MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Upozornění na značné rozkolísání hladin v Dyji

Kategorie: Všeobecné

V pondělí 21. 2. 2011 od cca 8:00 hod budou na jezu Bulhary prováděny manipulace z důvodu kontroly a nastavení segmentových uzávěrů všech tří jezových polí.

Manipulace bude spočívat v úplném vyhrazení a následném zahrazení každého segmentového uzávěru. Předpokládaná doba pro tento úkon bude, pro každé jezové pole, cca 30 – 45 minut. Celkem se tato manipulace bude opakovat třikrát. Pro doplnění jezové zdrže Bulhary bude v určitých intervalech také zvyšován odtok z Nových Mlýnů.

Vlivem těchto manipulací bude docházet na řece Dyji ke značným rozkolísanostem průtoků, nelze ani vyloučit dosažení 1. stupně povodňové aktivity v profilu Ladná na Dyji.

!!! Upozorňujeme na možnost náhlé a rychlé změny hladin a průtoků v řece Dyji v úseku Nové Mlýny – ústí Dyje do Moravy během pondělí 21.2.2011 v důsledku výše popsané řízené manipulace !!!

Data ze stanic Nové Mlýny a Ladná jsou publikovány na internetových stránkách Povodí Moravy,s.p. – www.pmo.cz – odkaz Stavy a průtoky.

V případě dotazů se obraťte na vodohospodářský dispečink Povodí Moravy, s. p. – tel. 541 211 737 nebo email: dispecink@pmo.cz

Povodí Moravy, s. p.
Dřevařská 11, Brno

http://www.pmo.cz/2011/upozorneni-na-znacne-rozkoli​sani-hladin-v-dyji-vlivem-rizene-manipulace-na-jezu​-bulhary-v-pondeli-21-2-2011/

 

Martin M. - ®, 18.2.2011

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Odcizení?

Zdravím. chtěl jsem se zeptat jestli někomu z Pardubic nebo okolí, nebylo odcizeno rybářské pouzdro na pruty, značky :SEMA RAPTOR...

Poděkovani

Timto chci moc poděkovat uživateli s nickem jova12- Josefu Vašinovi,ktery mě a synovi pujčil na jarni Toačovske 24cte uzavřeny deštnik,protože jsem podcenil matku přirodu,Ještě jednou velke dik,Pepa...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniSensas 3000 Dark Salty Bremes (cejn-černý-slaný) 1kg

Za 129
Nové slané černé krmení obohacené o směs minerálních solí. Slané krmení je vhodné zejména do velmi studené vody (zima) a nebo do velmi teplé vody (léto). Sůl podporuje atraktivitu krmení i při takovýchto teplotních výkyvech.


akce, rybareniSTARFISHING - Bivak Deluxe N1 + zimní přehoz - výprodej

Za 9999
starfishing - bivak deluxe n1 + zimní přehoz - výprodej


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen