Sumcařina

NPiskořík - Profil | Po 11.8.2025 14:36:48

kaňka >> Tak povídej, jak to teda bylo…..:o)))

    Nkaňka - Profil | Po 11.8.2025 14:32:34

    Piskořík >> Hele ale ty ho soudíš jenom podle toho co si videl na videu .
    Tam si to týpek trochu pribarvil a pár vecí převrátil presne podle rčení -
    Na jedné strane dediny si prdneš a na druhé si posraný aj s ušima .

      NPiskořík - Profil | Po 11.8.2025 14:29:46

      kaprus >> Neřekl jsem krádež a nikoho nejmenoval….za mě je to klasická zmrdovina, když si chtěl takhle někdo moc hezky přivydělat…a dle informací to nevypadalo, že to je první taková levárnička …..morálně totálně out, už jen podle “zlodějské” charakteristiky popisu celé akce toho panáčka….

      A že někdo před takovou zmrdovinou ochotně zavírá oko?….v pohodě, já ho ale nazavřu, sorry….:o)

        Nkaprus - Profil | Po 11.8.2025 14:03:55

        Piskořík >> Nemyslím si že se něco přehlíží. Ale těžko to nazvat krádež, už jenom proto že se nic neztratilo. Aspoň v tomto konkrétním případě. Taky nějaký jména bych vyslovoval se zdrženlivostí. Ryba byla prostě ponechaná, i když ne asi úplně podle pravidel.
        Taky je to tady sumcařina. Tady se z toho né každý potento.
        Dát to kolega do kaprařiny, tak se tam z toho vysypou.

          N1Mara - Profil | Po 11.8.2025 13:48:24

          _Karel_ >>Karle to naraziš na mě ?

            NPiskořík - Profil | Po 11.8.2025 13:02:53

            _Karel_ >> Je to tak….ale odkopávají se sami….a je to tak vlastně dobře….:o)

              NFRANK71 - Profil | Po 11.8.2025 13:00:19

              Piskořík >> přesně napsaný .👍

                NFRANK71 - Profil | Po 11.8.2025 12:59:08

                Jinak pro pepa- č, tam nejsou jen kapři, ale i velký amuři, candáti, sumci a další ryby.

                  NPiskořík - Profil | Po 11.8.2025 12:59:02

                  čolkař,zloch >> Přesně tak….padni komu padni bez pardónu…

                  Já to shrnuju obecně, morálně lidsky…normální zmrdovina….a ten, o kterém je řeč si toho byl moc dobře vědom….když se plížil tmou jak lstivá šelma ke kořisti, která mu s největší pravděpodobností měla zajistit finanční profit….tohle není morálně čistý úmysl ani smykem…

                    N_Karel_ - Profil | Po 11.8.2025 12:32:34

                    Piskořík >> A já bych to mírně doplnil - je tu pár zastánců - být to místo Dalase třeba Vágner, psali by stejně?
                    Video jsem neviděl, nemám zájem tomu věnovat 2 hodiny života, je mi to vcelku šumák. Ale je bez diskuze, že když je někdo na MRKu neoblíbený, neprojde mu ani focení ryby v trávě, ani sebemenší prohřešek vůči řádu, všichni diskutující jsou hotoví Mirkové Dušíni. Když jde o oblíbence, najednou otáčí o 180.

                      Nčolkař,zloch - Profil | Po 11.8.2025 12:30:39

                      Piskořík >> morální kompas MRKu je jen jeden - Pedro, jsem zvědavý na jeho vyjádření.
                      Ale jinak naprostý souhlas - padni komu padni, za nezapsání vyjmenované, dříve ušlechtilé ryby v případě opomenutí písemná domluva, u zmrdíka kde je jasný záměr odvozu a zpeněžení noty do čistírny 👎

                        Nkubas. - Profil | Po 11.8.2025 12:24:54

                        Piskořík >> To jsi shrnul moc hezky.

                          Nčolkař,zloch - Profil | Po 11.8.2025 12:24:06

                          kaprus >> zvláštní tady se rybníky a vodní plochy v okolí - například Žernoseky skupují za nehorázné ceny...

                            NPiskořík - Profil | Po 11.8.2025 12:19:55

                            Mě je jedno, o které legendě je řeč, ale zdá se mi to nebo se tady přehlíží číré a zcela evidentní zmrdství?

                            - borec se lstivě a pod rouškou tmy vrací na místo činu…určitě s čistým svědomím…
                            - s kárkou upravenou přesně na převoz velkých živých ryb….
                            - pro sak s úlovkem, který by s největší pravděpodobností sloužil k jeho vlastnímu obohacení!!
                            - po přistižení zaskočen použije trapňoučkou výmluvu, ze které lež přímo sálá, že chtěl fotku s úlovkem ve tmě…a proto potřeboval speciální kárku na převoz ryb…zřejmě poslední model s fotokoutkem….:o)

                            Jestli tohle chce někdo přehlížet a omlouvat, jakože tam na té vodě nemaj jasně napsané pravidla atd. tak zřejmě ztratil morální kompas…

                              Npepa-č - Profil | Po 11.8.2025 12:10:20

                              poldeci >> za me: vip svazova voda. Prvni vec co je spatne. Uplne spatne. Cilimnici privatizuji, si neco udelaji pro sebe, to by melo poburovat nejvic. A nic. Ale nesouvisi primo, spis jsou to takove smutne kulisy tehle tragikomedie.

                              Co me zarazi jak snadno a rychle se prejde na slova kradez, zpusobena skoda, vyzyvani davu k akcim apod.

                              A to vsechno kvuli bohu kaprovi. Prodavani ryb do soukromaku mi muze prijit blby (prijde), ale nicim se to nelisi od toho kdyz strejda vymeni v panelaku dva nasadaky za kosik merunek. Taky mi to muze pripadat trapny, ale maximalne mohu pokrcit rameny. Ale zblbnuti z prasokapru je takovy ze se nekteri mohou okotit. A volat policajty. Ale u sumcaru je to podobny. Staci si vzpomenout kdyz nekdo povesil ma stafle “dalasova” sumce. Taky se kolem toho blblo a poradalo patrani podle nalepek na dverich auta a “my si ho najdeme”

                              Pokud jsem dobre pochopil, CaR tam bylo takove zvykove, K70 tam neni. Si to meli cilimnici ujasnit a zapsat co chteji.

                              Afera o nicom. Sileni kvuli kaprovi v saku. Na reviru kde kapr do saku smi.

                                Npoldeci - Profil | Po 11.8.2025 11:50:17

                                pepa-č >> ty si to video s tým týpkom čo sa to krkolomne snaži vysvetliť aj pozeral?,podľa toho čo vypisuješ asi nie
                                Presne ten ich režim nevysvetlil ale je zrejme, že im niekto odnášal veľké ryby čo nikto nechcel a holt čapli capka záhradníka
                                Minimálne ja osobne by som chodil kanálmi lebo dotyčný musel vediet aký typ vody chce tam tamojšia komunita,s tou vip pvolenkou nepriamo súhlasil s tamojšími nastavenými pravidlami

                                A ešte otázka chcel ho zožtrať,mal hlad?podľa všetkého iba kšeft /a to čo roky budoval je pre takúto kokotinu fuč

                                  Nkaprus - Profil | Po 11.8.2025 10:20:26

                                  čolkař,zloch >> u nás se rušil soukromáček, protože majitel zemřel. Než zemřel tak je nabízel k prodeji. A ty ryby nikdo nechtěl ☝️

                                    Nkaprus - Profil | Po 11.8.2025 10:18:29

                                    FRANK71 >> Aha?. Kurňa ty si hlava...

                                      N1Mara - Profil | Po 11.8.2025 10:16:48

                                      FRANK71 >> no ja napsal kdybych neporusil, tady už je to otázka jak hodně velký přestupek spáchal. Mě všeobecně serou tyhle VIP vody jen pro vyvolený, jsme jeden svaz a tak právo lovit by měli mit všichni.

                                        Nsiluri - Profil | Po 11.8.2025 10:03:02

                                        pepa-č >> "pro hlupaka kazdy hloupy" (Forrest Gump copy)

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile