Sumcařina

Medusa - Profil | So 1.2.2025 19:31:12

TEZAR >> ja ji kupoval za necelych 1400kc

    TEZAR - Profil | So 1.2.2025 19:02:38

    Medusa >> Tu jsem na FF zkoušel u něj v tý vaně a bouchá dobře.Co za ní chtěl?

      Medusa - Profil | So 1.2.2025 18:45:06

      TEZAR >> ahoj a to jsem jeste prikoupil vabnicku od vagnera s tou 2,5cm hlavou tu stredni cestu tak jsem pripraven na sezonu

        Pedro1 - Profil | So 1.2.2025 12:30:15

        Poušťák >> "Koukej jaky mam kopejtko ........" Princezna že mlejna copyrajt:-)))))))))))

          Poušťák - Profil | So 1.2.2025 9:59:26

          Pedro1 >> no to nevím,ale máš pravdu že tak divně dupe 🤣🤣

            drvoštěp - Profil | So 1.2.2025 5:43:34

            kaprus >> 😆

              kaprus - Profil | So 1.2.2025 4:52:21

              drvoštěp >> Te fotka jak z intimkontakt 😆🌈

                Pedro1 - Profil | Pá 31.1.2025 18:44:14

                Poušťák >> Tušíš kolik mu jich zbývá na nohách?:-)))

                  hakin - Profil | Pá 31.1.2025 16:25:59

                  čolkař,zloch >> Ale keď skrachoval to išlo vo výpredaji za polovicu a to boli krásne ceny. Nejaku taskovinu som vtedy zobral a slúži dodnes. Materiály zle nepouzil.

                    Chiquita - Profil | Pá 31.1.2025 14:50:11

                    čolkař,zloch >> Já Vágnera vůbec nemusím, ale za co mu smekám jsou ty pouze papírové obaly na všechnu bižuterii co prodává. Lidi jsou prasata a pak se to aspoň nebude válet roky u vody než to někdo uklidí.

                      Medusa - Profil | Pá 31.1.2025 13:15:46

                      čolkař,zloch >> sportexy jsou taky docela drahy sice zalezi na modelu a provedeni

                        Medusa - Profil | Pá 31.1.2025 13:13:33

                        čolkař,zloch >> ahoj ten origin neni zas tak spatnej na cenu kolem 4500kc si myslim ze nic lepsiho neni sice ty wft jsou taky dobry ale na me sou tvrdy jak trubka newim mam tyhle a jeste mam ty Black cat ty kamuflazovy a ty jsou peckovni sice cena pres 6000kc ale je to znat na matrosu

                          čolkař,zloch - Profil | Pá 31.1.2025 13:09:49

                          Já chápu, že někdo preferuje určitou značku, ale právě u Váguse jsem v začátcích viděl, že na pruty a navijáky Penn, WFT nechával pouze lepit svá loga - v té době myslím Extreme Fishing a prodával to s přirážkou x desítek procent, takže od něho ani háček 👎

                            Medusa - Profil | Pá 31.1.2025 13:09:26

                            drvoštěp >> zatim staci ))))

                              Medusa - Profil | Pá 31.1.2025 13:08:55

                              drvoštěp >> ahoj ja vim foceno narychlo mladej mi to fotil nejak se mu nechtelo ))))

                                drvoštěp - Profil | Pá 31.1.2025 13:07:30

                                Medusa >> Mazej to vyfotit před barák. Lépe to bude vypadat👍A více fotek neurazí.

                                  Medusa - Profil | Pá 31.1.2025 13:05:06

                                  drvoštěp >> tak tady to mate je to prut Origin static 280 a dam madcat 10500 sedi paradne nadhera )))) jeste aby neco chytl )))

                                    drvoštěp - Profil | Pá 31.1.2025 12:58:53

                                    Medusa >> 👍👍👍

                                      Medusa - Profil | Pá 31.1.2025 12:56:26

                                      drvoštěp >> tak jste me ukecaly jak budu mit dneska chvilku tak to blejsknu a dam to sem ))))nedockavci ))))

                                        drvoštěp - Profil | Pá 31.1.2025 12:54:46

                                        Medusa >> Ty nás napínáš jak panna na prvním rande😆😆😆

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile