Sumcařina

čolkař,zloch - Profil | Ne 15.6.2025 18:52:30

Medusa >> jsme s vnukem připravení, jen počasí vypadá nahovno👎

    Medusa - Profil | Ne 15.6.2025 18:08:12

    ahojte tak jak se pripravujete na zahajenou )))))

      otoš - Profil | Čt 12.6.2025 18:49:09

      Pedro1 >> jsem mu to chtěl napsat, ale zdržel jsem se...nejsem inteligent, ale měl bych malou technickou: baba má pysky mezi nohy a ne na hlavě...
      :-))

        čolkař,zloch - Profil | Čt 12.6.2025 14:35:23

        Pedro1 >> to od někoho obšleh, ani ten rybář není on, je hubenej a má bujné kudrny...

          1Mara - Profil | Čt 12.6.2025 13:10:29

          Pedro1 >> ty voe to nechceš :-))))

            Pedro1 - Profil | Čt 12.6.2025 13:07:07

            1Mara >> Nechtěl bys udělat výstavu svých malířských úspěchů?

              1Mara - Profil | Čt 12.6.2025 11:51:15

              Nebula >> je to na řeku jo :-))Já to řešil jinak na podvboďák, jako trhačku jsem měl kámen o velikosti cca 2kg. na něm provázek s obratlíkem, na něm jsem měl cca 30cm. dlouhého navázaného trhacího vlasce a dalším obratlíkem ukončeným, kde přes obratlík vedla kmenová šnůra, kámen sem vzal a hodil tak jak to šlo do vody co nejdál a měl odklopenou cívku, a nebo jsem měl povolenou cívku a kámen jsem zanesl osobně do vody a hodil dál. pak už jen pomalu spustil nastraženou rybu s podvoďákem, kde ryba byla od podvodního splávku cca 10cm. a délka od trhačky cca 30cm. a pomalu to prutem stáhl k trhačce a vyšponoval. není to těžké a slizouni se chytli sami :-)))
              Jako já chytám či chytal hodně jednoduše, ale učinek byl dobrý, jinak je tu spousty jiných kluků co chytají léta a lépe jak já osobně :-)))

                Nebula - Profil | Čt 12.6.2025 11:27:02

                karel 8 >> nemůžu ti říct co je lepší protože se sumci letos taky teprve začínám, Chytat budu také výhradně na odhoz protože loď nemám,používat budu průběžné olovo a nahazovat pomocí pomocného prutu. S trhacím olovem nenahodíš takže pokud chceš nahazovat tak ti nic jiného nezbyde.

                  Pedro1 - Profil | Čt 12.6.2025 11:04:29

                  Kopov >> Ty to víš, já vím, ale 90% MRku to neví, to vím zase já:-)

                    1Mara - Profil | Čt 12.6.2025 10:35:28

                    Kopov >> Ale letos to vidím na sumce 290cm !! A za tři roky to bude čistých 3m ! :-))) Kubík to dá , je to odborník :-))

                      Kopov - Profil | Čt 12.6.2025 10:22:56

                      Pedro1 >> víme. To jen kubík dělá že neví 🤣

                        Pedro1 - Profil | Čt 12.6.2025 9:12:48

                        V kategorii Sumec, je sumec, co loni překonal Vágnerův rekord.

                        https://www.irybarstvi.cz/nej-nej/?filter_rok=2024

                          karel 8 - Profil | Út 10.6.2025 11:50:11

                          Dobrý den,
                          Chtěl bych vás požádat o radu s návazcem na podvodní splávek.
                          Nikdy jsem sumce nechytal a tahle varianta mi přijde jako nejjednodušší.

                          Dotaz mam ohledně závaží, na obrazku jsem viděl že někdo má závaží odpadávaci a někdo tam má klasické kaprařské olovo na pevno.
                          Tak jestli mi můžete říct co je lepší vzhledem k tomu ze pokud to jde bych rad nahazoval ze břehu.
                          Díky na odpovědi .

                            Medusa - Profil | So 7.6.2025 21:26:56

                            TEZAR >> ahoj to jo kapr nadhernej a ted uz jenom sumca 2+ a jsem spokojenej

                              TEZAR - Profil | So 7.6.2025 21:25:22

                              Medusa >> Pecka Lukáši, věřím, že budeš mít letos pěkný ryby-s kaprama jsi už začal.👍

                                Medusa - Profil | So 7.6.2025 20:11:25

                                TEZAR >> ahojte taaak ja ladim formu uz oprasuju ty svoje masinky i proutky))))) jsem tak trosku i sberatel ale k vode chodim to beze strachu letos tomu chcu dat pokourit

                                  jaka - Profil | So 7.6.2025 7:46:52

                                  Duffmann >> Nástražní candáty tak kolem 55 cm nemáte?

                                    Duffmann - Profil | Čt 5.6.2025 23:14:55

                                    NÁSTRAŽNÍ RYBY.
                                    Ahoj. Z našeho rybničního hospodářství nabízíme nástražní kapry a amury, příležitostně jiné druhy. Možno vás vybavit při vaší cestě na výpravu. Zastavíte se, nabalíme ryby a jedete. Lokalita Telč. Vše ostatní v případě zájmu pouze telefonicky 725 441 195.

                                    Přejeme hezký víkend.

                                      TEZAR - Profil | St 4.6.2025 10:41:08

                                      otoš >> Pěkný,pěkný...-)))Ten stroj předpokládám řídí jeho kamarád Mára???-))))

                                        Pedro1 - Profil | St 4.6.2025 10:38:51

                                        otoš >> Toho vezu se slevou na focení Brzákoj.

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile