Sumcařina

NPedro1 - Profil | Út 1.7.2025 21:45:33

Brian >> Koupit Stellu v Kauflandu, to už je blízko ze si v OBI mezi regálech s OSB a regálech se sprchama koupím kurvu:-)

    Ndrvoštěp - Profil | Út 1.7.2025 21:25:04

    TEZAR >> 😁😁😁

      NTEZAR - Profil | Út 1.7.2025 21:23:31

      Medusa >> Lukáši nevymlouvej se, všichni víme, že ti to zatrhla manželka, když zjistila,kolik ta Stella stojí.🤩💥🤸🤓😁😆

        NMedusa - Profil | Út 1.7.2025 21:05:44

        Kopov >> ahoj tak nakoneec jsem musel slevit a vzit jinej navi vzal jsem saragosu sw 25000 to staci tu stellu nemaj nikde ))))

          NBery. - Profil | Út 1.7.2025 12:57:44

          Pavel John Tvrdy >> nekde to ale plati,takze si nebyl uplne vedle ;-)

            Nkaprus - Profil | Út 1.7.2025 8:44:33

            Pavel John Tvrdy >> v klidu.. do roku 2027 ještě vytečou z chovňáků do řek megatuny karasů.

              Nrybobuch - Profil | Po 30.6.2025 20:22:26

              Je potřeba, aby na tyto emaily odešlo co nejvíce fotek z Dyje.

              hejtman@jmk.cz
              petr@tadyhladik.cz

              A je třeba tam napsat - Volby 2025 jsou za chvíli...

                NPavel John Tvrdy - Profil | Po 30.6.2025 18:10:02

                Tímto se omlouvám za mylnou informaci, ohledně KS, prověřil jsem si to a skutečně zatím na unijnim seznamu není, tudíž do jeho uvedení se smí, kde to není vysloveně zakázáno, použít, jako nastrazni ryba. Měl jsem neúplné informace. Jeho uvedení na tento seznam se ale v nejbližší době chystá. Děkuji za upřesnění. Příště si, než-li něco napíši, raději vše pořádně ověřím :-). Ať to cinka

                  NMedusa - Profil | Po 30.6.2025 16:55:53

                  ahojte newite nekdo jak je to se sumcama na ostrozske nove vsi chytlo se neco mame tam jet tak se ptam diky za info

                    Np.horys - Profil | Po 30.6.2025 12:50:45

                    Malda512 >> Přesně tak. Pavel John Tvrdy >> ověřoval jsem si to na kraji,používat jej u nás ve VČ. můžeme.

                      NMalda512 - Profil | Po 30.6.2025 11:53:55

                      Pavel John Tvrdy >> KS tam ještě není. EU platnost KS posunula na tom 2027

                        Nskalic - Profil | Po 30.6.2025 10:52:48

                        Pavel John Tvrdy >> v radu se pise,ze je zakaz lovu ryb na invazivni druhy ryb ktere jsou na unijnim seznamu inv.druhu a tam karas neni.

                          NPavel John Tvrdy - Profil | Po 30.6.2025 10:12:40

                          Dobrý den, nechtěl bych Vám kazit iluze, ale jelikož je Karas stribrity jedním z přímo vyjmenovaných invazivní druhů dle zákona, nejen že na celém území ČR se po uloveni nesmí vratit do revíru, ale též se nesmí použít jako nastrazni ryba.

                            N_Karel_ - Profil | Ne 29.6.2025 20:04:58

                            karel 8 >> Tak se neptej UI, všechno najdeš v kouzelné knížečce BP :-)
                            Na JM obecný zákaz karase není, možná na některých konkrétních revírech, i když o žádném nevím, ale bude to v BP u konkrétního revíru.

                              Nskalic - Profil | Ne 29.6.2025 19:43:52

                              Ahoj,poradite mi velky multik s radicem a kapacitou min.350 m snury tak 65 kg?Zatim pokukuji po penn squall ll 50 lw,ale rad si necham poradit.Nebo jestli se nekdo chce neceho podobneho zbavit.diky

                                NVojta78 - Profil | Ne 29.6.2025 17:18:15

                                karel 8 >> Předpokládám, že jsi v MRS a tak karasa použít můžeš

                                  Nkarel 8 - Profil | Ne 29.6.2025 15:19:24

                                  žaba >>
                                  A je to uvedeno v BP ? Nebo někde jinde ?

                                    Nkarel 8 - Profil | Ne 29.6.2025 13:27:14

                                    Konkrétně chytám na dalešicích ale v BP nic není o nástražních rybkách

                                      Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile