Sumcařina

NPedro1 - Profil | Út 8.4.2025 8:13:45

otoš >> Ta modlitba se nejmenuje Otče náš, ale Otošnáš.

Otošnáš, jenž jsi na Moravě,
nechlastej víné své, nech kořalku svou,
buď vůle Tvá, jak na Moravě tak na Dyji,
sumce vezdejší dej Medusoj
a odpusť mu jeho nákupy,
jakož i my odpouštíme pytlákům
a neuveď rovnokšilty v pokušení,
ale zbav je od zlého!

    NMedusa - Profil | Po 7.4.2025 19:48:37

    otoš >> ja si z nich nic nedelam a dvojku chytnu uz jednou se mi to povedlo ale nebudu rikat kde a na co a jak to by byl potom sumcodrom a to nechci mame tajny mistecka a vime kde jsou atd

      NMedusa - Profil | Po 7.4.2025 19:40:39

      otoš >> ahoj jj vim uz jsem se na to chystal a tak doufam ze to pomuze

        Notoš - Profil | Po 7.4.2025 19:38:31

        Medusa >> Nic si z těch rejpalů tady nedělej! Stačí když se pomodlíš 3x Otče náš a 5 x Zdravas ...a hned bude sumec 250ka
        Dělají to tady všichni, jen ti to zatím nikdo nechtěl říct...

          Nčolkař,zloch - Profil | Ne 6.4.2025 21:29:24

          sidla >> nejsi sám 😁 ale zase víme o různých novinkách....

            NMedusa - Profil | Ne 6.4.2025 21:15:12

            sidla >> ahoj dockas se neboj neco malyho jsem pochytal ale tesim se na tuhle sezonu ze chytnu neco vetsiho neboj se ))) budete prvni komu tu dam vedet

              Nsidla - Profil | Ne 6.4.2025 20:55:28

              Medusa >> ty vole já už do té sumcariny chodím snad jen kvůli tobě, a pevně i tiše v hloubce mé duše doufám, že se tu objeví foto s tvým sumcem

                NVash - Profil | Ne 6.4.2025 20:00:09

                Medusa >> Tak na to se budu těšit o dost víc 😉😤🤘 Držím palce a přeji ti to 👍💪

                  NMedusa - Profil | Ne 6.4.2025 19:52:11

                  Vash >> to muzes ale leda tak foto s ulovkem ))))))

                    NVash - Profil | Ne 6.4.2025 19:44:30

                    Medusa >> Budu doufat a těšit se 😉🤘🤣

                      NMedusa - Profil | Ne 6.4.2025 19:32:28

                      Vash >> ahoj ha ha ha fakt myslis ze prodam ))))

                        NVash - Profil | Ne 6.4.2025 19:07:24

                        Medusa >> Až budeš nějaký prodávat napiš SZ 🙏😉🤘

                          NMedusa - Profil | Ne 6.4.2025 18:41:46

                          na toho cerno zlatyho black cat 105 jsem narval rovnych 300m 0,60mm a na toho madcata nejakych 280m 0,60mm bohate staci )))))

                            NMedusa - Profil | Ne 6.4.2025 15:42:08

                            ahojte tak jsem zatim navinul snury docela zraloci na ty snury)))))

                              Nčolkař,zloch - Profil | Pá 4.4.2025 22:13:44

                              Kopov >> pokud je to stejnej člověk, nemám s Pepou Vernerem dobrou zkušenost 👎

                                NKopov - Profil | Pá 4.4.2025 19:21:36

                                Kruty PEPE >> jo tohle mi taky před cca 5 lety nabízel. Předvedení na vodě na Slapech myslím ,že za pět tácu které by při koupi strhl z ceny. Nicméně k předvedení nikdy nedošlo,bo to asi slíbil v nějaké slabé chvilce a pak nevěděl jak z toho ven.
                                Hele kamarád od listopadu řešil echo na bout právě u Vernera. Chtěl do něj echo a k tomu info jakou baterku aby vydržel cca den na vodě. Otázka kolik to žere - odpověď hodně. A jak teda velkou baterku? - tu největší, máme ji na eshopu. A není to na bout velký ta velká? Nestačí třeba jen 65ah? To je málo ,to žere hodně 🤣🤣. Ale teď na Vás nemám čas,zavolejte za týden. Za týden zas týden nebral telefony. No po dvou měsících to vzdal. Objednal jinde. Tam sice jednání v poho ,ale dodání echa neurčito. Klapl až čtvrtý prodejce. Začal to řešit v listopadu a echo má fyzicky doma až teď před 14 dny .

                                  NKruty PEPE - Profil | Pá 4.4.2025 17:35:59

                                  Já mám teda s Vernerem zkušenost přesně opačnou. Před dvěma lety jsem u něj kupoval lajvko, vzal mě na svou loď a vše vysvětlil. Loni jsem bral větší monitor a opět super jednání. Je fakt že jsem mu psal Emil a on se ozval sám. Mám pocit že to není člověk, který sedí na krámě a šťourá se v nose.

                                    Nlukval - Profil | Pá 4.4.2025 11:23:18

                                    Medusa >> Řešil jsem podobný dilema - Garmin, Lowrance, Humminbird. 3 měsíce hledání článků, videí.. U mě nakonec vyhrál Lowrance Eagl 9 s tripl shot. Definitivně mě asi přesvědčil telefonát do Bohemia Marine- chtěl jsem se jenom zeptat na jednu věc a nakonec jsme kecali snad čtvrt hodiny, vysvětlil, poradil, nabídl poslání map zdarma...

                                      NChiquita - Profil | Čt 3.4.2025 21:01:23

                                      Kopov >> Musím potvrdit, že Verner je naprosto úžasnej prodejce. Díky jeho totální neochotně a otrávenosti si kamarád udělal vlastní eshop a začal Garmin prodávát. Jenže ta stejná neochota a totální nepřístupnost je i u dodavatele Garminu pro ČR takže pokud to opravdu někdo chce musí si holt počkat nebo koupit v zahraničí.

                                        NKopov - Profil | Čt 3.4.2025 15:57:44

                                        _Karel_ >> tak ony jsou naštěstí ty mašinky obou výrobcu celkem bezporuchový. Ale když jsem se o tomhle bavil s výhradním distributorem pro ČR (Bohemia Marine) tak mi tvrdili že ani pozáruční servis není problém . Zatím jsem tohle naštěstí řešit nemusel. Ale mám i příďový motor od Lowrance a ten je tak velký ,že bych ho posílat nikam nechtěl. Snad mě to nikdy nepotká

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile