Sumcařina | MRK.cz

Sumcařina

N_Karel_ - Profil | Čt 3.4.2025 15:39:01

Kopov >> Aha, tak to jsi mě moc nepotěšil. Ale já ho objednal na eshopu, za pár dní doma. Snad nebudu muset řešit reklamaci. Jen kvůli tomu jsem se zbavil low. Bylo mi řečeno, že tu nemají servis. V záruce vymění, po záruce nazdar. Jen jsem našel nějakého "soukromníka", který je snad umí servisovat. Ale už je mi to jedno.

    NKopov - Profil | Čt 3.4.2025 15:14:37

    _Karel_ >> ahoj. Nevím jakou máš zkušenost ty.. ale Garmin,alespoň vyšší řady nad 50tis a víc. To je veliká tragédie to jejich obchodní zastoupení tady u nás. Na dotazy ohledně výrobku ti obchodníci a dealeři neumí v podstatě odpovědět.Verner telefon buď vůbec nevezme a nebo je cítit ,že ho hodně otravuješ .Termín dodání, doba obrovsky neurčitá. Když jsem chtěl kdysi koupit,tak se to po dvou měsících nepovedlo. Když jsem viděl jak se k tomu staví když chceš u nich nechat 100 a víc tisíc a představil si jak by se teprv stavěli třeba k případné reklamaci,tak jsem nakonec skončil u Lowrance- Objednání bez problémů( do dvou dnů doma) technicka podpora na tel velice ochotná a v podstatě kdykoliv k dispozici. Zdarma nahrání map atd. Tím kolečkem s garminem co jsem tehdy zažil já si teď prošel kamarád-po dvou měsících a x telefonátech a slibech jsme se shodli,že je snad jednodušší koupit heroin😂

      NMedusa - Profil | Čt 3.4.2025 9:26:00

      _Karel_ >> ahoj tak jsem objednal dobre jsem rad )))

        NPedro1 - Profil | Čt 3.4.2025 9:22:40

        Medusa >> Vůbec netuším co to je, každopádně ať to slouží.

          NMedusa - Profil | Čt 3.4.2025 9:21:38

          Pedro1 >> ahoj koupil jsem Garmina vivid striker 9

            Nkaprus - Profil | Čt 3.4.2025 5:02:35

            Medusa >> tak když už sis to teda na dřevo objednal, tož se nech překvapit 🤣
            Třeba ani nsemočí a pude do frcu...

              NPedro1 - Profil | St 2.4.2025 23:03:13

              Medusa >> Cos teda objednal?Nebožtíka, nebo pana Petřinu?
              Já tomu nerozumím.

                N_Karel_ - Profil | St 2.4.2025 20:38:19

                Medusa >> Ty nechceš poradit, ty se chceš pochlubit.
                Garmin super rychle startuje, low ne. Low tu ani nemá servis ( značkový). Mám nově Garmin ( 4.den na vodě)a spojenost. Ale nic moc od něj ani nechci.

                  NMedusa - Profil | St 2.4.2025 19:42:00

                  čolkař,zloch >> ahoj no to asi jo no neni to na stejny bazi a neplati se jen znacka ten garmin me vysel na 15ku a ten lowrance 9 stoji kolem 20ky

                    Nčolkař,zloch - Profil | St 2.4.2025 19:35:42

                    Medusa >> Luky, když nevíš, než něco objednáš, ptej se na rady, ne až po objednání 👎

                      NMedusa - Profil | St 2.4.2025 19:33:02

                      ahojte potrebuju poradit s timto si newim moc rady ohledne sonaru objednal jsem si Garmin nebo jsem mel vzit lowrance objednal jsem si tu |Garmin striker vivid 9sv a nebo jsem mel radsi vzit lowrance hook reveal 9 objednal jsem si ten garmin tak doufam ze dobry potrebujeme mapovat dno trasy a at nam to ukaze nejakou tu fislu diky moc v tomhle trosku plavu

                        NKarlokkk - Profil | So 29.3.2025 6:53:27

                        To je nápad. Sudy mam od oleje 😂 slámu mam u slepic😂. Pletivo se také najde 😂 že ja vul už mam objednané sele😂.

                          N1Mara - Profil | Pá 28.3.2025 14:00:45

                          Poušťák >> :-)))))))))))) jo to kdybych zrealizoval, asi by mě vyhodili z 8mého patra dolů nasraný lidi :-)))

                            NPoušťák - Profil | Pá 28.3.2025 13:25:33

                            1Mara >> jj ta udírna na balkóně byla TOP

                              N1Mara - Profil | Pá 28.3.2025 9:10:01

                              Pedro1 >> Já mám lepší :-))) bys koukal co mě všechno napadá :-)))))

                                NPedro1 - Profil | Pá 28.3.2025 9:00:22

                                1Mara >> Má stejný nápady jako Ty:-)

                                  N1Mara - Profil | Pá 28.3.2025 7:53:30

                                  Pedro1 >> hlavně kam chodí na ty nápady takhle připravit rybu, staré rezavé plechové sudy a sláma :-))))

                                    NPedro1 - Profil | Pá 28.3.2025 7:06:38

                                    1Mara >> To musí být mastný jaké kráva.

                                      NVash - Profil | Pá 28.3.2025 7:00:20

                                      1Mara >> Jo ten týpek je fajn 🤘 Celou dobu mlčí a na konci super 👍🤣

                                        N1Mara - Profil | Čt 27.3.2025 21:40:26

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile