Sumcařina

NMedusa - Profil | Po 7.7.2025 9:11:19

Bulda 64 >> ahoj nebo spis blize Olomouci ))))

    NMedusa - Profil | Po 7.7.2025 9:00:59

    Bulda 64 >> ahoj na Přerovsku ))))) jsem spokojenej uz mi to doslo ten navijak jsem max spokojenej nadherna masinka )))))

      NBulda 64 - Profil | Po 7.7.2025 8:01:56

      Medusa >> Ahoj.
      Kde se rodí takové ženy,, co dávaj předčasně?? ;))

        NMedusa - Profil | So 5.7.2025 16:33:59

        Pedro1 >> ahoj diky ale newim podle pocasi ma chcat ale jestli to bude jen par kapek tak nic nereknu ale nejakej slejvak nemusim)))

          NPedro1 - Profil | Pá 4.7.2025 21:46:01

          Medusa >> Tak at se daří!

            NMedusa - Profil | Pá 4.7.2025 21:32:14

            Pedro1 >> ahoj jedeme pondeli az streda a potom jeste dalsi tyden jedeme na dve noci nekam dal

              NPedro1 - Profil | Pá 4.7.2025 21:17:28

              Medusa >> Kdy se chystáš na ryby?

                NMedusa - Profil | Pá 4.7.2025 20:30:42

                Kopov >> ahoj tak uz tu hruzu mam na ceste a ze to v pondeli doruci parada akorat ten navijak ma skoro kilo takze tezkotonazni stroj do fakt tvrdych podminek jsem zvedav co snese pak vyzkousim a dam vedet ))))) brzda je na dvacet kg

                  NMedusa - Profil | Čt 3.7.2025 20:54:12

                  Pedro1 >> ahoj tak reels je objednanej z nordfishingu 77 , a sice jen ta saragosa sw 25000 to staci si myslim a bohate. Snury sedesatky tam tak 250m dam takze parada )))))

                    NMedusa - Profil | St 2.7.2025 21:46:44

                    Kopov >> ahoj jedeme pristi tyden nafousaty na Moravu pak dam info )))) jedeme po ut st

                      NKopov - Profil | St 2.7.2025 21:19:54

                      Kopov >> takovou živou krabičku. Ale už pět let,tak je technologicky za zenitem

                        NMedusa - Profil | St 2.7.2025 20:18:00

                        Kopov >> ahoj a co mas za sonar dik ))))

                          NKopov - Profil | St 2.7.2025 20:09:51

                          _Karel_ >> ten už mám taky v podstatě muzejní 🥺

                            N_Karel_ - Profil | St 2.7.2025 19:43:41

                            Kopov >> Hlavně sonar :-))

                              NMedusa - Profil | St 2.7.2025 11:18:23

                              Pedro1 >> ahoj ne dostal jsem k narozkam predcasne tak proto )))))

                                NKopov - Profil | Út 1.7.2025 23:25:57

                                Medusa >> ty ,to já ani nevím co to je ta sarakoza. já mám skoro všechno z dekáče 😉

                                  NPedro1 - Profil | Út 1.7.2025 22:52:49

                                  Medusa >> Ty prachy Ti dala.z toho, co jsi uspořil s Čezem?

                                    NMedusa - Profil | Út 1.7.2025 22:06:37

                                    TEZAR >> ahoj nezatrhla z toho strach nemam dostal jsem od moji pomerne velkou sumu penez na narozky predcasne tak jsem patral po te stelicce ale nikde nebyla tak jsem si z nemecka objednal tohle taky dobrej stroj

                                      NPoušťák - Profil | Út 1.7.2025 22:01:20

                                      Pedro1 >> jak píše drvoš,i máslo mají ucházející 🤣🤣🤣

                                        Ndrvoštěp - Profil | Út 1.7.2025 21:49:06

                                        Pedro1 >> Z Kaufu z Německa kupuji. Oni jsou jen prostředníci. Kupuješ tam origo a máš tam na výběr od více prodejců...

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile