Sumcařina

Poušťák - Profil | Po 3.2.2025 11:45:29

Vash >> ve filmu Čelisti mu to při záběru potopila duši z Caterpilaru🤣

    Vash - Profil | Po 3.2.2025 8:38:25

    TEZAR >> Kdysi sem viděl video jak maník zdolává velkou vyzu na belly. Jezdil za ní jak korkový špunt 🤣🤘😱

      TEZAR - Profil | Ne 2.2.2025 21:37:29

      Medusa >> Člun je nutnej,tos dobře udělal.👍

        Medusa - Profil | Ne 2.2.2025 20:49:48

        TEZAR >> to bych mel dost i v kalhotach z toho teda je to nadhera tyhle ryby a jsou tajemny mame konecne koupenej clun tak jsme zvedavy jestli letos neco s tim chytnem

          TEZAR - Profil | Ne 2.2.2025 19:18:51

          Medusa >> Ty jo,to bych nedal!Tady sice předloni vytáhl maník z belly boatu sumára přes 250cm,ale byl to mladej silnej chlapík a stejně s ním musel zajet na pláž a vytáhnout ho až tam.Bál bych se, že mě na tom převrátí jak prd.🤩

            Medusa - Profil | Ne 2.2.2025 18:40:06

            TEZAR >> koukal jsem nejaky videa jak na sumatry z belly boatu nejak me to krapet zajima akorat se nemuzu nejak rozhoupat ale nechci ryskovat ze se utopim )))

              TEZAR - Profil | Ne 2.2.2025 16:31:42

              Vash >> 😆To mě taky napadlo, možná ho sleduje na YT...😁

                TEZAR - Profil | Ne 2.2.2025 16:30:22

                Medusa >> No jasně, že sranda-taky bych se na tom převrátil hned při nalejzání.🤓🚣🤸🤩🤠

                  Medusa - Profil | Ne 2.2.2025 14:05:09

                  TEZAR >> ahoj diky moc ))))) beru to za zert myslis ze ja bych se udrzel ))))

                    Vash - Profil | Ne 2.2.2025 14:02:22

                    TEZAR >> Heká u toho jako vágus 🤣🤘😤

                      TEZAR - Profil | Ne 2.2.2025 12:48:37

                      Medusa >> https://youtu.be/MNPhUF-ddxE?si=BcEkzW_QflBsyh8w. Lukáši,chce to ještě kajak a zdolávání bude brnkačka...🤩

                        Medusa - Profil | Ne 2.2.2025 10:51:00

                        čolkař,zloch >> ahoj a diky

                          čolkař,zloch - Profil | So 1.2.2025 21:47:30

                          Medusa >> ve vaně se moc nenaučíš- nesedíš na lavičce v lodi, nejsou vlny atd., pokud nemáš svoji loď na vodě, zajeď si někam ke kotvišti loděk, odstrč si jednu na volném řetězu na vodu a trénuj

                            TEZAR - Profil | So 1.2.2025 21:27:37

                            Medusa >> Ty berou nejčastěji a mě to do kuřboudy vyhovuje.🤩🤓😆

                              Medusa - Profil | So 1.2.2025 21:26:06

                              TEZAR >> tak to jo ja jsem zkousel tu vagnerovku loni na Morave a jen mimina do metru zatim reagovali musim to vypilovat doma ve vane a pak naostro )))))

                                TEZAR - Profil | So 1.2.2025 21:24:18

                                Medusa >> Tak tu jsem v ruce nikdy neměl.Mě dobře fungovala kopie od Tomiho a plastová odněkud že Slovenska.

                                  Medusa - Profil | So 1.2.2025 20:25:21

                                  TEZAR >> mam i tu carbonovou od black catu tu zluto carbonovou a ta stala kolem tusim mozna i vic jak 2000kc tehda ted uz se neprodava neni ani k sehnani takze takovej limitovanej kousek

                                    TEZAR - Profil | So 1.2.2025 20:10:28

                                    Medusa >> Tak to je celkem raketa,ale dobrá je,to jo.

                                      čolkař,zloch - Profil | So 1.2.2025 19:52:41

                                      Medusa >> hmm, já bral 2 od Pavla Tomiho po 800 Kč, ale už je to cca 25-30 let a slouží dodnes

                                        Medusa - Profil | So 1.2.2025 19:45:11

                                        A cekam ma mit vagner navijak ve velikosti 30000ky cekam za kolik ho bude mit jsem zvedav a mam o nej i trosku zajem ))))

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile