Sumcařina

Medusa - Profil | Pá 31.1.2025 12:26:09

TEZAR >> ahoj toho se dockate nebojte se nebude to sice rychle ale bude ))))

    TEZAR - Profil | Pá 31.1.2025 11:52:12

    Medusa >> Lukáši,já ti věřil,důkazy netřeba-jen jsem byl zvědavý na tu zkompletovanou sestavu prut a naviják.

      candát 820 - Profil | Pá 31.1.2025 11:42:50

      Medusa >> kdyby ses chtel nekdy zbavovat neceho, tak mi klido napis.

        Medusa - Profil | Pá 31.1.2025 11:20:01

        TEZAR >> ahoj tak uz mi to doslo dukaz je zde sice to stalo ponekud vic ale dobry

          Poušťák - Profil | Čt 30.1.2025 21:24:47

          Pedro1 >> jj drvoštěp měl taky 3x nahozeno,ale bez kontaktu 🤣

            Pedro1 - Profil | Čt 30.1.2025 21:19:17

            Stari rybáři a znalci dávno říkali, že půlka prostrednicku je nejlepší nastraha na sumce!

              TEZAR - Profil | Čt 30.1.2025 20:55:42

              Medusa >> Musí se dávat velkej pozor,hoblovka to samý.Ale ať to tu nezaplácáme cirkulárkama a prstama,je to sumcařina.🤩🤓🤠

                Medusa - Profil | Čt 30.1.2025 20:45:32

                TEZAR >> samzrejme skoly jsem musel nechat a tak jsem jen sanitar studoval jsem zdravku to bych uz nedohnal mam to po osmi plastikach a ruznych opravach ten prostrednicek ze nejradsi bych ho nemusel ale divl jsem se ze ted ty novy maly cirkuly maji jakysi opatreni ze se bloknou a schova se kotouc pily tak nevim jestli se tomu da verit

                  Medusa - Profil | Čt 30.1.2025 20:43:02

                  TEZAR >> stalo se mi to v lete a rekli mi ze je vedro a operovali me az ve tri hodiny rano takze jen do te doby udrzovali v limbu do operace (((

                    TEZAR - Profil | Čt 30.1.2025 20:41:11

                    Medusa >> To jo, takový mantáci by zasloužili vyhodit.Táta si to tenkrát nechal od mámy přivázat obinadlem, přes to igeliťak a na mopedu jel deset kiláků do krčský nemocnice na chirurgii,kde mu to přišili...

                      Medusa - Profil | Čt 30.1.2025 20:35:59

                      TEZAR >> bylo mi 16let tehda a nejak jsme to neresily ale kdyby jsme je zazalovali tak by nedopadly dobre asi))))

                        Medusa - Profil | Čt 30.1.2025 20:31:34

                        TEZAR >> nic necitis a pak sok jako prase ze bys vylit do vesmiru jsem probehl ze zahrady az pres barak az do predzahradky a tam jsem se skacel druhou rukou jsem si tu ruku pridrzoval a kdyz me dovezli do nemocnice tak sestry jecely ze mi na to nebudou sahat a prst co tam dovezl strec tak jeceli sestry jak viktorky a nakonec mi to neprisili zapomeli na neho v chladaku

                          TEZAR - Profil | Čt 30.1.2025 20:28:31

                          Medusa >>Znám to, když jsem byl kluk, táta si ufik taky dva prsty.Takže mám respekt a dávám si pozor,ale baví mě to dost.🤩

                            Medusa - Profil | Čt 30.1.2025 20:20:18

                            TEZAR >> mam porad takovy divny pocit kdyz soused reze na cirkularce ze si taky ureze prst me to stacilo fuj nemuzu ten zvuk ani slyset mam z toho depky

                              Medusa - Profil | Čt 30.1.2025 20:08:24

                              TEZAR >> a fuj cirkularka me chybi dva prsty jeden me to doslova namlelo na salam a ukazovacek nemam vubec jen pahylek na ukazovacku a prostrednicek sice mam ale po osmi plastikach ale na prd ted mi to prekazi mam to sice prisity ale nemam klouby v nem mam to srostly na pevno a to prekazi fuj cirkularka

                                TEZAR - Profil | Čt 30.1.2025 20:03:52

                                Medusa >> To mám podobný, akorát zapojim sebe a cirkulárku.😵‍💫

                                  Medusa - Profil | Čt 30.1.2025 19:59:00

                                  TEZAR >> snuru mam doma a jeste mi neco dalsiho dojde ted v patek ale pres vikend nemuzu dovezou mi drevo tak musim mladyho zapojit )))) jinak jsem bral vsechno od vagnera i hacky jsem vzal

                                    Medusa - Profil | Čt 30.1.2025 19:54:52

                                    TEZAR >> ahoj dam jak budu mit lepsi naladu tak dam )))

                                      Medusa - Profil | Čt 30.1.2025 19:52:24

                                      TEZAR >> ahoj nebojte se jeste se kocham ale brzo to bude a v to doufam taky ze nebude vysoka voda )))

                                        TEZAR - Profil | Čt 30.1.2025 19:34:35

                                        Medusa >> No,doufejme, že to letos bude bez velký vody.😁A kdy dáš fotku té nové sestavy?

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile