Sumcařina

NKopov - Profil | Ne 23.3.2025 13:14:43

Sumec už je zadaný.

    NKopov - Profil | Ne 23.3.2025 12:08:52

    Nemá někdo zájem do třeba svého rybníka o sumce albína cca 150-160cm. Zhruba 25kg. Přebytek z výlovu,držíme ho na sádkách.odvoz ideálně dnes. Cena 180kc/kg. Jinak půjde do udírny. Okr Blansko
    Pokud to zde bude vadit,tak to smažte. Je mi ho líto na zabití,tak jsem to hodil sem.

      Nčolkař,zloch - Profil | Čt 20.3.2025 19:09:29

      FRANK71 >> ne jeden Delon, Mára vydá za dva 😄

        N1Mara - Profil | Čt 20.3.2025 17:16:30

        FRANK71 >> neznáš mapu chlapče.....🤪

          NFRANK71 - Profil | Čt 20.3.2025 17:09:33

          1Mara >> ty vole, ty děláš jako bys byl Delon.🤦🤣🍻🍻

            NXy - Profil | Čt 20.3.2025 9:56:47

            Jdu zrovna kolem včera na mě skočilo instruktor v rybomanii

              NKnapík - Profil | St 19.3.2025 13:53:26

              pepa-č >> jak říkám, píšu ne o tom, kolik dětí měli naši dědové, ale z kolika dětí byli, to je celé.

                N1Mara - Profil | St 19.3.2025 13:38:14

                :-)

                  NPoušťák - Profil | St 19.3.2025 12:57:47

                  Knapík >> děda se zlil v knajpě,dorazil domů a schromil prostě babku,tenkrát nebyla televize 🤣

                    Npepa-č - Profil | St 19.3.2025 12:55:22

                    Knapík >> no to kolik meli dedove deti se delo v jejich dospelosti. Teorie populaci

                      NKnapík - Profil | St 19.3.2025 12:51:22

                      pepa-č >> nekaž si dnešní svátek, Pepíku, ať se ti daří.

                        NKnapík - Profil | St 19.3.2025 12:50:13

                        pepa-č >> dobře, níže píšu o době jejich narození, což je v tomhle případě období první republiky, jeden děda narozen 1914 ze 7 dětí na venkově, dospělosti se dožili 4, druhý narozen 1927 v Praze a ten byl pravda jen ze tří, dospělosti se dožili 2.
                        Nevím podle jakého mustru jsi přišel na to, že čas dědů je vztažen k době jejich dospělosti, když já píšu vcelku jednoznačně o době jejich narození.

                          Npepa-č - Profil | St 19.3.2025 12:42:12

                          Knapík >> pokud Tvuj deda zil v 18stoleti a na vsi v prvni pulce 19stoleti. Tak mas pravdu. Ono cas Tvych dedu je 1950cca kdy se rodili Tvy rodice cca. To uz fakt lidi nemeli 5-10 deti bezne a umrtnost nebyla to co pises ani nahodou.

                            NKnapík - Profil | St 19.3.2025 10:38:15

                            čolkař,zloch >> taky dřív bylo z čeho vybírat, takže nějaké ty ztráty byly vcelku běžné.
                            I za časů našich dědů se rodilo na vsích 5-10 dětí na rodinu a z nich přežila do dospělosti tak polovina.

                              Nčolkař,zloch - Profil | St 19.3.2025 10:25:51

                              Knapík >> systém který fungoval ve Spartě by sice vyselektoval polovinu dnešní mládeže, ale skoro bez nákladů 🤔

                                NVash - Profil | St 19.3.2025 9:12:54

                                Knapík >> Tam je jediná možnost 😉 A to začít úplně od začátku 😤🤘

                                  NKnapík - Profil | St 19.3.2025 9:06:32

                                  Pedro1 >> evoluce zjevně odbočila na slepou kolej a tak to holt musí dát do kupy chirurgie a hormony.

                                    NVash - Profil | St 19.3.2025 8:41:18

                                    Pedro1 >> Twl to vyšmelil za dvacet násaďáků, pět podměrečných štik a hájenýho úhoře 😤 Ten sumce viděl jen na obrázku 😤🤘🤣

                                      NPedro1 - Profil | St 19.3.2025 8:22:27

                                      Knapík >> To už je po té druhé, nejdřív to byl normální mladý kluk, pak se nechal předělat na jelito, pak na ženskou a teď se snaží zpět na chlapa.

                                        NKnapík - Profil | St 19.3.2025 8:18:31

                                        Pedro1 >> takže to je ještě před tou změnou pohlaví, co si nechával dělat. Už jsem si říkal, že to jednou musí prasknout a někdo to vytáhne :-)))

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile