Sumcařina

N1Mara - Profil | Čt 14.8.2025 6:14:21

Převzato z fb :-))
Můj pohled na věc :-)
Tak někdo si vezme rybu a další se může podělat. Nevím co si o tom myslet, je to dobře či ne ? Ještě před deseti či patnácti lety, bych to osobně odsoudil s tím, že to je trofejní ryba a měla by být vrácena do své vody kde přežila spousty nástrah, než vyrostla. Dneska na to koukám zase úplně jinak, takových to ryb je tady v Česku už docela dost a pro mě je to už normální obyčejná ryba co by neměla už být ve vodě. Je jich tu dost a nadělají škodu. Je ale zajímavé, že mám v podvědomí tohle jen u sumce, metrový candát či štika ? Tam bych to vodě vrátil. Kuwa, to je zmatek v té kebuli, co bych chtěl a co né ? Máte to taky tak ? .-)

Že vám není hanba...
Takto se u nás vrací ryby zpět jak řekl pan na videu plave dál ale na sádle....
Gratulace krásné ryby jen jich je škoda.... pozmenil by jsem popisek s informací že plavou dál ale dále na sádle... pak by jsem uvedl že sumci do denního světla byli uvázání na laně pod břehem a bůh ví kolik toho ještě nevíme ale fotky mluví za vše .... 251 196cm ryby sežrány a ještě před smrtí trpěli na laně a v kádi je to hamba se tímto chlubit.....Že jsou ty ryby krásné vám nikdo nezapře ale chtělo by to být čestný a ne s prominutím masacke prase....

    Nkaprus - Profil | Čt 14.8.2025 6:11:30

    Malda512 >> a ještě sou ty lidi z druhého konce republiky.🤦
    Tady je každej svatej a vzorový rybář, to dá rozum. A jak píšeš, pozná se to podle času stráveného zde.
    Moderní rybář nechodí na ryby, ale intrikuje na mrku...

      Nčolkař,zloch - Profil | St 13.8.2025 23:01:03

      Malda512 >> já to pozadí neznám a informace jen z toho videa, ale stejně mi to na Dalase nesedí 🤔

        NPoušťák - Profil | St 13.8.2025 22:39:03

        Malda512 >> já myslel že už jsi dospělé,a ty jsi pořád stejně hloupej.Ale ty to stejně nepochopím,takže je to marný

          NMalda512 - Profil | St 13.8.2025 22:34:05

          FRANK71 >>. Já jsem napsal.. I kdyby, to byl Dalas tak co ?
          Já jsem psal, že to je v pořádku a nebo, že to schvalují ?? Nevím jestli se nudíte ale dokážete tady vyhrotit kdejakou hovadinu. I když se někdo jen má něco zeptá.. Nikdo přesně neví co a jak se stalo. Ale někteří mají hned jasno.
          Stačí si přečíst ty bláboly od Poušťák a.. A to je také důvod proč tady tráví čas dokola jen jedni a ti samotní. Protože ostatní nemají náladu se nechat dokola furt jen poučovat a moralizovat.

            NMalda512 - Profil | St 13.8.2025 22:25:53

            Poušťák >>.Tak tobě se musím smát 🤣😁 Utíkej si postěžovat Kubíkovi

              NKopov - Profil | St 13.8.2025 22:12:50

              Medusa >> sakra,ty jsi pořád v jednom kole😉

                NMedusa - Profil | St 13.8.2025 20:28:27

                jdu do hajan umyt se a dam si kafe a jdu dat leharo dneska toho mam plny kecky a tezce mejte se

                  NMedusa - Profil | St 13.8.2025 20:14:16

                  Kopov >> ahoj parada gratuluju ja jsem uplne vystavnenej nejdu par dnu na ryby dneska mi dovezli tatru sterku prevozit a kamarad si prijel pro trnky a do toho mi vymenovali okna na zahradnim domku jeste to zapravit a hotovo mam dost ted jsem prisel zvenku padla a tezce ((((

                    NKopov - Profil | St 13.8.2025 9:50:08

                    1Mara >> to už by ti pěkně ohlo klacek🤣

                      N1Mara - Profil | St 13.8.2025 6:49:07

                      Kolik by asi zaplatili soukromáky za tohle prase ? :-)))

                        NFRANK71 - Profil | Út 12.8.2025 17:09:00

                        Poušťák >> jo,jo.

                          NPoušťák - Profil | Út 12.8.2025 17:08:45

                          kubas. >> vždyť to tady psal několikrát.
                          Ostuda?To je na minimálně na vyhazov 🤣

                            Nkubas. - Profil | Út 12.8.2025 17:03:05

                            Poušťák >> RS? Tak to je ostuda něco takového napsat vůbec.

                              NPoušťák - Profil | Út 12.8.2025 17:00:04

                              FRANK71 >> on je RS a toleruje to jen známým co kradou kapry.
                              Jinak na Jakuba Vágnera tady plival snad 200x

                                NFRANK71 - Profil | Út 12.8.2025 16:48:11

                                Malda512 >> to je trošku rozdíl, ne? Pozvat někam známého, kam se dostane pár lidí. On si tam honí triko s fotkami a na konec,,ti tam začne ,, krást ryby".Taky to děláš, když tě někdo někam pozve, že mu to tam vykradeš?

                                  Nmaximotak - Profil | Út 12.8.2025 16:45:56

                                  otoš >> to velkej kapr jedlej je - to je velika vyhoda, oproti sumci... :)

                                    NFRANK71 - Profil | Út 12.8.2025 16:34:20

                                    Malda512 >> to si mi řekl novinku.🤦 Jinak rybu můžeš ukradnout i že soukromáku, ty,, právníku".

                                      NPoušťák - Profil | Út 12.8.2025 15:36:58

                                      Malda512 >> tohle může napsat v r.2025 naprostej blázen

                                        NMalda512 - Profil | Út 12.8.2025 14:07:29

                                        Kopov >>.. Autem do vodního pásma může vymyslet jen ortodoxní bezmozek, který zná jedinou rybu a to kapra.

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile