Sumcařina

NMalda512 - Profil | St 9.4.2025 14:32:49

Pedro1 >> 🤣🤣🤣🤣

    Nroman - Profil | St 9.4.2025 13:04:42

    Pedro1 >> jéžišmarjááá máš pravdu a to jsem ještě nic nepil ...

      N1Mara - Profil | St 9.4.2025 12:52:14

      Pedro1 >> :-))))))))

        NPedro1 - Profil | St 9.4.2025 12:41:47

        roman >> Nechtel jsi to dát vedle?Tady si půlka sumcolovcu neumí nachytat ani nastrazky:-)

          NMedusa - Profil | St 9.4.2025 11:39:24

          P!F >> driv jsem si bral povolenku i na tovacovsky jezera ale ted uz ne neni tolik casu ))))

            NMedusa - Profil | St 9.4.2025 11:37:54

            P!F >> ahoj jo presne jsem z jizni moravy okres Kromeriz kdyby nekdo mel zajem a ma pul kilaku na Moravu a lesni becvu a ruzny sterkoviste v kromerizi a zarici a ruzny potucky a ricky kolem sebe nemusim ani vytasit nohu staci mi sednout pod svoje )))))

              Nroman - Profil | St 9.4.2025 10:01:17

              Máte někdo zkušenosti s lovem jehlic v Baltu-Hells-nástrahy, místa, povolenka ?

                NP!F - Profil | Út 8.4.2025 21:12:50

                Pedro1 >> To je Morava, to bude v pohode. Nie? Nie???

                  NPedro1 - Profil | Út 8.4.2025 21:07:52

                  P!F >> Jestli pohosti Pafkose chlastem, tak mají na svědomí celou vesnici.

                    NTEZAR - Profil | Út 8.4.2025 21:05:50

                    Pedro1 >> 🤩👍🤓💥🤸🤠

                      NP!F - Profil | Út 8.4.2025 21:00:55

                      Pedro1 >> treba mu tam poslať Pafkosa, som počul, že je niečo ako Krysař na nutrie. S Drvoštepom a Mánou, nech to odvezú.

                        Nčolkař,zloch - Profil | Út 8.4.2025 20:49:55

                        Pedro1 >> jj, a odrazem si přetne páteř...

                          NPedro1 - Profil | Út 8.4.2025 20:35:32

                          Medusa >> Tobě to hrozí i bez té flinty. První člověk na světě,který si prostřelil nohu sekerkou

                            NMedusa - Profil | Út 8.4.2025 20:32:48

                            Pedro1 >> ahoj tak to fakt nehrozi ))))) zbrane a td nejsou moje zaliba bohuzel

                              NPedro1 - Profil | Út 8.4.2025 20:30:53

                              TEZAR >> Nedělej to, co jsem tady zatím přečetl,tak si prostreli levou nohu a nový echolot.
                              Jednou ranou:-))))

                                NTibiik - Profil | Út 8.4.2025 20:01:03

                                Pedro1 >> tvl. tak to je mazec,se ti povedlo.)

                                  NTEZAR - Profil | Út 8.4.2025 17:56:16

                                  Medusa >> Lukáši, když to tak čtu,zrovna prodávám jednu flintu-možná by se ti hodila...🤠

                                    NMedusa - Profil | Út 8.4.2025 10:23:30

                                    Pedro1 >> ahoj ja jsem chodil ale to bylo mezi bobrama a ondatrama a nutriema chytacka fakt sileny kdyz jsem sedel u vody u mojeho tak bobr plaval aniz by se lekl a zbytek to stejny a navic se mi objevily pod mojim i supiny takze tu mam i vydru takjsem zvedavej co letos chytnu ))))

                                      NMedusa - Profil | Út 8.4.2025 9:55:28

                                      Pedro1 >> ahoj a diky moc a nemusite se bat letos budu chodit tak uvidime co jim bude chutnat jestli karasci a nebo plotky jsem zvedavej sam po te lonske vode newim no jestli neco zustalo nebo ne

                                        Notoš - Profil | Út 8.4.2025 9:08:53

                                        Pedro1 >> AMEN

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile