Sumcařina

Medusa - Profil | Čt 30.1.2025 19:17:14

TEZAR >> ahoj jak je dlouho sem tu nebyl chystam se navijet snury a pomalicku cistim pruty z minule sezony od slizu nejaky ty metrovky sly ale maly fisle tak doufam ze si chytnu poradnyho macka at to pociti i muj hrbet ))))

    kaprus - Profil | Čt 16.1.2025 15:57:22

    Medusa >> Hlavně trénuj otáčení !!!☝️

      TEZAR - Profil | Čt 16.1.2025 13:39:53

      Medusa >> To bude dobrý.Hlavně aby byla dobrá i letošní sezona.-)

        Medusa - Profil | Čt 16.1.2025 11:49:23

        TEZAR >> ahoj tak uz mi ty spagaty od kuby a spol dorazily jen se s tim naucit s tim fluorosem ale to pujde a jinak ta 0,60mm vagenrovka snur tech 300m se mi zda ponekud tensi nez udava vypada dost dobre vyzkousim v sezone a dam echo od vody

          Medusa - Profil | Út 14.1.2025 20:16:05

          TEZAR >> vzal jsem tu vagnerovku v te 0,60mm tak uvidime co a jak ale nevypada zle

            TEZAR - Profil | Út 14.1.2025 19:31:47

            Medusa >> Tak to jo.-)

              Medusa - Profil | Út 14.1.2025 19:28:01

              TEZAR >> jen jeden navin zatim na zkousku

                Medusa - Profil | Út 14.1.2025 19:26:10

                TEZAR >> ahoj ne ne jenom 300m 0,60mm jsem bral.

                  TEZAR - Profil | Út 14.1.2025 19:25:16

                  Medusa >> Kolik toho máš Lukáši-hádám,že na ten 1,2kg naviják minimálně kilometr...-)

                    Medusa - Profil | Út 14.1.2025 19:19:51

                    ahojte tak snura uz je na ceste ke me uz se nemuzu dockat

                      Medusa - Profil | Po 13.1.2025 11:59:06

                      Pedro1 >> ahoj nasporil jsem docela slusnou sumicku ale slo to do vzdelani deti a pomucek pro ne )))) jen jsem si koupil ten navi a snuru ta mi ted dojde

                        Pedro1 - Profil | Po 13.1.2025 10:45:14

                        Medusa >> Vykašli se na ryby, mně hlavně zajímá, kolik jsi naspořil v roce 2024 s Čezem.

                          Medusa - Profil | Ne 12.1.2025 11:06:46

                          Kopov >> ahoj jo jo ))))

                            Kopov - Profil | So 11.1.2025 21:24:08

                            Medusa >> S vercajkem co máš jsi ho netočil?🤔. Tak proto ty pořád zbrojíš. No nedivím se ti když víš o takové bestii😉

                              Medusa - Profil | So 11.1.2025 14:11:36

                              kaprus >> ahoj kapriky kolem 40cm plus minus a par sumcich dorostencu na ouklejky max do metru ale jednoho jsem nedokazal otocit zajel do bordelu a uz to bylo

                                kaprus - Profil | So 11.1.2025 13:50:30

                                Medusa >> Cos nachytal vloni? Mě to na Bečvě moc nebralo.

                                  1Mara - Profil | So 11.1.2025 10:08:08

                                  sfox no jo, aby sis nepřihřál polívčičku :-)))

                                    Medusa - Profil | So 11.1.2025 9:45:11

                                    kaprus >> ahoj jezdime i moravu a ruzny sterky atd ja mam svoji becvu za domem nemusim ani nikam jezdit kdy chcu jdu a sednu s feedrem )))

                                      1Mara - Profil | So 11.1.2025 8:39:20

                                      čolkař,zloch >> tebe strčím do kapsy kdykoliv teoretiku........... a levou rukou se budu drápat v řiti....

                                        čolkař,zloch - Profil | So 11.1.2025 0:28:01

                                        P!F >> jj, teoretik č.,1 tu je Mára..

                                          Červené karty: 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile