MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Počet docházek na pstruhové revíry

Kategorie: Všeobecné

Stanovisko výboru územního svazu ČRS SÚS Ústí n.L. k problematice počtu docházek na pstruhové revíry v různých ÚS.

Lovit ryby na pstruhových revírech ČRS SÚS Ústí n.L. přívlačí nebo na umělou mušku může rybář jen tehdy, pokud již v kalendářním týdnu takto nelovil třikrát, bez ohledu na to, kde vycházky uskutečnil. Pokud by nastal model, kdy rybář lovil 4x v Zpč.ÚS (nebo i jen 3x), pak v žádném případě již nemůže lovit v revírech Svč.ÚS. To, že bude lovit nejprve tři dny na našich revírech a pak bude dále lovit ještě v Zpč.ÚS je již záležitostí tohoto ÚS a jejich rybářské stráže. Porušení uvedených podmínek může rybářská stráž považovat za přestupek.

 

Minnow67 - ®, 22.4.2009

Diskuse k bleskovce

N myšák24 - ® Ne 26.4.2009 18:05:51
volcom-x >> K tomu rohlíku :) já jsem členem Zč.ÚS a zde u nás máme bohužel takovou "vymoženost" a tou je mrtvá rybka. Nicméně pochvala pro tebe, že dáváš rybám svobodu. Takových je nás málo.
N volcom-x - ® Ne 26.4.2009 17:53:00
myšák24 >> no v řádu o podtrženi neni nic... chtel bych toho psrtuha co skoci na ten rohlik, pripadne syr videt ;) ale jinak je to v pohode, zpatky poustim vsechny ryby (vim, ze "vsecny" bych dle radu nemel)

;)
N myšák24 - ® Ne 26.4.2009 17:47:53
Ano, je to přesně tak. Ale dej pozor: při lovu ryb na položenou nebo plavanou musí být všechny ulovené lososovité ryby vráceny zpět do rybářského revíru.
N volcom-x - ® Ne 26.4.2009 8:23:04
jen jedna kontrolni otazecka... jedna se mi o Sev. Moravu a Slezsko

III. Lov na pstruhových rybářských revírech

Osoba provádějící lov smí na pstruhových rybářských revírech lovit ryby přívlačí nebo na umělou mušku nejvýše 3 dny v kalendářním týdnu. Před zahájením lovu přívlačí nebo na umělou mušku musí osoba provádějící lov datum lovu zakroužkovat.

jestli to dobre chapu, tak na lososovite ryby tedy 3x a na plavačku mužu zbyvajici 4 dny??? dik
N myšák24 - ® Čt 23.4.2009 16:10:24
A to jsme teprve u docházky v Zč.ÚS, kde je návštěva revíru sedm dní v týdnu. A z arábie se ještě přesuneme do Afghanistánu, protože v revírech Zč.ÚS je povolen též lov na mrtvou rybku. Což mi už hlava nebere vůbec. Lze dodat jen jedno: Na pstruhových revírech Zč.ÚS Světlu vstříc!!!!
N Mrknato - ® Čt 23.4.2009 7:47:21
hering >> já si myslím, že pokud ti CS povolenku vydala Rada, která se řídí RŘ, tak i lov 7dní v Zč.ÚS na CS povolenku by mělo být při kontrole považováno za přestupek. Je to asi jako jet do arábie a pořídit si tam 7 manželek a pak se s nimi vrátit do ČR se vší parádou ..... I u nás máme mnoho výdobytků, ale mnohoženství ještě bohužel ne....
N Mrknato - ® Čt 23.4.2009 7:40:54
jindraŠ >> nebo prosadit 7 dní v celém svazu. Když můžou prosazovat kapraři a s hospodařením to prý nijak nesouvisí.... Nebo alespoň prosadit, že ti, co to prosazují to mají prosazeno... , ale jen když je na revíru vysazeno.
N jindraŠ - ® St 22.4.2009 23:43:58
Možností je víc.Vyčerpat 3 vycházky v St.č.US a pak jet do Zč.ÚS, kde se kroužkuje 7 dní v týdnu.Nebo do Jč.ÚS.ale nekroužkovat.V nezakroužkované dny se tam může chytat na mouchu(vláčku), ale nesmí se brát ryby lososovité.Anebo vyrazit do JčÚS, rovnou nekroužkovat a potom konec týdne dochytat v St.č.US a 3 dny kroužkovat.Proti tomu nemůže nic mít ani RS.Śamozřejmně myšleno pro majitele CS P-povolenek
N hering - ® St 22.4.2009 21:18:38
Já si myslím,že pokud si vyberu tři docházky na lov lososovitých ryb na jakýchkoli pstruhových revírech týdně (držitel CP PP) tak krom západočeského SUS kde se od letošního roku může 7x týdně, si už v tom týdnu lososovité ryby nezachytám.
N myšák24 - ® St 22.4.2009 21:01:25
Dobře, jak to tedy bude, když budu první čtyři dny v týdnu chytat na západočeských revírech a následující tři dny na revírech středočeských. Dopouštím se tím jednání proti RŘ?

[ Vstoupit do diskuse - 10 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniGangster Carp Tele 3,9 m 3,5 lb + Druhý Zdarma (-41%)

Pruty Ron Thompson jsou vyrobeny z velice kvalitních materiálů a jsou schopni odhazovat velice těžké montáže do velkých dálek. Pruty mají rychlou akci a výborný poměr ceny a kvality. Kvalitní sedlo navijáku a tenká příjemná rukojeť.

akce, rybareniNovinka!!! Crazy Fin Shad

Za 132
Napodobuje tvar oukleje obecné TOP nástraha na dravce!!!

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Gammarus - Prostějov Gammarus - Prostějov

Prostějov, Wolkerova 10