti.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Kaprňák - rybářské potřeby Petr Havlíček Kaprňák - rybářské potřeby Petr Havlíček

Kutná Hora, Na Spravedlnosti 134