Sumcařina

NMalda512 - Profil | Út 12.8.2025 14:01:48

FRANK71 >> ukrást rybu můžeš jen v obchodě. Na rybníku ji ukrást nelze.
A i kdyby to byl Dalas. Tak co. Nejen Vágner, ale i majitelé firem, které vyrábějí boili a vlastní rybník také odváželi ryby například z D5, 6,7

    NKolis - Profil | Út 12.8.2025 11:38:43

    Kopov >> 👍však není o čem... 😏

      Nkaprus - Profil | Út 12.8.2025 11:16:06

      FRANK71 >> myslíš že na jihu jsou na tom líp?

        Nčolkař,zloch - Profil | Út 12.8.2025 11:09:58

        FRANK71 >> jj, Arnika a další to tu měří myslím ob rok a pstruzi z horské říčky to nejsou 👎 Ale pod velkými městy to zase máte narvané zbytky fetu a dalšími dobrotami 😓

          NFRANK71 - Profil | Út 12.8.2025 10:50:02

          čolkař,zloch >> na Severu bych nevzal.ani jednoho. Měření ukazuje stále těžké kovy a jiné sračky, čím větší ryba, tím horší.

            Nkubas. - Profil | Út 12.8.2025 9:49:43

            Kolis >> Tak jen hlupák by věřil v náhodu, ono to taky netrvá týden, ale několik let, to už chce fištróna trochu :-).

              Nčolkař,zloch - Profil | Út 12.8.2025 9:24:07

              otoš >> asi máte u vás jiný sumce, každý rok si vezmu na gril 1-2 metrovky a klidně 120 do udírny, ono ani tak nezáleží na délce, ale na stavbě těla a na tom, zda vyřízneš tuk z pupku a klínek shora u páteře.
              Na Ebru chtěl sadař soused místo peněz za ovoce a víno sumce, nechytli jsme menšího než 150cm, tak mu ho kuchař Tomáš vyřezal( cca - 30-40%?) a jak si mlaskali, druhý den nás vítal s lahví calvadosu 👍

                Notoš - Profil | Út 12.8.2025 9:18:18

                Piskořík >> Znám jednoho kokose, který odnesl z revírů Lesů ČR tolik štik, že to nejde ani spočítat...Vše do svého rybníčku, který má mimochodem obehnaný ostnatým drátem jak v koncentračním táboře v Dachau...aby mu nedej bože ty štiky někdo neukradl...Člověk normálně nepochopí myšlení některých ,,lidí". Tenhle člověk musí mít krásný vztah k přírodě i ke všemu živému v ní...

                  NKopov - Profil | Út 12.8.2025 9:14:16

                  otoš >> tohle říkám taky. Radši dvě 80tky,jak jednu metrovku- už ta stojí někdy za pendrek. A nikdo mi to nevěří 🤣

                    Notoš - Profil | Út 12.8.2025 9:12:14

                    Poušťák >> Sežrat velikého sumce je z gastronomického hlediska něco jako sežrat 7 dnů chcíplého potkana z kanalizace...Jsem to udělal jednou, někdy v devadesátých letech a ještě dnes, při vzpomínkách na tu dobu, se mi brká... Z gurmánského hlediska má sumčí maso nejlepší chuť v délce kolem 80ti čísel...

                      NPiskořík - Profil | Út 12.8.2025 9:03:45

                      Kopov >> Hele...:o))

                      O.k., klidně po čtvrtý......jestli se to stalo, jak bylo popsáno, je to zmrdovina.....fertig.....:o)

                      Jestli si někdo přilepšuje prodejem trofejních ryb z revírů, ano, není to cajk.....je to zmrdovina......fertig.....:o)

                        Nkubas. - Profil | Út 12.8.2025 8:44:07

                        Kopov >> Proč bys to taky dělal, nejseš pytlák :-).

                          NKopov - Profil | Út 12.8.2025 8:42:02

                          Kolis >> to urco ne. Proč bych to dělal. Vzal bych si ji tam kde můžu a měl bych ji zapsanou 😉

                            NKopov - Profil | Út 12.8.2025 8:40:59

                            kaprus >> sorry,napsal jsem to blbe- větší,velkou rybu jsem nikdy nevzal.

                              Nkaprus - Profil | Út 12.8.2025 6:09:44

                              Poušťák >> proto sou ty diskuse rozdělené. Každý se kámoší s jinou rybou.

                                Nkaprus - Profil | Út 12.8.2025 6:08:15

                                Kopov >> sorry, čtu zpětně 😁
                                Jak se hýčká voda?
                                Že tam chodíš pchat ryby, sviníš ju koulama a vytrháváš porost živočichům?
                                Kurňa víc takových videí, debata zas jede🤣

                                  Nkaprus - Profil | Út 12.8.2025 6:03:56

                                  čolkař,zloch >> Máme k 70.
                                  Zmizely grundle, plotice, hořavky, malý cejni. A druhů co zbylo, toho je mnohem míň...

                                    Nkaprus - Profil | Út 12.8.2025 6:01:42

                                    Kopov >> No ono i když jste každý z jiné strany barikády, tak mi přijde podobně ujetý chytit půl druhého tisíce sumců a ani jednoho si nevzít, jako jezdit s kárkou v noci po lese bez čelovky 🤣👍

                                      Nkaprus - Profil | Út 12.8.2025 5:57:54

                                      Se přiznám, že kdyby mi někdo nabídl za 20-ti kiláka 300 000,- , tak mu chytím aji dva.
                                      Ká70, neká70...

                                        Nkaprus - Profil | Út 12.8.2025 5:56:13

                                        _Karel_ >> Já myslím, že ho potřeboval do udírny. Asi byla nějaká sláva a slíbil uzeného kapra. Jenže co čert nechtěl tak mu na zrnéčko kukuřice přišel jenom 20-ti kilák.
                                        A aby ho nikdo neviděl jak ho krocá a sláva byla až za 3 dni, tak prováděl převoz do bečky za tmy, neboť by se hanbou musel propadnout až do Číny kdyby ho někdo viděl.

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile