Sumcařina

Ndoktor multiplikator - Profil | Pá 18.7.2025 10:01:32

vicx >> to si nemal pisat pifoj cil bede zavidet ze nema 4 ku :))

    Nhydrolog - Profil | Pá 18.7.2025 9:59:40

    1Mara >> věřím že jsou i větší, i chyceny větší jen ne všichni mají potřebu mít největšího

      NPedro1 - Profil | Pá 18.7.2025 9:52:37

      vicx >> Budu se těšit:-)))))))

        N1Mara - Profil | Pá 18.7.2025 9:47:04

        hydrolog >> to jsem nenapsal, dal jsem jednoduchou otázku, a teď vím, že před pár dny byl nalezen u nás mrtvý sumec 291cm.

          Nvicx - Profil | Pá 18.7.2025 9:41:33

          Pedro1 >> zrovna tento ani kvapku. viem o nom viac ako to, ze je len sused. fotky vypytam, dobry napad.

            N1Mara - Profil | Pá 18.7.2025 9:37:38

            vicx >> hele já nemusím být po tichu...... Já se s tebou bavím slušně, foto ti neukázal co ? 😉

              Nhydrolog - Profil | Pá 18.7.2025 9:33:33

              1Mara >> myslím si že ne všichni si hrají na nějaký rekordy

                NPedro1 - Profil | Pá 18.7.2025 9:21:49

                vicx >> Fotky úplně náhodou, omylem, aspoň jednu neměl, viď?

                Kolik toho týdně soused vychlastá?:-)

                  Nvicx - Profil | Pá 18.7.2025 9:17:45

                  1Mara >> no pri tvojom sumcovom skóre by som iba potichu čítal a učil sa :)))) Koľko krát si bol chytať na Ukraine, a videl si už vodu 100x20 KM? Keby ti niekto povedal 10 rokov do zadu, že sumec 281, tváril by si sa úplne rovnako ako teraz.

                    N1Mara - Profil | Pá 18.7.2025 9:10:10

                    _Karel_ >> 281cm. Je světový rekord né ?

                      N1Mara - Profil | Pá 18.7.2025 9:09:24

                      vicx >> 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

                        Nvicx - Profil | Pá 18.7.2025 9:07:30

                        Máte niekto info o sumcoch na Ukraine? Pri jazere sa u mňa zastavil sused ukrainec, normálny chlapík. Že aké ryby máme v jazere. Medzi iným vravím, že sú tam aj veľké sumce. Že čo znamená veľké? Vravím 2-2,2m. On, že to sú také stredné. Býva na brehu Dnepru, na obrovskej priehrade (podľa mapy 100km x 20km) a tam majú sumce do 300kg, do 4m. Jeho sused chodí každý rok cielene na sumce a trojmetrové chytí každý rok.
                        Je to vôbec možné???

                          N_Karel_ - Profil | Pá 18.7.2025 9:06:33

                          Medusa >> Chujoviny. Seus na Padu vytáhl podobně těžkou rybu 281cm a docela normálně.

                            N1Mara - Profil | Pá 18.7.2025 9:05:04

                            Pedro1 >> jo, jakoby ji někdo vybil 😅😅

                              NPedro1 - Profil | Pá 18.7.2025 8:01:11

                              1Mara >> Vzhledově nádherná ryba.

                                NRomanS - Profil | Čt 17.7.2025 21:22:42

                                Medusa >> Jakub takový tahal sám už jako malej na vrbovej prut a plavil se v nafukovacího kruhu

                                  NMedusa - Profil | Čt 17.7.2025 20:41:35

                                  1Mara >> ahoj me se to taky nezda a ze by ho tahal sam to by musel mit alespon ten multik od shimana tu tiagru alespon 80 velikost s silon alespon 1mm a vic aby to zvladl alespon ve dvou lidech nebo trech to neni mozny

                                    N1Mara - Profil | Čt 17.7.2025 20:40:03

                                    Bery. >> Píšou to na fb je to Němec. jako mě se to zdá přemrštěný .-)

                                      NBery. - Profil | Čt 17.7.2025 20:08:06

                                      1Mara >> I s tim frajerem asi jo.

                                        NMedusa - Profil | Čt 17.7.2025 20:00:09

                                        joch >> ahoj diky a za bourky nejlepsi je mit vyvezeno ))))))))

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile