Sumcařina

Nkarel 8 - Profil | Ne 29.6.2025 13:25:44

_Karel_ >>
Ja s tim moc zkušenosti nemám právě.
Jak říkáte nikde jsem nic v papírech nenašel.
Ale kdyz jsem to zadal do ChatGPT tak mi to řeklo ze je to zakázáno od roku 2024 ve všech revírech, protoze je to invazní druh.
Proto teď mam strach na ně chytat 😅

    Nžaba - Profil | Ne 29.6.2025 12:56:32

    Střední Čechy mají zákaz používání kar.stř.jako nastr.rybku.

      N_Karel_ - Profil | Ne 29.6.2025 12:41:30

      karel 8 >> A na to jsi přišel kde? Pokud se to někde nesmí, tak tam, kde je to jasně napsáno v BP.

        Nkarel 8 - Profil | Ne 29.6.2025 12:26:08

        Zdravím je pravda že, se nesmí chytat na karase stříbřitého ?
        Diky za odpovědi

          NKopov - Profil | So 28.6.2025 16:41:48

          Medusa >> věřím,že ji využijes😉

            NMedusa - Profil | So 28.6.2025 14:27:58

            Kopov >> ahoj proste stella je stella uz ji mam objednanou )))))

              NKopov - Profil | So 28.6.2025 14:19:52

              Medusa >> ty voe,dyť ten potok kam chodíš když se naseres přeskočíš. Na co chceš větší?🤔

                Nvicx - Profil | So 28.6.2025 13:46:30

                Medusa >> to je pravda, leda tak na prívlač, prcek malý...

                  NMedusa - Profil | So 28.6.2025 13:35:33

                  vicx >> ahoj nestaci to je docela maly bagrus 8000ka

                    Nvicx - Profil | So 28.6.2025 11:45:07

                    Medusa >> bagrus už nestačí?! 😮

                      NJanS1973 - Profil | So 28.6.2025 9:12:29

                      čolkař,zloch >> je to dost pravděpodobné. Až uvidíš pramici JANA, jsem to já :-)

                        NMedusa - Profil | Pá 27.6.2025 18:49:01

                        scjsci >> ahoj neni shanim ji uz nejakej patek ))))

                          Nscjsci - Profil | Pá 27.6.2025 18:45:37

                          Medusa >> stellu na trhačky? A není to škoda?

                            NMedusa - Profil | Pá 27.6.2025 18:39:18

                            ahojte prosim o radu shanim tu u nas navijak shimano stella sw 30000 nemuzu ji sehnat diky moc

                              Nčolkař,zloch - Profil | Pá 27.6.2025 13:08:07

                              JanS1973 >> tak to jsme se možná i potkali na vodě, byl jsem tam týden s vnukem

                                NKopov - Profil | Pá 27.6.2025 12:56:58

                                Pedro1 >> to už je zas další level. Další začíná s vláčkou jak se začne oteplovat po zimě voda tu na Moravě

                                  NPedro1 - Profil | Pá 27.6.2025 10:56:37

                                  Kopov >> To správné braní začíná 12.12. na dírách:-))))

                                    NJanS1973 - Profil | Čt 26.6.2025 17:59:27

                                    čolkař,zloch >> můžu potvrdit. Měl jsem od zahájení kolem Lovosic pár sumců nad metr i několik menších a řekl bych, že je to tak půl napůl, vytření a nevytření.

                                      NKopov - Profil | Čt 26.6.2025 14:44:42

                                      čolkař,zloch >>mladými gratulace😉
                                      to jo. Jen tenhle proces trvá 2-3 týdny 😉
                                      V sádkách je drží dva dny na teplé vodě,pak jim pichnou hypofizu aby to urychlili. Ve volnosti potřebují nějakou dobu nějakou konstantní teplotu. Nevytřou se ani naráz, chvíli si odpočinou a jedou klidně druhý třetí kolo. Pak samec hnízdo hlídá...... No a pak už je léto,teplá voda bez kyslíku a jsme v háji zas🤣🤣. Žerou jen v tý dobrý dny. Pak svatá Anna ,chladno z rána. Začne to být lepsi a opravdu žrát začnou na konci léta s ochlazením 😉

                                        Nčolkař,zloch - Profil | Čt 26.6.2025 14:28:26

                                        Kopov >> vnuk měl na Žernosekách po zahájení na vláčku 130 cm, pokousaného a zjevně vytřeného hubeňoura, já předevčírem na Labi do 140cm zjevně plnou rybu, je to jak kde

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile