Sumcařina

Medusa - Profil | Út 17.6.2025 20:35:17

TEZAR >> to je fakt )))))

    TEZAR - Profil | Út 17.6.2025 20:22:54

    Medusa >> Hlavně ať se ti to nezhorší,to by to za to asi nestálo...🤸

      Medusa - Profil | Út 17.6.2025 20:07:08

      TEZAR >> zitra bych sel na ne zalezi jak se budu citit zitra ale kazdopadne pujdu teda popojedu na vozitku a dobry ))))jsem asi silenec ale stoji mi to za to ))))

        Medusa - Profil | Út 17.6.2025 20:03:04

        TEZAR >> ahoj to jsem sice se zavazanou nohou nic moc ale slo to trosku pobolivalo ale asi se to hoji

          TEZAR - Profil | Út 17.6.2025 19:57:08

          Medusa >> Ty jseš nadšenec.😁👍Tak ať ti koušou.👍 Já ještě nebyl,ale možná taky zítra vyrazím na jedloně.😁🦈🫕🍲😆

            Medusa - Profil | Út 17.6.2025 19:21:55

            TEZAR >> ahoj tak jsem si pod svojim chytil karasy trosicku vetsi kolem 25cm a zitra jdu na ne pod svoje tak jsem zvedav ))))

              Pařezz - Profil | Po 16.6.2025 19:59:15

              Medusa >> včera cyklo výlet a úsek Hodonín - soutok Dyje a Moravy prakticky bez rybáře. Tam asi nic neplave…..

                TEZAR - Profil | Po 16.6.2025 15:05:53

                Medusa >> No,to je smutný...Tak zas bude líp a pak i nějakej fousáč bude.👍

                  Medusa - Profil | Po 16.6.2025 14:12:56

                  TEZAR >> ahoj mam sice leky od bolesti a antibiotika aby se mi to nerozjelo jeste vic to mam pamatku na mou vlastni matku bych ju za to uskrtil za to co me delala kdyz jsem byl mimco (((((

                    TEZAR - Profil | Po 16.6.2025 10:12:55

                    Medusa >> Pár dní doma to vydržíš.Ať se to dobře hojí Lukáši!👍

                      Medusa - Profil | Po 16.6.2025 9:08:49

                      ahojte tak a mam to mam 11 vnitrnich stehu a na povrchu 8 kousku stehu otevrela se mi totiz pata takze tak asi nesmim do toho chytit infekci ))))

                        Medusa - Profil | Ne 15.6.2025 20:44:51

                        Kopov >> ahoj ja jedu zitra k doktorovi neco je spatne s moji nohou ((((( pujdu a budu chodit to sice jo ale ne daleko od domova

                          Kopov - Profil | Ne 15.6.2025 20:15:14

                          Medusa >> kašli na to,zahajená je pro děcka. Nech je vyblbnout s pak vyrazíme. Já taky po snad víc jak 20letech nejdu. Ale těm co jdou,tak přeji ať se daří 😉

                            čolkař,zloch - Profil | Ne 15.6.2025 19:46:27

                            Medusa >> uvidíme ráno, díky 👍

                              Medusa - Profil | Ne 15.6.2025 19:45:19

                              čolkař,zloch >> tak aat se dari )))

                                čolkař,zloch - Profil | Ne 15.6.2025 19:35:02

                                Medusa >> sumec je pro mne vedlejšák, chceme pěkné Céčko nebo okouna 40+ na vláčku

                                  Medusa - Profil | Ne 15.6.2025 19:32:40

                                  čolkař,zloch >> a jak to mas s nastrazkama uz mas nachytano ja se byl podivat na kole kolem moravy v mem okoli a to je sileny karavany a ruzny stany a bivaky ja si v klidecku zajdu na becvu pod svoje a uvidime co z toho bude ))))

                                    Medusa - Profil | Ne 15.6.2025 19:07:54

                                    čolkař,zloch >> diky no jestli i tu bude na zlinsku kromerizsku tak zitra to asi neprovetram tu sumcarinu ))))) ale pokud mi to dovoli cas a souhra nahod tak pujdu a vy si to tam uzivejte

                                      čolkař,zloch - Profil | Ne 15.6.2025 18:59:32

                                      Medusa >> Velké Žernoseky, bouřka a chčije, ale šéfuje tu Géňa tak je sranda 😄

                                        Medusa - Profil | Ne 15.6.2025 18:57:57

                                        čolkař,zloch >> ahoj to je kde diky prsi poradne nebo jen malo diky

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile