Sumcařina

NKolis - Profil | Út 12.8.2025 0:25:44

Kopov >> Noo a co? Ale věřím tomu, že bys pro něj nejel pod rouškém tmy s vozíčkem... ☝️🤔

    NKopov - Profil | Po 11.8.2025 23:20:03

    čolkař,zloch >> já velký ryby vždy pouštěl. Vždy se k nim choval tak abych jim neublížil a nikdy jsem žádnou rybu neprodal. Je jedno jestli to byl kapr nebo sumec.Třeba ti sumci. Já jich za život chytl a pustil už třeba 1500? Nevím nepočítám to a to číslo je spíš vyšší.a je to vlastně i jedno. Tak bych si teď jednoho vzal kdybych ho chtěl. No a co. Byla by to jedna ryba- první a asi poslední.

      Nčolkař,zloch - Profil | Po 11.8.2025 23:08:19

      Kopov >> pak je to v pohodě.Vím, že tam velkých kaprů i sumců máte spoustu, jezdil jsem na D5 skoro 30 let-Strachotínské sklípky, Šakvice, Pavlov 👍

        NKopov - Profil | Po 11.8.2025 22:40:32

        čolkař,zloch >> nemáme a snad mít nikdy nebudeme. Na mušově je velkých kaprů tři řitě.
        Té vodě to jen pomůže 😅
        Co je pět kapru proti tomu co vezme velká voda do řeky a tam to ve finále buď zdechne a nebo to další velká voda odnese do Rakouska. Ač se to někomu nemusí líbit,tak takhle to prostě je.
        A aby někdo nenapsal že kapra bych vzal a sumca ne . Kdybych chtěl do jezírka velkýho sumca,tak si ho klidně vezmu taky. Dvojka je běžná ryba a je jich dost .
        Ale toho v jezírku nechceš. A jíst taky ne

          Nčolkař,zloch - Profil | Po 11.8.2025 22:33:11

          Kopov >> no pokud u tebe na svazovkách máte K70, zaděláváš si na problém...

            NKopov - Profil | Po 11.8.2025 21:28:22

            1Mara >> já se veřejně přiznávám ,že až postavím jezírko,tak si do ní pár velkých kaprů ze svazovek dám 🤣😅😅.
            Nevidím na tom nic špatného.
            Jen bych to nikdy neudělal svým kamarádům u sebe doma na vodě kterou si hýčkají.

              NKopov - Profil | Po 11.8.2025 21:23:46

              Piskořík >> hele ,borec si to trochu přibarvil a nejradši by tomu borcovi co to udělal uřízl hlavu. Taky se snaží ze zcela zřejmých důvodu pošpinit místní. Co mu s jeho blbostma a napadána nejdou zrovna na ruku.
              Že si někdo rybama přilepšoval- ok. Není to zrovna cajk. Ale takových bylo a bude .Tam jde spíš o to kdo to udělal a kde to udělal.
              Ale on je potrestaný až moc- z ostudy kabát,na tu vodu už se asi nikdy nepodívá a nebaví se tam s ním myslím ani dekl od kanálu.
              A že je to nějaká voda pro vyvolene- no jako je. Ale spoustu organizací má svoje místní vody. A co vím,tak se tam místenky vydávají spravedlivě podle zásluh. Brigády které nejsou dnes už nikde povinné - sběr odpadků kol té vody,pomoc na výlovech a asi pár dalších věcí. Přičemž tam mají nějaká mezi sebou jasně daná pravidla.
              Nemám zájem někoho bránit- sám jsem tam nikdy nechytal a chytat ani nebudu. Stejně tak jako ten co natočil to video- ten je sice v té organizací, ale na nějaké brigády je líný chodit. To radši točí videa žvatle v nich blbosti.

                NPoušťák - Profil | Po 11.8.2025 20:56:12

                mě se líbíte jak je to všechno najednou v pohodě,když se odveze nebo sežere velký kapr.Ale když sem někdo několikrát v minulosti dal zápis,jak někdo zmasil velkého sumce,tak jste se mohli posrat.Je mi z vás zle bando křivá

                  Nsmidy - Profil | Po 11.8.2025 18:38:55

                  To vám to některým tak vadí že píšete že je to zmrd? Je to voda jen pro místní smetánku,takže horší než soukromák,kam se normální člověk i dostane. Mě jen nejde do hlavy že zrovna dalas, musel počítat že ho může někdo natočit nebo chytit. Točil videa, uspěšný rybář co umí, hlavně vzor pro mnoho lidí a udělá si takovou ostudu. Ale pokud mu to nevadí tak je vše v cajku. A kdo ví jak to bylo,když už se šušká že je to přibarvené

                    N1Mara - Profil | Po 11.8.2025 18:13:22

                    _Karel_ >> já píšu o sobě, ne o Dalasovi 🤣🤣🤣 Je jasný že pravidla na té vodě zná a ví, proč to dělá ? Asi za prachy, ale ja si počkám jestli se k tomu on sám i vyjádří a chci slyšet druhou stranu. 😁

                      N_Karel_ - Profil | Po 11.8.2025 18:06:49

                      1Mara >> Jen- pokud nic neporušil a vše je ok - proč tajné plížení tmou?
                      (vycházím jen z diskuze, video jsem neviděl a na místě jsem nebyl)

                        NPiskořík - Profil | Po 11.8.2025 17:27:42

                        kaprus >> Něco jako motýle, včele, kapre v sake?…..:o)

                          N1Mara - Profil | Po 11.8.2025 16:56:42

                          Vash >> a já bych jí dal doživotní duchod a jel za ty prachy do Norska 🤣🤣

                            NVash - Profil | Po 11.8.2025 16:54:04

                            1Mara >> Do soukromáku a udělal z ní prodejnou děvku 🤨 To bych jí raději prohnal kouřem 😤🤘😋

                              N1Mara - Profil | Po 11.8.2025 16:43:21

                              _Karel_ >> 😅 asi jsem moc vstahovačný, jak jsem psal, klidně bych rybu prodal, pokuď bych nic neporušil 🤣🤣

                                N_Karel_ - Profil | Po 11.8.2025 16:41:03

                                1Mara >> To bylo obecně, jestli se to týká i tebe musíš vědět sám.

                                  Nkaprus - Profil | Po 11.8.2025 15:57:29

                                  Piskořík >> třeba je to kampaň😁

                                    NPiskořík - Profil | Po 11.8.2025 15:17:59

                                    pepa-č >> Aha, zřejmě reaguješ, neb se cítíš nějakým mým postem potrefený….já už k tomu svoje napsal, nepoužil
                                    jsem žádný silný a neadekvátní výraz jako trestný čin atd…to, že to takhle někdo převrací není už můj problém…..ale jestli se skutek stal tak, jak bylo řečeno ve videu, a bohužel to znělo přesvědčivě, tak si trvám na svém, že to je zmrdovina (syn. pro morálně pokleslý čin)…:o)

                                    A před tím prostě oko zavřít nemůžu….to se zase podivuju já, nad reakcemi typu “no bóže” ….přesne tahle lhostejnost je totiž pěkně na howno….

                                      Npepa-č - Profil | Po 11.8.2025 14:48:45

                                      Piskořík >> nezaviram oci, nehajim to, je to divny chovani. nicmene daleko divnejsi a moralne pochybnejsi, a uprimne receno silene, mi prijde hazeni terminy jako trestny cin, kradez, volani po polici, zpusobena skoda apod. tahle inflace vyznamu slov se mi nelibi, prijde mi to uplne mimo. a reakce (a vyzvy k dalsim reakcim v tom videu) mi prijdou uplne premrstene a silene.
                                      a to že jsem na tohle reagoval neni "pochvalou" akce kapr/sak/prives. to jso dve rozdilny veci. jedna navazuje na druhou, ale nejsou to stejny veci.
                                      myslim (vim), že jsi dost chytrej na to abys tohle dokazal rozlisit. moje opovrzeni a podiv na reakci davu neni obhajobou toho prvniho.

                                        Nmaximotak - Profil | Po 11.8.2025 14:39:10

                                        čolkař,zloch >> jen odvozu (nezapsane ryby, pisu pro sichr...) - zpenezeni, pokud vim, neni za soucasneho stavu nic proti nicemu...

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile