Sumcařina

Nkubas. - Profil | Po 11.8.2025 9:59:02

FRANK71 >> Pro některé lepší nevědět evidentně.

    NFRANK71 - Profil | Po 11.8.2025 9:40:33

    kubas. >> to je klasika a proto to u vody vypadá jak to vypadá. Každý by chtěl tvrdé tresty, ale pro ostatní, ne pokud je to kamarád nebo osoba, kterou obdivuji.😏

      NFRANK71 - Profil | Po 11.8.2025 9:38:35

      1Mara >> Samozřejmě, že porušil, když rybu nezapsal a nechal ji ve vodě do noci v saku. Zapsat jí nemohl, protože by už nedostal místenku na vodu. K70 tam není. To musel být, šok, když byl sak prázdný a pro ostatní asi taky.🤦

        Npepa-č - Profil | Po 11.8.2025 9:36:28

        siluri >> hodne nesmyslny prirovnani.

        Takze kdyz si necham rybu, mel bych si ji nechat nacenit a pak svazu zaplatit? Jsem netusil ze rybarske pravo a svaz je vlastne prodejna ryb. 🫣

        Doporucuju na slunicko nosit cepici 😂

          Nsiluri - Profil | Po 11.8.2025 9:30:43

          V obchode si odnesiem tovar a nezaplatim - kradez? Ale kdeze, len som zabudol zaplatit. A ked ten nezaplateny tovar musim vratit, tak mi ho oni ukradli..

            Nkubas. - Profil | Po 11.8.2025 9:29:01

            To je zase mazec, co se tady pod rouškou nevědomosti a ignoranství dokáže obhájit.

              N1Mara - Profil | Po 11.8.2025 9:25:10

              pepa-č >> jestli to je jak píšeš, tak není co řešit.....🫠😇

              A na rovinu, kdyby mě za to někdo nabízel peníze a já nic neporusil, klidně bych tu rybu taky prodal a hotovo. Ryba je rybařovo a s tou si může naložit jak chce, dle svého uvážení.....

                NFRANK71 - Profil | Po 11.8.2025 9:16:58

                kaprus >> musíš číst komentáře pod videem a bude pokračování.😏

                  Npepa-č - Profil | Po 11.8.2025 9:12:20

                  čolkař,zloch >> jake skody? Co to melete Skopkova?
                  Polovenku mel, k70 tam neni. Kapra si ponechal. Nazdar. Jestli ho nezapsal to je pochybeni. Ale urcite ne duvod k lynci, medialni stvanici (ke kterymu ten koulevalos vyzyva, to je taky “na policajty”)
                  Spravne tu padlo, ze toho kapra ukradli jemu.

                    Nčolkař,zloch - Profil | Po 11.8.2025 9:00:26

                    pepa-č >> ještě je tu otázka výše způsobené škody.Nedávno jsem se dozvěděl, že za kapry 30+bylo majitelem jedné VIP soukromé vody nabídnuto 300 000 Kč/ ks👎 Kdyby to info nebylo od člověka, kterého dlouhé roky znám nejen jako rybáře, nevěřil bych tomu 😥

                      Ncandát 820 - Profil | Po 11.8.2025 8:22:57

                      pepa-č >> jj je to postavený na hlavu.

                        Npepa-č - Profil | Po 11.8.2025 8:17:45

                        kaprus >> a jak plynule splynulo ze odnesena ryba je “ukradená”. Ono uz to je silna kava, rikat o nekom ze krade takhle od boku, to je vic “na policajty”
                        Protoze pomluva je trestny cin, vzit si kapra fakt neni.

                          Nkaprus - Profil | Po 11.8.2025 6:08:09

                          pepa-č >> Přesně. Tu rybu ukradli oni mu. Kapraři sou zaslepení pacienti. Mysli si že k 70 je všude,že se musí každý kapr pouštět, že se může všude autem a že je všude nonstopka🤣
                          A vůbec , že je kapr nejdůležitější ryba na světě. Přitom je to úplně naopak...

                            Nkaprus - Profil | Po 11.8.2025 6:02:59

                            FRANK71 >> Jak víš že je řeč o něm???

                              Np.horys - Profil | Ne 10.8.2025 22:35:16

                              Vítejte v kaprařině :D :D Pedro to tu nakazil :D :D

                              ŠUKI >> čolkař,zloch >> Ještě k tomu přechovávání ryb po skončení denní doby lovu.U nás je to v modrém nadřazeném dodatku,kdyby to chtěl po vás někdo vidět :) .

                                Ncandát 820 - Profil | Ne 10.8.2025 22:22:47

                                vicx >> to abych dával bacha až si budu brát domu cejny na salát, aby mě někdo nenahlásil polici

                                  Npepa-č - Profil | Ne 10.8.2025 21:31:16

                                  vicx >> povolenku mel, K70 tam neni

                                    Nvicx - Profil | Ne 10.8.2025 21:28:07

                                    pepa-č >> neviem ako to máte v MRS, na Slovensku je pytliatctvo trestný čin. Čiže na podmienku, alebo basu. Či toto by stačilo, to neviem. Lov bez povolenky určite. Polícia niekedy aj kontroluje RL.

                                    Predpokladám, že ak to je proti predpisom, nezapísané, možno by sa to dalo klasifikovať ako krádež. To už je na policajtov aj u vás, nie?

                                      Npepa-č - Profil | Ne 10.8.2025 21:20:45

                                      vicx >> policii? ponechat si rybu je vec pro policii? fakt? nehrabe vam uz?

                                        Nčolkař,zloch - Profil | Ne 10.8.2025 21:18:06

                                        vicx >> jj, bylo by to průkaznější 👍i když už kárka upravená na převoz leccos ukazuje 👎

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile