NNebula - Profil | Po 23.6.2025 17:38:25
Stavba >> mě jako amatéra napadá, zajišťuješ háčky v rybě gumovou zarážkou? (Například z duše od kola)
Nkaprus - Profil | Po 23.6.2025 17:04:56
Malda512 >> zas by mě samotného zajímalo kde je ta hranice rybář nerybář. Jestli je to to samé jako když chodíš s flintou po lese🤔
Když nemáš nahozeno, vždycky můžeš říct není to moje
Nkaprus - Profil | Po 23.6.2025 16:57:33
Medusa >> kam do dálek 😆
Je to od Moravy po zářidčí🙃
Nmaximotak - Profil | Po 23.6.2025 16:39:22
Malda512 >> ehm, cece, ty pises "kontrolovat", jako bys myslel postihovat... ;)
NStavba - Profil | Po 23.6.2025 16:30:43
Ahoj, měl bych dotaz na zkušenější. Montáž nosný jednohak a trojhak na pomocným mikrohačku. Nástraha plotice, cejnek 20-35 cm. Jen cinkne rolnička nebo se lehce ohne špička,jako když nastražka vyvádí a při stahování montáže zjistím, že jsem bez nástražky. Dělají to malý sumci ? Mám vyhodit trojhak a místo něho jednohak ? Díky
NKarlokkk - Profil | Po 23.6.2025 14:50:52
Malda512 >> o bohu či jiné sektě jsem nepsal. Ja to bral ze zkušeností s porybnýma . X krát dojely a par krát jsem neměl klacky ve vodě a ani u vody ale opřené o bivak. Max se zeptal jak to šlo. A papiry nechtěl pry nechytam tak moje zkušenosti. Pokud máš něco v cajdaku zřejmě tě zkontrolujte.... To predpokladam. . A to porybnýma okolí Lovosic. Kolín 😉
NMalda512 - Profil | Po 23.6.2025 14:12:26
Karlokkk >> Kolego pokud jsi na revíru tak i po půlnoci tě RS může kontrolovat. Například za,, vyhrazování si místa,, nebo kontrola ponechaných či důvodně podezření, že pachas nějaký přestupek. Tak tyhle bachorky o tom, že po půlnoci jsi bůh ví co prosím nikde nepiš a nevykladej. Ať se daří
NKarlokkk - Profil | Ne 22.6.2025 22:06:47
kaprus >> tak nejspíš mají povolení k vjezdu. No píšeš po půlnoci... Takže jen koukl zda nemáš pruty ve vodě ne? . Tim pádem nemá pravomoci po tobě neco chtít predokladam . Bo nevykonávas momentálně rybářskou činnost 😉. Takže nasedl a odjel ne... Buď rád že vůbec jezdí. A ze jsi nechytal po půlnoci.
Nkaprus - Profil | Ne 22.6.2025 16:36:01
Karlokkk >> Jak by ses choval třeba k jedincovy, který ti zaparkuje u hlavy nastartovaný pikap na cyklostezce když spíš po půlnoci. Ani neřekne dobrý den , prošmejdí to kolem jede jinam? V ten moment byl on kdo něco porušil. Ne všichni sou tak strašně hodní, např pán co prostě neměl rád děti.
NPedro1 - Profil | Ne 22.6.2025 11:26:43
Velkej sumec - sklidni hormon, nebo se rozepis proč si to myslíš, smazano
NMedusa - Profil | So 21.6.2025 13:57:39
Kopov >> ahoj myslim tu lesni becvu ))))))
NKopov - Profil | So 21.6.2025 13:39:32
Medusa >> Bečva je obrovská. Ať se tam neztratíš a ve zdraví vrátíš 😉. Držím pěsti a zlom prut - dyztak si pak vezves druhej
NMedusa - Profil | So 21.6.2025 13:20:34
ahojte tak je to tu mizime nekam na vodu na fousky tak jsem zvedav a vracime se v pondeli dopoledne takze jestli neco bude dam potom echo mizime na becvu ale uplne nekam do dalek )))))
N1Mara - Profil | So 21.6.2025 4:37:11
Agny >> ahoj pane sumcari, jen se opět optám, jak to dopadlo ta kauza ty a ten člun a napadení ? Už se to u soudu ukázalo ? Díky a ať ti koušou 😉🫠
Nhydrolog - Profil | Pá 20.6.2025 11:44:49
Karlokkk - 20.6.2025 11:22:57 > ne o těchto lidech vážně nepíši , zkusím to napsat ještě jednou. Ja dva pruty +dvě děti ctyri pruty + manželka dva =8 když bych náhodou potřeboval víc prutu zaplatím zaměstnancům jak se dohodneme a vezmu je s námi na ryby.kazdy bude mít povolenku a já si mohu v klídku chytat.. mám za to že se tu reaguje na konkrétní příspěvky který to tu odstartovali.
NKarlokkk - Profil | Pá 20.6.2025 11:22:57
hydrolog >> ale to píšeš o vážných případech. Ne o rybářích co chtějí mít klid. Vyvezou si 2 klacky.a nedělají bordel. Ať parta 3 kaprařu či sumčaru. Bohužel zavážka je tak jak je. Normální porybný když to nevezes kilometry tak bude v pohodě. A když už tak první prut tedy dál a druhý ku břehu.... Ja třeba dneska vyvezl 4 klacky no bože...😂 A jsme tu 2.
Nhydrolog - Profil | Pá 20.6.2025 9:14:59
Karlokkk >> s tím co jsi napsal nemám sebemenší problém, ale pak potkas u vody tatínky s dětma a mají plně ruce práce děti nestíhají mobily a tatínek zase pruty. Jako už jsem uz jsem zazil lidi co měli dvě povolenky nebo si vzali povolenku manželky a byly tam bez manželky
N_Karel_ - Profil | Pá 20.6.2025 8:19:20
Karlokkk >> Přesně tak - podle téhle logiky bys nemohl - je jedno zda kaprař nebo sumcař - vyvézt ani druhý prut. Hrozný chujoviny se tu řeší.
NKarlokkk - Profil | Pá 20.6.2025 8:02:53
kaprus >> jinak porybný se k tobě bude chovat tak jak ty se k němu budeš chovat. A pokud nebudeš chytat na 3 klacky nebo vyloženě něco špatného tak vždy s tebou pokecaji a i poradi.
NKarlokkk - Profil | Pá 20.6.2025 7:58:50
To je chytrých hlav. Už vidím že si zavezete 1 klacek a druhý nahazujete ze břehu. Jen ať náhodou nic neporušujete 😂. Každý se snaží tam nacpat oba klacky. Nedej bože když máš parťáka na pomoc... Je vše snadnější. Včetně že seká kdo zrovna zareaguje... Muj tvůj klacek se neřeší.
Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile