Nalezená hodnocení výrobků
LOOP Goran Anderson Signature Macosx, Ne 4.10.2009 18:18:58 - doplnit hodnocení výrobku Marcel, Ne 4.4.2010 17:17:32, Známka: 1 |
SEAHAWK SPORT II soulfly, St 9.1.2008 22:48:09 - doplnit hodnocení výrobku ![]() Já jsem tento člun měl u vody cca 10krát,kdyby se mě nespojili komory v podlaze byl bych spokojen(prý jsem to přefukoval)blbost každý 3-4 rybář co má tento člun má problém s podlahou,že se mu povolil svar a komory se spojili.Firma intex na toto neposkytuje záruku a tyto čluny údajně přestavají dělat( proč asi )!Podle toho jak člun prezentují jsem od něj čekal lepší kvalitu. Kolco, Čt 10.1.2008 0:08:37, Známka: 3 koupil jsem si ho k ježíšku, a musím zatím konstatovat že to je na pohled a na omak hezky udělanej člun. včera mi na to přišel i elektromotor tak jsem zvědavej jak to bude jezdit, jinak si myslím že za ty peníze to je dobrej kauf. ale trochu jste mě vystrašily s tou podlahou machacek.pepa, Čt 10.1.2008 9:56:23, Známka: 2 Maho taky a zatim drzi,ale nafukuji opatrne,kdyz jsem tu videl ty fotky te podlahy :-) Forest 1, Čt 10.1.2008 13:04:17, Známka: 2 Predajca ma na tu podlahu upozornil uz pri kupe, na slnku sa tlak v komorach moze zvysit az o 30%. Takze nefukam na kamen ale da sa v nom aj postavit a obcas skontrolujem tvrdost. Inak pocas sezony som mu dal riadne do tela a uplne v pohode. Aj ked zostala mapa po skvrnach od bahna a tak, uz neni taky svietivo sedy ako na zaciatku. Preto za 2. Mufty, Ne 8.2.2009 0:14:05, Známka: 2 ![]() Max spokojenost!!! Materiál a zpracování perfektní! Za málo peněz hodně muziky... Udělal jsem si do něj podlahu z voděvzdorné překližky, natřel a pak odpodá spojování komor atd. Můžu na něm stát, v klidu položit udici... S klidem dávám za 1 čakin, Út 15.9.2009 13:51:59, Známka: 1 Taky tento člun vlastním,jsem s ním spokojený,nemám s ním sebemenší problém a k té podlaze...výrobce varuje z přehuštování,tady je plné znění varování : -Svary podlahy jsou pro Vaši bezpečnost dimenzovány na určitou kritickou hodnotu přetlaku (který je samozřejmě větší než provozní tlak). Po překročení této kritické hodnoty dojde k rozlepení spojů mezi jednotlivými válci podlahy a k vyboulení podlahy tak, aby se tlak v komoře snížil a podlaha neohrozila explozí pasažéry v člunu. Toto vyboulení je však nevratné a neopravitelné!....... Takže tlakovat s citem,Petrův zdar wydroš, Pá 13.11.2009 18:52:07, Známka: 1 Je to šmejd.Podlaha my u něj bouchla v 03.20hod.ránno když jsem byl na sumcích-non stop-,a to byl celej od rosy.Rána jako kráva,málem jsem se zrátil s křesla.O problému s podlahou jsem věděl a dával na ní bacha. Magič, Ne 28.3.2010 22:28:55, Známka: 5 |
Streamflex 10ft #3 kunna, Ne 28.3.2010 20:31:23 - doplnit hodnocení výrobku |
SpeedMaster Special Spinning 0,18mm Kappa, Út 23.2.2010 19:01:42 - doplnit hodnocení výrobku Souhlas, jeden z nejhorsich vlascu jake sem poridil. Fera, Út 23.2.2010 23:15:47, Známka: 4 já mám opačné zkušenosti,na navijáku mi vydržel dva roky a vpohodě.A to jsem s ním vláčel i feederoval.Dobrý vlasec v poměru cena/výkon. čabi, St 24.2.2010 0:04:13, Známka: 2 Souhlasím.Také jsem ho koupil a když se mi utrhl třetí šupináč zkoušel jsem jeho nosnost.V uzlu prakticky nula.Hned šel pryč. marianlk, Ne 28.3.2010 18:41:18, Známka: 5 Potrvzuji jako Shimo super shit, známka 4 souhlas. Vlasce za 60 -80 Kč / 150m v 0,18mm mi vydrží daleko více. rybomil, Ne 28.3.2010 18:54:20, Známka: 3 |
ABU Tormentor Vítek, So 16.12.2006 6:10:21 - doplnit hodnocení výrobku Materiálově a vypracováním vzor odpovídající výrobkům renomované firmy, byť vyráběný v Číně.
Funkčnost velmi dobré kvality, dobrá otěruvzdornost barvy. Je to jeden z mých oblíbených typů nástrah, používám především plovoucí vzory. Účinná nástraha na všechny druhy dravců, chyceni i parma a úhoř. Big vzor
15 cm / 48g má specifické určení a zvládá ho jen na něj opravdu dobře dimenzovaný prut.
Cena některých velikostí velmi podobných Svendsen Sport Invader však byla až 3,3 x nižší. rybomil, St 10.1.2007 9:43:09, Známka: 3 Velikosti jsou od 5cm do 15 cm, plovoucí i potápivé provedení, některé verse i ve dvojdílu.
Ceny od 110 Kč do 299 Kč.
Sorry v předchozím komentáři jsem zapoměl změnit
známku na hodnocení 1. rybomil, St 10.1.2007 9:48:06, Známka: 1 Vítek, Ne 28.3.2010 14:32:23, Známka: 1 |
SENSUAL LIGHT FLOAT 380 dráča27, Út 23.3.2010 20:58:45 - doplnit hodnocení výrobku |
Spider Koex 2009 Bernard, Po 22.3.2010 22:56:10 - doplnit hodnocení výrobku |
Avoced 60 Jardator, Út 17.4.2007 11:52:31 - doplnit hodnocení výrobku Ze začátku mi přišel dobrej,koupil sem ho někdy na podzim,tak nejdřív byl jenom na vláčení. To mi přišel v pohodě,ale teď na jaře mi začal docela s..t. Příde mi,že motá vlasec,navíc se taky začal vlasec podřezávat pod rolničku a to sem tam měl nejvíc asi 0,20. Jediný co mi přišlo v pohodě,tak asi dobře seřiditelná brzda... Stupin, St 2.5.2007 8:18:06, Známka: 4 Mám je už dva roky a zatím bez sebemenších problémů. Kopil jsem je také v akci za 999,-Kč/2ks. Petr K, Pá 2.11.2007 8:38:22, Známka: 2 to podřezávání pod rolnu je skoro u všech |Mitchellů, já jsem to vyřešil otočením rolničky a a šlo to bez problému. kopecek, Pá 19.3.2010 20:15:08, Známka: 3 |
Sema cartel feeder heavy stika 650, St 3.3.2010 21:11:02 - doplnit hodnocení výrobku mam ho asi 5 let a ani jednou me nesklamal. natahal spousty wejkejch ryb jak na rece tak na stojakach. super cena za super kwalitu. doporucuju LAKTOS, St 17.3.2010 7:25:08, Známka: 1 |
SUMO tele 60 Jirka, So 2.3.2002 0:31:48 - doplnit hodnocení výrobku MenFish, Po 15.3.2010 8:12:49, Známka: 1 |
Pacifická oliheň petr.fish, Po 14.9.2009 19:59:10 - doplnit hodnocení výrobku nosím na ryby tašku plnou komerček od všelijakých firem a někdy lépe fungují jedny, nebo druhé, ale Pacifická oliheň od Carp Devil Baits, mezi nejlepší nepatřila...to spíše makali ty od Cipro, nebo LK... mi-ku, Po 14.9.2009 21:19:59, Známka: 4 já jsem s gulema od CDB spokojenej, daří se mi na ně ... pacifická oliheň a kapří guláš patří mezi mé top nástrahy DejF, Po 14.9.2009 23:01:22, Známka: 1 |
PURSOIT XTREME tm pepas60, So 13.3.2010 13:41:47 - doplnit hodnocení výrobku |
Catana BX Medium ulrisak, St 30.12.2009 12:53:53 - doplnit hodnocení výrobku Minulej rok sem na tento prut chytal takřka každý pobyt u vody a nemužu si ho vynachvalit... Troska, St 3.3.2010 15:19:16, Známka: 1 ŽVVEJKA.Nechal jsem se ukecat na "skvělou"značku a fuj.za ty prachy jde určitě sehnat levnější ve stejné kvalitě. kam!kaze, Pá 5.3.2010 2:39:45, Známka: 4 |
abbys grupa, Čt 4.3.2010 8:22:32 - doplnit hodnocení výrobku |
VAN BEN ELSDIJK MATCH Esox, Po 2.4.2007 16:47:08 - doplnit hodnocení výrobku ![]() S tímto návazcovým vlascem jsem odchytal zatím jednu sezónu v průměru 0.14mm. Používal jsem ho především na feeder a plavanou. Kvalitní záležitost za rozumnou cenu. anguilla, Ne 6.4.2008 21:47:25, Známka: 1 Je to vlasec na nic koupil jsem si ho letos na BVV v 0,18mm a roztrhnu ho v rukach. Bari, Po 7.4.2008 18:47:04, Známka: 5 Vynikající návazcový vlasec,používám ho na feeder asi rok a zatím spokojenost.Udržel i kapry 67,70 cm. jiricek, Po 7.4.2008 19:36:42, Známka: 1 Tento vlasec používám též jako návazcový a jsem s ním velice spokojen! Celou loňskou sezónu jsem používal 0,12 na feeder a nezklamal a proto jsem na letošek pořídil celou návazcovou škálu a to od 0,12 - 0,16 a věřím, že bude OK... Kosák, Po 7.4.2008 20:39:04, Známka: 1 tento vlasec se mi osvědčil hlavně v teplých měsících. Když je studená voda, vlasec se trhá, a ztrácí svou pevnost. Lov s ním je tak nemožný... Kolči, Po 7.4.2008 22:12:13, Známka: 4 S tímto materiálem jsem spokojeny. Vinikající pevnost (větší než udává výrobce) , nízká průtažnost.Horší je to ale s kroutivostí.Je potřeba ho častěji měnit.Ale i tak spokojenost. Používám na feeder v průměru 14. Protektor, Út 8.4.2008 7:35:18, Známka: 2 Mám ho v 0,14 mm a nemůžu si stěžovat...Za ty peníze asi nic lepšího neni....Měl jsem ho na dírkách a i v té studené vodě držel Šlape to, Út 8.4.2008 16:06:34, Známka: 2 Tento vlasec používám 3 roky, netrvdil bych že se jedná o špičkový navazcový materiál, ale rozhodně to není žadný propadak. Poměr cena/výkon je velice pěkný. Měl jsam ho v 0,10 - 0,14 a spokojenost. HP, Út 8.4.2008 20:34:19, Známka: 2 ke vsi spokojenosti pouzivam jiz patou sezonu na navazce pro plavku i pro feeder v tloustkach 0,08 - 0,16.
pokud ztratim rybu, pak je pravidlem, ze z vlastni blbosti. zkratka jsem liny vymenit jiz unaveny forpas za novy. CeP, Út 8.4.2008 23:00:36, Známka: 2 Mam ho ve dvanactce a naprosto si nemuzu stezovat. Za ty prachy parada. Paul van Drax, Po 26.5.2008 11:35:09, Známka: 1 Vytaženo vícero ryb 2 - 4 kg, bez utržení návazce, hodnotím kladně, snad jen trošku větší paměť. Knapík, Po 26.5.2008 12:13:34, Známka: 2 Perfektní návazcový vlasec, už 2 roky ho používám v 0,08 a 0,10 Jedinou nevíhodou je, že průměr vlasce neodpovídá udávanému údaji. S tím, ale lze dopředu počítat. Rade, St 28.5.2008 19:26:29, Známka: 2 Dost dobrej vlasec. Rybarjan, Po 23.3.2009 18:15:13, Známka: 2 Stejně tak jako většina lidí hodnotím tento návazcový materiál za jedna. Používám ho v 0,12, 0,14 i 0,16 a jsem nad míru spokojen. Zde opravdu platí za málo peněz hodně muziky. Přemet:-), Po 23.3.2009 18:25:04, Známka: 1 Začal jsem na něj chytat letošní sezónu.Zatím se jeví dobře.Ta nostnost je opravdu hodně dobrá za tu cenu nemůžu jinak než za 1.Za málo peněz hodně muziky. stetek, Ne 29.3.2009 16:00:23, Známka: 1 koupil jsem si v zimě0,10 - s tím, že měla mít naosnost 1,45 kg (myslí) - naplni jsem lahev asi 1,2 litru - uvázal a rup! Ve finále unesl asi jen 0,75 litru :(( Cejn 37cm to taky urval - naštestí nad podběrákem.
NIKDY VÍCE!! Majsher, So 30.5.2009 13:10:30, Známka: 5 ![]() Dneska jsem ho viděl i na 150metrové cívce, uplně stejná nosnost..máte sním někdo nějaké zkušenosti? Jinak ...koupil jsem i 0,20 a taky krásně drží ,na 0,14 už 2 roky nedám dopustit.... Drží i v extrémních podmínkách ..např. cejn 57, labe, lekníny, později silný proud ,nebo lín 50 velmi silný proud, či kapr 62 ,lekníny ,vázky, opravdu jsem ho rval... Šlapeto, So 30.5.2009 15:37:23, Známka: 3 tento vlasec používám i jako ujímaný návazce na muškařinu a též su nadmíru spokojenej... skalka14, So 30.5.2009 20:02:53, Známka: 1 Zdar, tento vlasec používám 3sezonu na feeder společně s gumou a nemám problémy. Udržel i kapra 93cm. Vemínko, Ne 28.2.2010 10:16:28, Známka: 1 Další rok používání...0,12;0.14;0.18 výborný ( nedám na ně dopustit)
0,20 by mohla býti měkčí, ale pevnost je úžasná :)
Na 0,14 kapr 74 cm :) Šlapeto, Ne 28.2.2010 10:53:05, Známka: 2 |
Tackle kase Boloň, Ne 21.2.2010 20:01:37 - doplnit hodnocení výrobku |
Plavačkové háčky Jarda, Pá 3.1.2003 20:58:56 - doplnit hodnocení výrobku Potvrzuji předchozí zápis, nejhorší plavačkové jaké jsem za posledních 5 let koupil. Vychválil je prodavač. Maruta za 2,70 Kč, který jsou jinak asi průměr, jsou proti nim suprový. rybomil, Čt 8.12.2005 9:54:38, Známka: 5 je to shit darkklobouk, So 20.2.2010 18:57:47, Známka: 5 |
CHINU GOKUBOSO darkklobouk, So 20.2.2010 18:56:06 - doplnit hodnocení výrobku |
SD 3559 Harpunar, St 1.12.2004 16:24:56 - doplnit hodnocení výrobku Chod navijáku i po letech solidní.Brzda kouše.Překlápění nehodnotím,přěklápím rukou;-).K fídru na kapry bych ho nedoporučil(na cejny bude ok) itep, So 20.2.2010 12:26:44, Známka: 3 |
Cerinek Shakespeare, Po 21.8.2000 12:33:23 - doplnit hodnocení výrobku nejkurevštější výrobek co jsem kdy vyděl a koupil.na jedno použití.už jsem si koupil tři takoví podobný a všechny tragický.copak u nás nikdo neumí vyrobit kvalitní čeřínek jan vymetal, Út 29.12.2009 13:08:07, Známka: 5 taky se mi to kurevstvo podařilo koupit ale myslel jsem ze sem akorat natrefil na zmetka ale jak vidím........ pista85, Po 15.2.2010 15:39:15, Známka: 5 Taky jsem byl "šťastným" majitelem tohoto zmrdstva, které jsem hodil do vody jen jednou, pak už to nešlo....A reklamace neuznána, prý špatná moje manipulace.Jo kde jsou ty fajné čeřínky z dávných dob???? Stepa23, Po 15.2.2010 16:05:49, Známka: 5 |
Kde to žije - všechna témata
NeNStaré Česke rybářské vybavení 390
NeNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 27
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNRybáři vs ochránci přirody 39
NeNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 144
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNŽermanky a bivakovani 3
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
SoNRybnik bez povolenky (klidne soukrome) pro chytani s detma? 5
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...






















