Sumcařina

NShaker - Profil | Pá 21.2.2025 15:52:48

xr125l >> s prutem 350cm a nebo dokonce 380cm jít na sumce je totální nesmysl! Všude bude mít určitě prostor pro manipulaci a nad hlavou bude mít 4m prostor.

    NXy - Profil | Pá 21.2.2025 15:50:38

    Kopov >> třeba to je nějaký bezpečnostní prvek senzor

      N1568 - Profil | Pá 21.2.2025 15:40:14

      Pedro1 >> Když budu chtít pod pravou lopatku, je to v ceně, nebo za příplatek?

        Nxr125l - Profil | Pá 21.2.2025 15:35:47

        Shaker >> Proč ?

          NKopov - Profil | Pá 21.2.2025 15:28:20

          Pedro1 >> asi jo. Má to vychytaný 🤣
          Kdyz už má na všem naraženou takovou cenovkou,tak bych čekal kousek kvality. Ne že bude vystavovat dreky😅

            N1Mara - Profil | Pá 21.2.2025 15:19:29

            Kopov >> to je "G" bod :-)))

              NPedro1 - Profil | Pá 21.2.2025 15:12:34

              Kopov >> To je masážní bod pod levou lopatku, která nejvíc trpí při zdolávání.

                NKopov - Profil | Pá 21.2.2025 14:57:05

                čolkař,zloch >> jj lepší investice ,než do jeho věcí není.

                  NShaker - Profil | Pá 21.2.2025 14:30:08

                  Nebula >> rozhodně nekupuj tak dlouhé pruty!

                    Nčolkař,zloch - Profil | Pá 21.2.2025 13:46:35

                    Pedro1 >> to jsou investiční pruty, povětšinou od Váguse= uložené prachy, lepší než spoření s ČEZem

                      NPedro1 - Profil | Pá 21.2.2025 13:04:03

                      Nebula >> Napiš Meduzoj, má doma asi třicet zbytečných prutů, určitě Ti něco nechá.

                        Nkaprus - Profil | Pá 21.2.2025 12:48:07

                        _Karel_ >> Myslíš ty co v poslední době bagruje Vágner?
                        Nejhorší je podcenit🤣

                          Nčolkař,zloch - Profil | Pá 21.2.2025 12:14:07

                          Nebula >> ten Never crack není špatný prut, do začátku bohatě stačí

                            N_Karel_ - Profil | Pá 21.2.2025 12:09:58

                            Nebula >> Určitě ti bude stačit i ten levnější. Kor na český ryby.

                              NXy - Profil | Pá 21.2.2025 11:21:26

                              Nebula >> čau máš štěstí že jdu zrovna kolem napiš fidzovi ten to ma zmakle na jedničku poradí ukáže techniky všechny jak se dá co obejít a max přijdeš o papiry

                                NNebula - Profil | Pá 21.2.2025 11:17:10

                                Zdravím, Chystám se letos zkusit štěstí se sumcařinou, bude to můj první pokus a je mi tak nějak jasné že zrovna v této disciplíně nejde koupit výbavu "do začátku". Chytat budu výhradně ze břehu (Labe,Berounka a místní rybníky na kterých se nám prý sumci přemnožili) loď bohužel nemám a nemám ji ani kam dát a z belly boatu bych si na sumce netroufnul. Po delším hledání jsem zkončil u navijáku Tica Cybernetic GGAT 10000 a prutu od WFT zde mám ale problém se rozhodnout mezi
                                https://www.nordfishing77.at/cz/wft/wft-big-cat-bank-cat-3-80-metru-200-1000g
                                a
                                https://www.nordfishing77.at/cz/wft/wft-never-crack-bank-cat-ii-350cm-200-1000g
                                máte někdo s těmito pruty zkušenosti? Mám si připlatit za Big Cat nebo mi bohatě stačí Never Crack?

                                  NMalda512 - Profil | Út 18.2.2025 15:00:32

                                  _Karel_ >>. Tu už Medusa má,. A možná i dvojku, která se ještě nezačala tisknout 😁😁😁

                                    NTEZAR - Profil | Út 18.2.2025 7:47:31

                                    _Karel_ >> A 100kč sleva-nekup to...-)))

                                      N_Karel_ - Profil | Út 18.2.2025 6:30:11

                                      Něco pro Medůzu, "sběratelská edice" https://eshop.vagnerfishing.com/arapaima-gigas/
                                      Soudě dle ceny bude zřejmě pozlacená stejně jako jeho navijáky.

                                        Nmaximotak - Profil | Po 3.2.2025 11:55:45

                                        Medusa >> jen jestli ta vagnerovka neni spis fidzovka - na odpovidajici sortu ryb... ;)

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile