Sumcařina

Nčolkař,zloch - Profil | St 18.6.2025 17:51:03

FRANK71 >> to není folklór, ale 2 osobní zkušenosti 👎 ale třeba na FF se k mému vnukovi choval hezky, usmíval se, triko i čepici mu podepsal 👍 Navíc umí děti zaujmout a nejspíše i k rybaření nasměrovat, i když ty akce jsou v reálu o ničem - viz vysází pstruhy v Terezíně do úseku s hojným výskytem sumce místo do podjezí, kde nebyl přístup pro TV techniku 🥵

    NFRANK71 - Profil | St 18.6.2025 17:43:12

    čolkař,zloch >> spíš ty pořád napadáš JV, takový tvůj folklór.

      Nčolkař,zloch - Profil | St 18.6.2025 17:31:11

      FRANK71 >> fuk to není, mám rád jasno.Napadáš mne tu z kdoví z čeho, jen jsem stejně jako kolega chtěl říct, že ta fotka je k hovnu a zkreslující 👎 Nestává se z tebe tak trochu Wilda/ MV ?

        NFRANK71 - Profil | St 18.6.2025 17:27:14

        čolkař,zloch >> nebo hlídal hnízdo, ale to je fuk.

          Nčolkař,zloch - Profil | St 18.6.2025 17:22:49

          FRANK71 >> rozhodně nezávidím a Vágusovi už vůbec ne, zažil jsem jeho přípravy na Světový rekord v lovu sumců za 24 hodin ve Španělsku a vim zcela přesně, co on je zač.
          Ale nechápu co mi vlastně chceš říct?
          Jo a pro tvé info- ten vnukův sumec byl pokousaný ze tření docela fest a nejspíše již vytřený podle toho jak byl hubený, nevím jistě, plave dál...

            NFRANK71 - Profil | St 18.6.2025 17:11:31

            čolkař,zloch >> nezáviď. Viděl jsem tvojí fotku a je dobře, že jsi s mladým neměl motor. Ještě vestu a bude to dokonalé.🤗

              Nčolkař,zloch - Profil | St 18.6.2025 16:57:56

              siluri >> jj, ta fotka je disproporční naprosto zbytečně 👍

                NFRANK71 - Profil | St 18.6.2025 16:39:08

                1Mara >> a teď metrového candáta.🤣😄

                  Nhydrolog - Profil | St 18.6.2025 15:21:27

                  1Mara >> Čím dál tím víc se mi ta rybarina přestává líbit

                    Nsiluri - Profil | St 18.6.2025 15:20:25

                    Kopov >> mne je to v podstate jedno, ryba pekna o to pokoj (skoda zbytocne premrstenej perspektivy, taka ryba to nepotrebuje), tematicky to sem proste pasuje viac jak bolava pata :) (nic v zlom)

                      NKopov - Profil | St 18.6.2025 15:19:17

                      1Mara >> no je to jak píšeš. Já jen nechápu kde bere tu hroši kůži se tam vrátit když musí vědět co s tou vodou v loni provedl. Ale evidentně mu to stojí za to tam letět přes celou republiku znovu. Hold takových vod kde je v metrové vodě vidíš a zároveň tam jsou ryby co stojí za to moc neni. A jaká náhoda,že to je zas sameček 😅
                      Ale ryba krásná. To se zas musí nechat😉

                        N1Mara - Profil | St 18.6.2025 15:08:34

                        sidla >> na fb už to lítá :-)))

                        Jakub odstartoval letošní sezónu ve velkém stylu!
                        Sumec o délce 255 cm na trhačky – pro mnohé z nás vysněný úlovek.

                          Nsidla - Profil | St 18.6.2025 14:39:53

                          Kopov >> takové ryby se přece už netřou, říkal. Takže nemůže chytat na hnízdech, říkal....a taky říkal že všechny kontroly na něj zavolané byly v pořádku. A taky říkal že mu lidi z mrknu závidějí.....

                            N1Mara - Profil | St 18.6.2025 13:31:08

                            Kopov >> vždyť on už lhal tolikrát, že je mu to už úplně fuk, jak vypadá u určitých lidí, hlavně že reklama jede a prachy se kutálí .-)))

                              NKopov - Profil | St 18.6.2025 12:16:21

                              siluri >> divný,že na stejným místě a stejným systémem jak v loni 😅🤣

                                Nsiluri - Profil | St 18.6.2025 10:19:08

                                  Nkarel 8 - Profil | St 18.6.2025 10:18:06

                                  _Karel_ >>
                                  Ano, je tam proud.
                                  Díky za radu.

                                    N_Karel_ - Profil | St 18.6.2025 10:11:46

                                    karel 8 >> Pokud je tam proud, klidně 2,5-3m

                                      Nkarel 8 - Profil | St 18.6.2025 9:46:18

                                      Zdravím rád bych vás požádal o radu.
                                      Když se chytá na podvodní splávek a hloubka v korytu u skal je cca 6 metrů.
                                      Jak dlouhý návazec mam použít ?
                                      Momentálně mám jeden asi metrový a druhý tak 2 metry.
                                      Mockrát vám děkuji za odpověď.

                                        Ndrvoštěp - Profil | Út 17.6.2025 22:48:51

                                        Medusa - 17.6.2025 20:35:17 >Když to dal Meresjev, ty to taky dáš😁👏👍😁👏👍

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile