Sumcařina

1Mara - Profil | Čt 17.7.2025 19:36:30

Je možný že 150kg ?

    joch - Profil | Čt 17.7.2025 19:14:38

    Medusa >> hustý konečně někdo dal rybu , krásná je , mě pořád pronásleduje prokletí že jsem ujel z bouřky a že používám bílé šňůry☹️

      otoš - Profil | Čt 17.7.2025 16:06:08

      Medusa >> hm, cítím, že ti to nic nevezme...zapomněls nastražit rybu, na prázdný háček ti ten sumec nezaútočí...

        Pedro1 - Profil | Čt 17.7.2025 15:08:14

        1Mara >> Až mu to vezme 285 cm, tak ho doveze Tobě pod okna:-)))

          Medusa - Profil | Čt 17.7.2025 13:45:45

          1Mara >> diky budu se snazit co to pujde ))))) neskodilo by ))))

            1Mara - Profil | Čt 17.7.2025 13:42:38

            Medusa >> Druhá strana republiky, tak ať ti to vezme heldegrón 285cm. Abys jako nasral JV a jemu podobný :-)))

              Medusa - Profil | Čt 17.7.2025 13:41:28

              1Mara >> ahoj usek Morava za Kroměříží smer Zlin otrokovice

                1Mara - Profil | Čt 17.7.2025 13:36:53

                Medusa >> No vidíš, pěkná řeka co to je za řeku ?

                  Medusa - Profil | Čt 17.7.2025 13:14:15

                  1Mara >> ahoj jo tak virtualni pruditko ))))))

                    Medusa - Profil | Čt 17.7.2025 13:09:32

                    1Mara >> ahoj neboj chodim i pod svoje ale tam neni skoro zadna voda v moji becve tak jsem vyrazil pocasi hard ale dobry schovanej pod destnikem )))) neboj chytam

                      1Mara - Profil | Čt 17.7.2025 13:06:42

                      Pedro1 >> On ho jak je ty slizouny hýčká utřel hadrem .-)))

                        1Mara - Profil | Čt 17.7.2025 13:01:37

                        Medusa >> No konečně je od tebe vidět ryba a prut že jsi na rybách, už sem si myslel, že jsi jen virtuální prudítko co vše potřebuje .-))))

                          1Mara - Profil | Čt 17.7.2025 13:00:57

                          Pedro1 >> :-))))))))))))

                            TEZAR - Profil | Čt 17.7.2025 12:30:50

                            Medusa >> Dobrý křest-gratulace! Já bych ho vzal do kuřboudy a potěšil by dvakrát.-)))

                              Medusa - Profil | Čt 17.7.2025 12:30:01

                              Pedro1 >> ahoj ne ne ))))) diky no )))))

                                Pedro1 - Profil | Čt 17.7.2025 12:24:48

                                Medusa >> Ten sumec přijel na kole, že je tak suchej?:-)))

                                  Medusa - Profil | Čt 17.7.2025 12:06:23

                                  TEZAR >> ahoj tak jsme byli na fouskaty bourka jako krava blesky hrmeni ale nastesti jsme to dostali jen okrajove a na tu novou saragosu a black cat se na breh podivalo metrove mimino

                                    TEZAR - Profil | Út 15.7.2025 22:20:21

                                    Popik >> Jo!🤣👍🤩💥🤸😆

                                      Popik - Profil | Út 15.7.2025 22:09:04

                                      TEZAR >> a elektrocentralu, výčep, ledničku, televizi a lopatku 🙃

                                        TEZAR - Profil | Út 15.7.2025 21:40:08

                                        Medusa >> Tak držím palce!👍✊👍

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile