Sumcařina

Nsvena - Profil | So 22.2.2025 18:48:25

_Karel_ >> Určitě jde o to jak se chytá ale mě to problém nedělá, ono mi totiž stejně nic nebere 😀

    N_Karel_ - Profil | So 22.2.2025 18:23:22

    svena >> A s takovým prckem jde na 250m dobře zaseknout?

      Nsvena - Profil | So 22.2.2025 18:10:39

      A Já si říkal co dělám špatně když vozím na 250m+ s prutama 210cm.😀

        Npoldeci - Profil | So 22.2.2025 13:13:44

        Kopov >> ak je z druhej strany ventil tak to zvykne robiť tuto nedokonalosť

          NKarlokkk - Profil | So 22.2.2025 12:25:32

          Nebula >> tak tak 270- 300... To bohatě stačí. Odhodíš i pohodlně 500g olovo v extrémním případě... I transport těchto klacku je v pohodě, když se třeba rozhodneš na kole ... To do batohu i s proutkem na nastražky strčiš. Většinou to stejně nebudeš mít kde táhnou někde 200m, bo už těch míst kde nikdo neni je po skromnu.

            NXy - Profil | So 22.2.2025 12:22:49

            Medusa >> kua ty toho máš mohl jsi vystavovat na for fishingu

              NMedusa - Profil | So 22.2.2025 12:06:31

              P!F >> ahoj ja mam na reku moravu ty prvni never crack 315cm a parada ale taky vyvazime na 80az 100m a pokud chceme dat bojky k bordelu tak pouzivame ty sanger dream fish boje od shakespearu to jsou sice lesenarsky trubky ale zvladnou nemozny

                NShaker - Profil | So 22.2.2025 11:01:56

                Nebula >> vážně neblbni a kup prut 270-300cm. S delšími pruty se budeš jen trápit

                  NP!F - Profil | So 22.2.2025 9:56:42

                  Nebula >> fakt dlhšie než 320 cm je totálny nezmysel. Už tých 320cm je na extrémne dlhé vyvážky a do normálnych podmienok blbosť.

                    NNebula - Profil | So 22.2.2025 0:17:03

                    děkuji všem za odpověď, vezmu ten never crack pár lidí psalo že je to dlouhé ale na místa kde budu chytat se s tím vejdu a z osobní zkušenosti mám prut raději delší než kratší pokud nechytám picker "pod nohama" budu brát jen jeden na ozkoušení a případně druhý časem vezmu kratší.

                      NKopov - Profil | Pá 21.2.2025 22:14:07

                      Karlokkk >> zajimavy

                        NKarlokkk - Profil | Pá 21.2.2025 20:02:59

                        Kopov >> mam dojem že to bylo na obou bel...

                          N1Mara - Profil | Pá 21.2.2025 19:45:42

                          čolkař,zloch >> :-)))))))))))))))))))))))) a já se málem pochcal smíchy :-))))))))))))

                            Nčolkař,zloch - Profil | Pá 21.2.2025 19:33:34

                            Pedro1 >> jj, Labe 9

                              Nčolkař,zloch - Profil | Pá 21.2.2025 19:33:18

                              1Mara >> jenže původně se měla chytat vertikála z lodi ale nějak to neklaplo 😒 tak jsem musel improvizovat

                                NPedro1 - Profil | Pá 21.2.2025 19:14:36

                                1Mara >> To je tam, kde se zavazet nesmí, viď?:-)))

                                  N1Mara - Profil | Pá 21.2.2025 18:14:04

                                  čolkař,zloch >> hele nekecej jo, tady máš 180tku co ti kolega zavážel ! :-)))

                                    NMedusa - Profil | Pá 21.2.2025 17:17:12

                                    Nebula >> ahoj pouzivam bud never cracky a nebo origin v static 280 a nebo sanger dream fish spin boje

                                      Nčolkař,zloch - Profil | Pá 21.2.2025 16:45:03

                                      Shaker >> na břeh mám 3,30 a 3,6 m a na Labe v pohodě

                                        Nxr125l - Profil | Pá 21.2.2025 16:23:51

                                        Shaker >> Nemůžu říct ,že jsem sumcař ,to nejsem. Jsem jenom rybář, který chytá i sumce. Mám pruty 390 cm ,nejsou speciální sumcové, ale maximálně mi vyhovujou a neměnil bych. Proto ten dotaz.

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile