MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Upozornění na značné rozkolísání hladin v Dyji

Kategorie: Všeobecné

V pondělí 21. 2. 2011 od cca 8:00 hod budou na jezu Bulhary prováděny manipulace z důvodu kontroly a nastavení segmentových uzávěrů všech tří jezových polí.

Manipulace bude spočívat v úplném vyhrazení a následném zahrazení každého segmentového uzávěru. Předpokládaná doba pro tento úkon bude, pro každé jezové pole, cca 30 – 45 minut. Celkem se tato manipulace bude opakovat třikrát. Pro doplnění jezové zdrže Bulhary bude v určitých intervalech také zvyšován odtok z Nových Mlýnů.

Vlivem těchto manipulací bude docházet na řece Dyji ke značným rozkolísanostem průtoků, nelze ani vyloučit dosažení 1. stupně povodňové aktivity v profilu Ladná na Dyji.

!!! Upozorňujeme na možnost náhlé a rychlé změny hladin a průtoků v řece Dyji v úseku Nové Mlýny – ústí Dyje do Moravy během pondělí 21.2.2011 v důsledku výše popsané řízené manipulace !!!

Data ze stanic Nové Mlýny a Ladná jsou publikovány na internetových stránkách Povodí Moravy,s.p. – www.pmo.cz – odkaz Stavy a průtoky.

V případě dotazů se obraťte na vodohospodářský dispečink Povodí Moravy, s. p. – tel. 541 211 737 nebo email: dispecink@pmo.cz

Povodí Moravy, s. p.
Dřevařská 11, Brno

http://www.pmo.cz/2011/upozorneni-na-znacne-rozkoli​sani-hladin-v-dyji-vlivem-rizene-manipulace-na-jezu​-bulhary-v-pondeli-21-2-2011/

 

Martin M. - ®, 18.2.2011

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniFOR JOB Komplet Walis Camou

Za 295
Nepromokavý komplet uložený ve skladné tašce, určený pro splynutí s okolím za deštivého počasí, v límci je integrovaná nepromokavá kapuce, ve velikosti XL, XXL

akce, rybareniOkuma Navijáky Pulzar PZ FD (SLEVA až 29%)

Za 1.199
Firma Okuma přichází na trh s novým cenově dostupným navijákem, jedná se o kvalitní naviják pod označením Pulzar. Tento naviják se vyznačuje tichám a hladkým chodem. Dostupný ve velikostech 10, 25, 30, 40, 55.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Kaprňák - rybářské potřeby Petr Havlíček Kaprňák - rybářské potřeby Petr Havlíček

Kutná Hora, Na Spravedlnosti 134