Sumcařina

P!F - Profil | Ne 23.2.2025 20:24:54

Medusa >> teraz si ma fakt dostal 😁

Sanger je jedna firma a Shakespeare druhá firma. Ty toho už máš toľko, že nevieš čo máš 😅

    Kolis - Profil | Ne 23.2.2025 19:36:52

    Medusa >> Už to máš v pořádku 🙂

      Kolis - Profil | Ne 23.2.2025 19:09:48

      Medusa >> Máš tam psané viz. foto a foto nikde 🙈🙂

        Medusa - Profil | Ne 23.2.2025 18:43:31

        Kolis >> ahoj no tak pekne dekuju nejak se mi toho seslo vicero veci tak proto poustim do sveta ten futral

          Kolis - Profil | Ne 23.2.2025 18:40:08

          Medusa >> Lukáši máš na bazaru foto jaké svět neviděl 😏

            Medusa - Profil | Ne 23.2.2025 17:38:50

            čolkař,zloch >> ahoj jjo jjo zvladam vsechno musim

              čolkař,zloch - Profil | Ne 23.2.2025 17:12:43

              Pedro1 >> a při tom ještě spoří s ČEZem...

                Pedro1 - Profil | Ne 23.2.2025 16:54:41

                Xy >> U toho řeže dřevo pilou s lištou 130 cm:-)))

                  Karlokkk - Profil | Ne 23.2.2025 16:02:49

                  kaňka >> u nás má 30m a hloubka cca 30cm 😂 . Jen když jsou povodně ma 1m😂

                    Xy - Profil | Ne 23.2.2025 13:12:45

                    Medusa >> ty chytaš s pergoly máš to natáhlé přes 2 zahrady a uvázané o protější břeh a zároveň se věnuješ rodině a griluješ tak zabiješ 2 mouchy 😂

                      Medusa - Profil | Ne 23.2.2025 13:08:29

                      Pedro1 >> ahoj ja vim tady na morave je to povoleny zatim vyvazet pokud to nekdo nezmeni

                        Pedro1 - Profil | Ne 23.2.2025 12:41:34

                        xr125l >> Na Berounce je to taky zakázané a vůbec se nedivím, vyvazovani na 40 metrů široké rece trhacku k druhému břehu 200 metrů proti proudu je na hlavu.

                          kaňka - Profil | Ne 23.2.2025 11:29:34

                          Medusa >> Jo tak nemá 30 ale 40 🤣

                            Medusa - Profil | Ne 23.2.2025 9:27:58

                            Pedro1 >> ahoj ne ne morava je trosicku vetsi reka

                              Nebula - Profil | Ne 23.2.2025 8:15:52

                              xr125l >> třeba u nás na "přehradě" je to zakázané taky, ono celkově je to tu u nás celkově takové zajímavé soudruzi tu vysazují pstruhy do tůně do které poté zastaví přítok vody takže se tu ničemu nedivím.

                                xr125l - Profil | Ne 23.2.2025 8:06:12

                                Když čtu tu diskuzi, tak vidím , že jenom severní morava je omezena s vyvážením nástrah na sumce. Na vyvážku prut do 3 m samozřejmě stačí.

                                  Nebula - Profil | Ne 23.2.2025 3:15:47

                                  P!F >> Dobrá, nechám se ukecat od lidí kteří tomu rozumí a zkrátím to na 300

                                    Pedro1 - Profil | So 22.2.2025 21:39:43

                                    Poušťák >> Sumci se třou v blátě, na podzim se zavrtaji půl metru hluboko,na jaře vyplavou, v červenci se zase zavrtaji, vytrou a pak zase vyplavou.
                                    Proto jsou černí, to je z toho bláta.

                                      Poušťák - Profil | So 22.2.2025 21:38:20

                                      Pedro1 >> natáhne to až k pramenům řeky,sumatry se tam jezdí třít ☝🏻☝🏻

                                        Pedro1 - Profil | So 22.2.2025 21:10:05

                                        Medusa >> Dyk si říkal že má u Tebe řeka 30 metrů na šířku, to chytas ve vedlejší vsi?

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile