MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Na Lipně platí dva nové zákazy rybolovu

Kategorie: Všeobecné

České Budějovice - Několik změn připravil na nadcházející sezonu Jihočeský územní výbor Českého rybářského svazu. Pro sportovní rybáře znamenají omezení, pro ryby naopak ochranu, prospěch však budou mít pro všechny.

http://ceskobudejovicky.denik.cz/zpravy_region/lipn​o_rybolov_zakazy_cb20090410.html

 

Hugo Fisher - ®, 10.4.2009

Diskuse k bleskovce

N MUDr. Hnátek Herbert - ® Út 14.4.2009 19:23:29
Hladík byl vždycky jen průměrnej populistickej lůzr. Stačí jen průměrná inteligence, logika a znalost faktů k dedukci, že tohle neschopnost jihočechů na Lipně hospodařit neodstraní.

Očekávám jště reakce typu "ale my jsme chtěli přísné regulace, ale neprosadili jsme to kvůli těmhle a těmhle organizacím". Plakat uměl už komunistický agent Křivanec a evidentně se to od něj naučil i Hladík.
N Martin M. - ® Út 14.4.2009 19:08:24
Rozhovor s hospodarem p. Hladikem
http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=087&r=mfjiznicechy&c=1173812
N may - ® Po 13.4.2009 20:11:39
At se ti pánové Hladíci a spol.přestanou bít v prsa co udělali za opatření vždyt je to výsměch členské základně oni zavřou jalovou hadí zátoku kde se nikdy candáti nevytírali,ale důležitou a na candátí tření důležitou zátoku nechali otevřenou .Chybí generační candáti ty nedoplní ,vymýšlí jen zákazy ale další kvalitní řešení chybí ,počítaj s tím že příroda a jezero si poradí samo.Prostě a jasně vlk se nažral a koza zůstala celá.
N kam!kaze - ® Ne 12.4.2009 2:59:51
Jen Profi Rs může ukončit rabování našich vod.Pokud to jako dnes dělá každý Lojza,který se radši otočí když má strach z přezhubného od neznámých lidí,tak i takové vyhlášky jsou nám na hovno!!!
N dědáček - ® Pá 10.4.2009 19:09:21
konečně částečně rozumné rozhodnutí , šnůry a jiné nepovolené nástrahy likvidovali na Zemlínské šíravě hráběma zapnutýma za motorovým člunem, objeli přehradu a pytláci měli po vercajku.
N zamilovanejboy - ® Pá 10.4.2009 18:44:29
hmm 3000 kontrol, tj. ani ne deset na den, tak udělejte profíky a minimálně padesát lidí zaměstnejte, a já se hlásím jako první. a dalších sto do kanceláří na svaz, aby vymýšleli takovýhle [piiip], nesmyslný. jo všude je to samej komunista
N Rytíř - ® Pá 10.4.2009 15:06:59
Naprosto souhlasim ale haček je v tom,že v těch chraněnych zatokach kotvi různe druhy lodi a z některych lodi byli přes noc natažené šnůry s rybyčkami pravě cilene na chyceni candata a to se někteři neostychali natahovat i když tam byli rybaři a co se tam bude dit když tam nebude ani nohy rybáře,panbů ví.

[ Vstoupit do diskuse - 7 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Odcizení?

Zdravím. chtěl jsem se zeptat jestli někomu z Pardubic nebo okolí, nebylo odcizeno rybářské pouzdro na pruty, značky :SEMA RAPTOR...

Poděkovani

Timto chci moc poděkovat uživateli s nickem jova12- Josefu Vašinovi,ktery mě a synovi pujčil na jarni Toačovske 24cte uzavřeny deštnik,protože jsem podcenil matku přirodu,Ještě jednou velke dik,Pepa...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniSTARFISHING - Bivak Deluxe N1 + zimní přehoz - výprodej

Za 9999
starfishing - bivak deluxe n1 + zimní přehoz - výprodej


akce, rybareniStarfishing - Rybářské lehátko Stalker

Za 2399
starfishing - rybářské lehátko stalker


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen