Sumcařina

FRANK71 - Profil | So 16.8.2025 13:49:10

Něco.pro zamyšlení.

    Bery. - Profil | Čt 14.8.2025 20:38:26

    kaprus >> ja netusim,ja to nesoudim kdyz neznam fakta. Ale kdyz uz nekdo neco podobného vypusti,tak na tom musi byt trochu pravdy😀

      Vash - Profil | Čt 14.8.2025 19:57:00

      kaprus >> To je tak, když se z krásného koníčku stane honění péra na sociálních sítích 😉🤘🤣

        kaprus - Profil | Čt 14.8.2025 18:34:10

        Bery. >> Tyvole když se podíváš na jeho profil tak ty poslední ryby vypadají jak ten Márův s nákupním košíkem.
        To si borec dělá AI kapry?
        Te moooc🤣

          Kopov - Profil | Čt 14.8.2025 16:35:33

          Popik >> je to tak . Tady ty "obyc" dvojky co se ve velké většině chytají a jsou vidět. To jsou podle mě ryby z masového vysazování z konce 90let. To jsou ryby cca 25 let staré.

            Kopov - Profil | Čt 14.8.2025 16:27:11

            1Mara >> tak ještě před pár lety by nikdo nevěřil kolik velkých ryb v našich vodách je.
            Spíš se nadávalo jak už nejsou a je to vymaseny. Ale ony tu byli,jen se nechytali,nebylo live aby je někdo viděl. Oni si rostli a kynuli.
            A že tepla voda - oni teď skoro nežerou. Tráví podle hladiny kyslíku ve vodě. Ideál jaro podzim třeba 17stupnu a míň . To se teprv začnou opravdu krmit.

              Popik - Profil | Čt 14.8.2025 16:22:14

              Kopov >> nevědělo a hlavně za těch par desitek let hezky narostly. Jak se otepluje, tak porostou ryby ještě rychleji a jediné co je může omezit je kyslik...

                1Mara - Profil | Čt 14.8.2025 16:21:24

                Kopov >> No o sumci se vědělo, ale nebylo jich tolika, dříve byla chladnější voda a nebylo to na tření, dneska se sumec vysadil do kdejaké louže a tam se dokonce i tře :-( Ale jo, já už se smiřuji s tím, že to jak se chytávalo dříve, to už je jen vzpomínka .-(

                  Kopov - Profil | Čt 14.8.2025 16:01:32

                  1Mara >> Máro ,já s tebou v podstatě zdilim názor a mám to podobně jak ty. Dřív bych každou velkou vzitou rybu pomalu obrecel a dnes neřeším. Sám si ji nevezmu a když slyším ,že si nějakou semtam někdo někde vzal. Tak vzal no.
                  Beru to tak že jich je dost a že tady jsou na úkor jiných ryb. Ale ona je to jedna velká skládačka a sumec na tom má jen částečný podíl.
                  Jinak si nemyslím,že je to jak píšeš - že jich je čímdal víc. Dyt ty ryby tu jsou s námi desetiletí. Jen se o nich nevědělo 😉

                    1Mara - Profil | Čt 14.8.2025 14:51:29

                    FRANK71 >> jj četl jsem , tak s tátou by si to měl vyříkat, proč lhal, jinak platí to, že ryba byla jeho a mohl si jí vzít. Jestli jí měl uvázanou tak by měl přijít o noty, ale od toho tu máme RS a když ho nikdo nechytil, není za co brát noty. Bohužel. Já jsem tím zápisem myslel hlavně to, co se honí mě v hlavě, proč sem to dříve odsuzoval a teď už né, nějak mě začínají ty velké ryby docela v revírech srát, protože jich přibývá jak hub po dešti, 80% základny ty velké ryby pouští ať už je to kapr či sumec, a pak tyhle ryby vytlačí jiné a menší ryby. Což si myslím je cesta do pekel a je to už i znát na rybí obsádce :-(

                      Vojtechvojtech - Profil | Čt 14.8.2025 13:54:22

                      FRANK71 >> Postavil se k tomu celem. Palec hore👌

                        FRANK71 - Profil | Čt 14.8.2025 12:43:27

                        1Mara >> vyjádřeni mladého.

                          1Mara - Profil | Čt 14.8.2025 12:02:41

                          Bery. >> no jo. Brutální Nikita v akci 🤣🤣🤣

                            čolkař,zloch - Profil | Čt 14.8.2025 11:40:30

                            Bery. >> jj, kamarád se s ním potkal na Labi, prý arogantní namachrovaný fracek,, nejspíše puberta, snad z toho vyroste..

                              Bery. - Profil | Čt 14.8.2025 11:34:43

                              1Mara >> tohle je stejny pripad jako tohle….prevzal jsem to z IG
                              X lidi se tvari jako páni rybari,ale realita je jina. Klavesnice snese vsechno,bohuzel.

                                Malda512 - Profil | Čt 14.8.2025 8:29:51

                                1Mara >>. Už ta samotná kád vypadá, že bude radioaktivní. Pokud tam jsou ty ryby tak extra humus.

                                  1Mara - Profil | Čt 14.8.2025 7:05:48

                                  Malda512 >> Kolečko plné sádla a krve :-))) jak z hororu Čachtická paní :-))))

                                  Nebo káď s těmi sumci :-) Blbě to je vyfocený :-)

                                    Malda512 - Profil | Čt 14.8.2025 7:01:31

                                    1Mara >>. Je to hnus. A co je na té fotce v pravo.?

                                      Malda512 - Profil | Čt 14.8.2025 6:57:33

                                      kaprus >> přesně jak píšeš

                                        Malda512 - Profil | Čt 14.8.2025 6:24:43

                                        Poušťák - 13.8.2025 22:39:03 > Moralizuješ druhé ale sám se chováš ještě hůř. Nevím, že bych ti nadával do hlupáků.
                                        Ale to je mne fuk.

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile